Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ne mogu nista suvislo da napisem..znao sam da imamo priliku,znao sam da ce mec biti otvoren do kraja,znao sam da ce konacnog pobednika odluciti maksimalno jedan gol.
Nisam znao kolike mentole i neznalice imamo u dva,tri igraca.
(ustvari,znao sam i to,ali sam se nadao da nas nece ovoliko osakatiti)

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tezak car je ovaj Stankovic tezak. Odusevio me je sada kada je prekinuo ovog sa Arene kad ga je ispravio za formaciju. Vidi se da covek voli, zivi fudbal. Da je ovakvih vise u nasem fudbalu 3x bi bili bolji. Al jbg imas jednog Stankovica na 15 Kokeza. Pa ne ide, ne moze da ide.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, lajavi krelac said:

Tezak car je ovaj Stankovic tezak. Odusevio me je sada kada je prekinuo ovog sa Arene kad ga je ispravio za formaciju. Vidi se da covek voli, zivi fudbal. Da je ovakvih vise u nasem fudbalu 3x bi bili bolji. Al jbg imas jednog Stankovica na 15 Kokeza. Pa ne ide, ne moze da ide.

I ostaviš ga da igra sa srnićem i gobeljićem. Mora se njemu ostaviti da selektira ekipu a ne da mrkela nabacuje sebi %

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Porasti malo i obuzdaj sujetu, umišljaš da ti odgovaram na svakoj temi, umišljaš još mmogo toga, ali to je već tvoj problem.

Niti si bitan, i uglavnom preskačem tvoje postove, sem ako nisu neki kratki koji upada u oči, niti je posebno zanimljivo šta pišeš.

Jednostavno dečko mani se, i lepo sam ti rekao neka si živ i zdrav piši šta hoćeš, ali pokušaj da se obuzdaš i smanjiš dozivljaj.

 

Na svaki moj post si mi odgovorio i od sad ces lepo da budes prijavljen.

 

Nisam ti se ni obratio nego ti meni iznova i iznova i to paternalistickim tonom i najljubaznije te molim da me se manes i da prestanes to da cinis. Toliko.

 

E sad sto se tice meca:

 

1. Odbrana je kriminal - posledica ocajne transfer politike i onda smo primorani tu da gledamo Srnice, Gobeljice i ostale majstore,]

2. Gobeljic je najveci krivac za ispadanje koje nije moralo da se desi, ono je skandal sta je sve radio.

3. Stankovic je uvodjenjem Kataija, Nikolica, Pavkova i Falca potpuno unistio napad i zabio glogov kolac - da li je do kondicije ili neceg drugog, ali morao je ostati na terenu bar jedan igrac koji lici na profesionalnog fudbalera.

4. Sudija sto je svirao kraj je imao pravo - produzio je mec za 3 minuta i 3 minuta su prosla. Mozda bi zanimljivije bilo gledati taj poslednji korner, ali sasvim legitimna odluka (mada je 3 minuta premalo).

5. Luzerski poraz sta god bilo ko pricao. Da ovako sam sebe izbacis to je za prepricavanje godinama. 2 crvena kartona, 2 penala, autogol sve u dva meca.

Link to comment
Share on other sites

Nismo u ovom dvomecu mogli da kompenzujemo preveliki broj domacih igraca. Da smo umesto njih imali fudbalere, prosli bi komotno.

 

A sve pocinje sa debilima kojam Ben nije nista posebno i treba ga prodati al zato domaci igraci osecaju Zvezdu i znaju sta znaci nositi njen dres.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Perkos2

A jbg to je slicno kao kad se mi bunimo za Kolarova u reprezentaciji. Ne mislim na sam kvalitet igraca naravno nego ovako za reputaciju ili sklonost greskama. Negde mora i on verovatno da se povuce i odigra "pametno". Cinjenica je da i od ovoga sto mu je dato u ruke pravi nesto, ima zelju i volju za to. Nikada nije idealno. U svakom timu ti mozes da nadjes neku zamerku sto ovaj sto onaj. Ali kad vidis pristup i disciplinu ma koliko neko bio limitiran onda je to to.

 

Nece nikada biti bas bas idealno. Pogotovo ne kod nas.

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

Zadnji put sam se iznervirao ovako zbog FK protiv Barselone 1996-e. 
 

Gobeljic igrao da Milan prolazi na kladzi. 

 

Italijanski Spiridonovic izgleda i igra kao da nije jeo tri dana. 

 

Katai ima 10kg vise. 

 

Srnic se ne seca kad je igrao zadnji put. 

 

Sanogo van pozicije. 

 

Pankov na poziciji. 

 

Falcineli u kanalu. 

 

Kanga zadnji pt dao gol posle suta protiv Krasnodara. 

 

Stankovic bez taktike. 

 

Ivanic bez snage. 

