Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

 

ipak, nije kao da ste usred borbe za polufinale kupa sampiona pa da ga toliko polivate i da je on problem nakon kojeg ce svanuti

 

 

Kako te bre nije sramota? Ti ćeš da nam objasniš za šta se mi borimo? Za peto mjesto u grupi cipiripi kupa sa ekipom koja bi se u prošloj sezoni prošetala makar do finala? Ovo je naš domet jel tako, ova igra i ova uloga?

 

Ovo podjebavanje ako nije za ban ne znam šta jeste.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 


Kako te bre nije sramota? Ti ćeš da nam objasniš za šta se mi borimo? Za peto mjesto cipiripi kupa sa ekipom koja bi se u prošloj sezoni prošetala makar do finala? Ovo je naš domet jel tako, ova igra i ova uloga?

Ovo podjebavanje ako nije za ban ne znam šta jeste.

 

 

nije tebi lako (:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minuta solidne košarke u drugoj polovini prve četvrtine, te donekle 5 minuta košarke u trećoj četvrtini i to je to. 

 

Sve ostalo standardno loše, jedina razlika što u poslednja dva meča malo bolje ide šut za tri i to kod igrača za koje pouzdamo znamo da to neće biti konstantno.

 

Pre bilo kakve dalje analize, treba biti svestan protiv kakve olupine od ekipe smo igrali. I to ekipe koja uz sav manjak kvaliteta, nije mogla da ubode baš ništa, ali su nam i oni, pored samo 3 trojke, dali 76 poena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, đubrivo. said:

sve ovo pricam zato sto je ukupno proslo, koliko, 5-6 utakmica. toliko i jos tri x vise se trpi random igrac kojeg si kupio za 300k a ne trener koji je znacajan deo istorije partizana kao igrac. mozda vlado ispadne potpuni trash, nece biti ni prvi ni poslednji. ipak, nije kao da ste usred borbe za polufinale kupa sampiona pa da ga toliko polivate i da je on problem nakon kojeg ce svanuti

 

videcemo kada dodje zamena

 

 

Rekao bih da su i tebi dostupne sve relevantne informacije, jednako kao i nama, te stoga zakljucujem da se opet pravis pomalo nevest. 

 

Pretpostavljam da znas #1 da mu je ostao gotovo kompletan tim od prosle sezone, uz jednu rokadu na pleju koja je verovatno lateralni potez u najgorem slucaju

 

Pretpostavljam da znas #2 da je prethodih godinu i bio prvi asistent treneru koji je vodio taj isti tim do vrlo zapazenih rezultata, pa cak i na ponekoj tekmi vodio ekipu samostalno

 

Pretpostavljam da znas #3 da ova ekipa ima slovima&brojem 1 prospekta i da je sacinjena od velikog broja stranaca, te da su prakticno svi igraci u prajmu 

 

Pretpostavljam da znas #4 da je u jednoj od prvih izjava naznacio da nece izmisljati toplu vodu i da nastavlja po oprobanom receptu

 

Pretpostavljam da znas #5 na sta do sada lici stavka #4

 

Pretpostavljam da znas #6 da trener nekada jako brzo da sasvim dovoljno materijala za ocenu njegovih mogucnosti (ili bolje reci nemogucnosti) u nekoj bliskoj buducnosti i da nije neophodno potrositi/izgubiti godinu, dve ili tri da se to konstatuje i postupi accordingly (videti pod Watson ili Fizdale npr)

 

Pretpostavljam da znas #7 da trener pocetnik i visoke ambicije u evropskom takmicenju nisu bas match made in heaven

 

Pretpostavljam da znas #8 da nam je igra gotovo skaredna, da rotacije nisu normalne, da se niti jednom igracu ne igra na forte, te da su stoga momci prakticno neprepoznatljivi

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kod Kiler Mekintajer, stvarno pokidao zadnje dve tekme, čovek može da bude itekako koristan i kad ne ubacuje trojke, a kad sve ostale elemente "začini" sa po kojom trojkom, to je stvarno sjajno.

 

Opet, užasno mi je što mi napad posle tajmauta 20 sekundi vrtimo loptu u prazno, da bi Kodi dao step bek trojku na isteku napada. To će nekad ući, nekad ne, verovatno češće neće.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@SteveFrancis#3

 

ne vidim naročit argument u tome što je bio pomoćnik prošle sezone i što ima veći deo trinkijerijeve ekipe.

sada je on in charge i to je novi momenat, da ne izvlačim sad nekošarkaške paralelel iz života bez potrebe

 

samo hoću da kažem da se ponašate kao navijači panatinaikosa ili celticsa. ja mislim da, imajući u vidu opcije koje se navode kao zamena, još uvek ne gubite ništa na temu. niko nije bio dobar nakon duleta a i trinkijeri se pljuvao na početku, iako je makar izvlačio tesne pobede ako ništa. a trinkijeri je defacto dokazan trener i neki top 15 od aktuelnih u evropi

 

ono što sam gledao nije dobro ali nije ni kao da mu najiskusniji igrači pomažu. gordić se sukobljava sa njim na tekmi, not cool

