Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Suludo je pomisliti da neko zeli povrede kod igraca samo zato sto navija za drugi klub. Ja ne poznajem takve osobe.

Sa druge strane mi je drago sto ste doveli Miku 😉

Za Scepanovica uopste ne znam sta da mislim. Ja sam iskreno ocekivao mnogo bolje njegovo izdanje. Ovo sad trenutno ni na sta ne lici. Onaj kratki period u BUD mi je ostao u secanju kao veoma dobar. Prosle sezone je bio na klupi na svim utakmicama, bio je na svakom treningu...ne znam, nije mi nista jasno

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Barkley#34 said:

Misliš da nam većinski žele povrede? 

Cenim da je mislio da je vecinski pozeljno da nam ne ide, da gubimo utakmice, da budemo mediokriteti, kao sto trenutno jesmo.

Edited by Xpert
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma necemo bre ljudi gledati nista...

Scepa je ispustio ekipu i kraj, neki iskusniji trener sa imenom ne znam dal bi uspeo da je povrati kad mu se to desi a ne vlado, jbg

Odlaze se neminovno

I da dobijemo danas to ce biti uz neko divljastvo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xpert said:

Cenim da je mislio da je vecinski pozeljno da nam ne ide, da gubimo utakmice, da budemo mediokriteti, kao sto trenutno jesmo.


Upravo tako.

Da mi pobedimo veceras, pa sve i da to znaci odlaganje neizbeznog. EC nam je jedina sansa za bilo sta u kosarci. Ako tu ispusimo odmah, ne vidim onda razlog da ove sezone bilo sta menjamo, dodatno ulazemo itd.

Nije da pored prepumpanog komsijskog tima imamo bilo kakve sanse u ABA (koja opet nista ne donosi), a gde god da zavrsimo na tabeli, dobicemo pozivnicu za EC opet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo sad licitacija na koga  sve potrositi jedno milonce, banka casti.

 

Evo spisak najboljih slobodnih igraca, pa da se izabere 2 ili 3...

 

Quote

1. Anthony Davis

2. Brandon Ingram

3. DeMar DeRozan

4. Fred VanVleet

5. Montrezl Harrell

6. Gordon Hayward

7. Bogdan Bogdanovic

8. Goran Dragic

9. Davis Bertans

10. Danilo Gallinari

 

Moji pikovi su Bogi i Berta.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

U ovom momentu je daleko od realnog, slazem se. Ali u svakom momentu realnije nego osvojiti ABA pored ovakve Zvezde, koja opet vise ne donosi EL.

Zato i kazem, ako ce se odustati od jurnjave na finale EC, onda realno ne treba menjati nista. U tom slucaju je tim potrosen pa potrosen, a Scepa nek se onda vezba do mile volje. Iz ABA svakako necemo ispasti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ima tu par ekipa u EC koje su nam prepreka do finala/osvajanja EC. I ako prodjemo grupe, udjemo u PO, treba dobijati te ekipe po dva puta. Mnogo je pobeda tu potrebno.
U ABA je samo jedan bolji, a sa ostalima, uz svo postovanje, moze da se igra. Lakse je onda ici sa 4.mesta i pokusati dobiti ih dva puta. U sutini, jeste da je pocetak sezone, ali trenutno nam je to mesto premija. Sve ovo vazi ako se Bertomeu predomisli i pobednik ABA ipak ima mesto u EL.
Moje neko shvatanje je da mi treba da igramo taj EC, da rastemo iz godine u godinu pa sta bude. Mnogo je nepoznatih za koje se nista ne pitamo. Logicno je da prioritet ima klub koji igra jace takmicenje, samo sto onu godinu kad igrasmo isto ne bese tako. Prosle godine je bio trener koji je pored plate bio zahtevan i po pitanju rostera (ispostavilo se opravdano, ali na kraju bi covid). Potrosilo se vise nego sto se imalo (smelo) i sad se moralo pristedeti. Moglo se to procitati izmedju redova Ostoje u nekim intervjuima iako nije bukvalno izgovorio te reci. Zato se i islo sa Scepom, i ako se bude trazio drugi trener verovatno ce uslov biti - to ti je sto ti je, uzmi ili ostavi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...