Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 minute ago, đubrivo. said:

 

kad mika ode sve će biti okej. 

 

Na stranu njegovi objektivni plusevi i minusevi, čovek verovatno igra najbolje što ume, ili bar tu negde. Ja kad ga psujem uvek dodam 'i onog što te dovede'.

 

Nego nekako uspeva ozbiljno da me iritira stvarima koje radi na terenu, subjektivna je stvar, pa u tom smislu navijam da što manje igra. Daleko od toga da je njegovo neigranje rešenje naših problema, ali meni pomaže.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Njegov glavni problem je size i nekonstantnost. Čovek se uvek trudi, nisam ga video da se suklja po terenu nijednom, čak bi negde drugo i bio dobra back up opcija, ali ne kod nas kad mi već imamo jednog takvog (NJ). 

Link to comment
Share on other sites

Kao da je covek to uopste i rekao... Nema nikakve dileme da je njegovo zamenjivanje igracem koji za pocetak nije ABA2 nivo u napadu i filipinska 12a liga u odbrani, korak u pravom smeru. Svakako ne i resenje svih problema, ali de fakto priblizavanje nekakvoj pristojnoj petorci. Presmesno je uopste voditi diskusiju na ovu temu. U pitanju je cisto potcenjivanje inteligencije.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Na stranu njegovi objektivni plusevi i minusevi, čovek verovatno igra najbolje što ume, ili bar tu negde. Ja kad ga psujem uvek dodam 'i onog što te dovede'.

 

Nego nekako uspeva ozbiljno da me iritira stvarima koje radi na terenu, subjektivna je stvar, pa u tom smislu navijam da što manje igra. Daleko od toga da je njegovo neigranje rešenje naših problema, ali meni pomaže.

 

mika je sidekick koji je tek došao. plus, igrao je za santimetar bolje kako je vreme odmicalo 

 

gordic, zagorac su i važniji i lošiji u odnosu na projektovanu ulogu, imo. 

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kao da je covek to uopste i rekao... Nema nikakve dileme da je njegovo zamenjivanje igracem koji za pocetak nije ABA2 nivo u napadu i filipinska 12a liga u odbrani, korak u pravom smeru. Svakako ne i resenje svih problema, ali de fakto priblizavanje nekakvoj pristojnoj petorci. Presmesno je uopste voditi diskusiju na ovu temu. U pitanju je cisto potcenjivanje inteligencije.

 

to za većinu igrača u ovom trenutku može da se tvrdi. ako moze da se menja pola rostera, pomoći će 

 

mika je averidzara, doveden je kao takav. zagorac nije npr

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

mika je sidekick koji je tek došao. plus, igrao je za santimetar bolje kako je vreme odmicalo 

 

gordic, zagorac su i važniji i lošiji u odnosu na projektovanu ulogu, imo. 

 

OK, ali kako je to uopšte povezano? U smislu da svaki put kada pljujem Miku moram da navedem i sve ostale koji su problem? Kod tebe sve mora po nekoj tvojoj hirerahiji, što slavite Mozlija kad je Pejdž porobio, što vam ne valja Mika kad je Gordić još grđi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...