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, đubrivo. said:

@SteveFrancis#3

 

ne vidim naročit argument u tome što je bio pomoćnik prošle sezone i što ima veći deo trinkijerijeve ekipe.

sada je on in charge i to je novi momenat, da ne izvlačim sad nekošarkaške paralelel iz života bez potrebe

 

samo hoću da kažem da se ponašate kao navijači panatinaikosa ili celticsa. ja mislim da, imajući u vidu opcije koje se navode kao zamena, još uvek ne gubite ništa na temu. niko nije bio dobar nakon duleta a i trinkijeri se pljuvao na početku, iako je makar izvlačio tesne pobede ako ništa. a trinkijeri je defacto dokazan trener i neki top 15 od aktuelnih u evropi

 

ono što sam gledao nije dobro ali nije ni kao da mu najiskusniji igrači pomažu. gordić se sukobljava sa njim na tekmi, not cool

 

Vini sad se baš zakopavaš. Mislim, bilo bi ovo sve ok, samo uz malu razliku da na primer pričaš sa nekim navijačem Mornara.

 

Ono što ti je SF vrlo dobro objasnio, ali odbijaš da shvatiš: gotovo ista ova ekipa je prošle godine bila najbolji tim top16 faze Evrokupa, bila lagano prva u ABA, imala obezbeđenu prednost domaćeg terena do kraja svih takmičenja. A sada gubi dvocifreno od Borca kući, te porađa pobede protiv raznoraznih polovanjaka.

 

Ne, nemam stav navijača Panatinaikosa ili Seltiksa, ako kritikujem trenera nakon 1-4 početka sezone. Naročito kao i pored očajnog skora, problem nisu porazi, nego najjadnija moguća, bezidejna igra, nedostojna ekipe koja se juče skupila, a ne tima koji je gazio sve prošle godine.

 

Ako je to teško shvatiti, onda jbg, ne mogu ti pomoći. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

@SteveFrancis#3

 

ne vidim naročit argument u tome što je bio pomoćnik prošle sezone i što ima veći deo trinkijerijeve ekipe.

sada je on in charge i to je novi momenat, da ne izvlačim sad nekošarkaške paralelel iz života bez potrebe

 

samo hoću da kažem da se ponašate kao navijači panatinaikosa ili celticsa. ja mislim da, imajući u vidu opcije koje se navode kao zamena, još uvek ne gubite ništa na temu. niko nije bio dobar nakon duleta a i trinkijeri se pljuvao na početku, iako je makar izvlačio tesne pobede ako ništa. a trinkijeri je defacto dokazan trener i neki top 15 od aktuelnih u evropi

 

ono što sam gledao nije dobro ali nije ni kao da mu najiskusniji igrači pomažu. gordić se sukobljava sa njim na tekmi, not cool

 

Kako ne vidis argument... Ostane ti kompletan playbook prakticno pravljen prema toj ekipi koja te u gotovo neizmenjenom sastavu sacekala na pocetku hc mandata. To je potpuno druga startna pozicija u odnosu na recimo dovodjenje asistenta trenera neke sasvim druge ekipe koji pri dolasku ostvaruje prvi kontakt sa timom (tipa da smo angazovali Androica). Cak ni famozni Vlade/i/o/u nije imao obe komponente - jeste imao iscrtanu tablu, ali ga je sacekao i totalni remont rUstera. Kad smo vec kod njega, on je odlican primer za to cekanje - njemu je vec nakon mesec-dva (mozda bas na pokojnom fb92) 'postavljena dijagnoza' da odlicno priprema meceve, ali da nije kadar da se prilagodjava niti da prepoznaje in real time (sto se odnosilo i na prospekte i njihove domete). Godine su vrlo snazno potvrdile tacnost te ocene.

 

Ovo sa Gordicem, sta god da se desilo, svakako nije bas reklama ni za Vladu ni njegov autoritet, posto Nemanja nije jedini sa kim je doslo do 'nesuglasica' za ovo prilicno kratko vreme koliko je Scep trener. Ne mozemo znati ko je tu kriv, ali na kraju nije ni previse bitno, jer se ukazuje da nije bas spretan u hendlovanju takvih stvari, sto je svakako minus. 

 

Niko ovde nije za smenu radi smene i naravno da razni Jakovljevici i Jovanovici nisu resenje. To medjutim ne znaci da ne postoji bolja i za nas kompatibilnija opcija u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, đubrivo. said:

samo hoću da kažem da se ponašate kao navijači panatinaikosa ili celticsa. ja mislim da, imajući u vidu opcije koje se navode kao zamena, još uvek ne gubite ništa na temu. niko nije bio dobar nakon duleta a i trinkijeri se pljuvao na početku, iako je makar izvlačio tesne pobede ako ništa. a trinkijeri je defacto dokazan trener i neki top 15 od aktuelnih u evropi

 

I da, ovo...

 

Trinki se pljuvao?   Ok, sigurno je veliki uzorak u pitanju. I nije baš delovao kao top 15 u Evropi, u periodu pre KKPa. To ti je baš smešna izjava.

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...