Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Mirota doktor :Hail:

Dobro se Zvezda nosila u drugom, smanjila razliku sa drugom postavom koliko je mogla..

Svidja mi se sto je neko konacno zakucao Lazica na klupu u EL utakmicama... Pohvale za Sasu stvarno

Utisak meca mi je onaj Simonov promaseni zicer pri kraju meca, nije ni do obruca doslo 😄  

Edited by delgado
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

James jebeni šuta trojke 2/8 izgubi 4 lopte a završi tekmu sa 25 poena i najvećim indexom.

Rejnoldsu kada Trinki ubrzo bude dočarao koliko je u stvari zajeban...biće strašnost i trepet pod košem za bilo koju ekipu.

Pengos, Beron i KC Rivers zajedno postigli 3 poena i obili Albu...nikad slabija EL.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Da sam na mestu Reala, bez razmišljanja bih pojurio Henrya iz Baskonije, pravi PG da zameni Campazza, timski orijentisan odgovoran igrač, velik broj asistencija, brutalan defanzivac, a zna i da povuče poenterski ako zatreba iako mu to nije primarno.

Nije isključeno da ga dovedu naredne godine kao dugoročno rešenje, sad će morati da zakrpe do kraja sezone ...

letos se pominjao J.J Barea.

Link to comment
Share on other sites

Na vise mesta sam procitao da je Campazzo doplatio Realu do 6m, jer je toliko iznosila klauzula. E sad to prosto deluje neverovatno, jedino ako mu preliva iz dzepa.:lol_2: Nije kao da ce on tamo da ima 20 miliona platu pa da mu je sitnica da se isprsi sa preko 5 miliona.

 

Real je u velikom problem jer im je on mozak ekipe od odlaska Doncica. Ni sam njim nije izgledalo bajno na pocetku sezone, a ne smem ni da zamislim kako ce biti bez njega, a trziste na toj poziciji je trenutno mizerno. Taman su malo uhvatili zalet poslednjih par utakmica, a on odigrao majstorski utakmice sa dvocifrenim brojem poena. Kada malo razmislim ne bi ga ni Real pustao u ovom specificnom trenutku da nisu ozbiljne pare u igri, pa onda i ova cifra izgleda realnije. Verovatno im sledi veliko mucenje u narednom periodu jer Laprovittola jednostavno nije taj kalibar da ga odmeni koliko toliko. Moguce je otkupe nekog igraca pod ugovor jer sada su tako u mogucnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2020 at 12:05 PM, Crni Bombarder said:

Kad je presao kod nas (mozda i ranije,to ne bih tvrdio) neki Partizanovci su pricali kako je Walden prosecan igrac,ali ne bih se slozio. Mislim da je racionalan igrac,ima kefalo..ja ga poredim sa Djenkom nekako..pegla odbranu,a u napadu je verovatno i bolji od Djenke..


Ne znam ko je pricao da je prosecan igrac, uglavnom on je nama bio verovatno i najvazniji igrac prosle godine. Trinkijeri ga je tek na momente pustao sa lanca, a to se obicno desavalo u bitnim utakmicama- pogledaj kako je odigrao 2 tekme protiv Virtusa. Verujem da se desio kraj sezone da bi ga tek tada videli u punom sjaju.

I sada kod vas igra odlicno, samo sto ima i dosta kvalitetnijih igraca od njega pa je prihvatio svoju ulogu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...