 

Milan koji cuva 1 1 i brani se protiv sakatog tima koji ima igraca manje! Neprocenjivo. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ivanic je odigrao maestralnu partiju. Lepo sam pisao da je igrac koga treba cekati dok su ga svi pljuvali 

 

Stankovicu isto svaka cast, delovao je kao klasicna teleca glava ali je vrhunski pripremio obe utakmice i generlano sam vise uzivao u ovom dvomecu nego u prethodne tri godine sisastog fudbala. Ostaje mu samo da se dokaze u derbiju

 

Gobelja, sta reci? Srnic isto nepotrebno vracen, sto smo svi i znali ali valjda

smo neke stvari prinudjeni da gledamo, kao Simona u KK

 

Pankov isto drvo, dovoljno je uporediti Degeneka sa njim i videti kakve su to razlike u kvalitetu

 

Njegos duplo losiji od Sanoga

 

Ostaje zal svakako ali svaka cast Stankovicu i momcima

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, harmonajzer said:

- Rešiti se što pre Gobeljića, Pankova, Petrovića

 

  

Veceras je zapravo bio sasvim solidan, ako izuzmemo jedan ili 2 pogresna pasa u prvom. Meni se svidja sto njemu samopouzdanje nije problem, vecina igraca bi razmisljala o samoubistvu nakon prve utakmice, on jednostavno nije u tom fazonu. Doduse, nisam siguran da je materijal za standardnog stopera. 

 

Inace, sad kad sam malo povratio sa granice nervnog sloma, moram da primetim da mi nikad, makar od kad ja pratim, nismo imali ovakav ofanzivni kvalitet - Falcineli, Ivanić, Katai, Ben, Kanga, Falko...ne znam sta ce biti u narednom prelaznom roku, ali za nase uslove ovo je bas, bas ozbiljan kvalitet. 

 

Ono sto sam veceras pricao Gobelji i sudiji na samom kraju, da sam na nekom tviteru napisao, sad bih bio u pritvoru... Ipak, pola sata i pola sake demetrina kasnije mogu samo da kazem bravo, Zvezdo, takvu te volim.  Vrhunski dvomec

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Strasan dvomec smo odigrali, i dalje ne verujem da mozemo da igramo fudbal 180 min sa ovakvim intenzitetom protiv Milana. Mica nejaki > Calhanoglu, najveci posao Stankovica je ovo sto je izvukao iz Ivanica. Sta reci o Sanogou, jedino sto zameram Dekiju je to sto Seku nije poceo mec u Beogradu. Falcineli je bezopasan napadac ali  takticki nam puno znaci jer se dosta dobro bori i moze da sacuva loptu na polovini protivnika. I za kraj moram da pohvalim perfektnu partiju Pankova veceras, posle onakvog kosmarnog izdanja u Beogradu odigrao je doktorski mec.

Edited by SunZero
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da pobedis Milan sa igracima poput Srnica, Gobeljica, Pankova, likovima koja su po kvalitetu za Cuku. Nerealno je da oni pocnu ovako vaznu utakmicu, ali to je transfer politika gde smo sve skucali napred, a nazad nam igraju domaci amateri. 

 

Stankovic je bolji trener od Milojevica. Igramo lepsi fudbal, bolje rezultate ostvarujemo, okej, ovaj je postavio kamen temeljac, ali meni se mnogo vise svidja ova Zvezda od one koja je bila prethodnih sezona.

 

Fali nam ozbiljan igrac u odbrani. Nazalost, prosao voz, pa smo doveli Falka ovog za milionce, iako na toj poziciji imamo Bena, fudbalski najgenijalnijeg stranca kog smo ikada gledali u Zvezdi. 

 

Opet kazem, Gobeljic je zlocin koji traje tri godine, imao je povremene bljeskove u onoj prvoj sezoni kad je dosao, posle toga samo silazna putanja. Srnic je u timu koji je slabiji od ovog danas bio ubedljivo najgori starter i trazene su mu zamene svaki prelazni rok, na kraju je otisao za dzabe, a Pankov je nazalost danas morao da igra jer nije imao ko, ali i ta odgovornost ide Mrkeli, jer imamo 20 ofanzivaca i 5 defanzivaca otprilike. Samo se bojim da ne vrate Zuleta i Vujadina po ovom Srnic principu, kad prodje godina, dve, tri, da navijaci malo zaborave koliko su se raspadali i koliko ih je boleo kurac da igraju. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Константин said:

 

Помињем да сам га помињао јер сам знао да ће са оним бункерима потрошити срећу и наредним тренерима. Шта ти није јасно? Карма у фудбалу врло често одради посао, гардијско говно коме се давала и света капитенска трака је живи примјер.

Vazi, Miloje sa dve LS potrosio svu srecu, nista nije ostavio Dekiju, navukao mu losu karmu 😂. Treba Deki da ga tuzi sudu za astrologiju.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Iz ovog ugla kako mi deluje smesno kako su pojedinci ovde pljuvali Sanoga nazivajuci ga mesarom itd itd a covek je pokazao magistarski rad kako treba odigrati na mestu veznog igraca

Red je i da ja pojedem govno sto se tice Stankovica izuzetan napredak u ovoj sezoni.Sada se najvise plasim Terzica da ne razjebe potencijalno lepu evropsku pricu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U prvom mecu je bilo jebo Batistutu cuvaj Pankova, a sada je Gobeljic resio da nas upropasti. Takodje bih iskoristio priliku da se zahvalim Rodicu koji nas je po ko zna koji put ostavio na cedilu. U prvom mecu direktno, a u drugom indirektno nas je kostao boljeg rezultata.

 

Ivanic je odigrao u transu, covek je vec u prijemu lopte izbacivao cuvare. Sanogo je car, sve je pokupio.

 

Sjajan dvomec za nas, nazalost po pravilu se uvek nadje neko da napravi penal i dobije crveni karton, ali na to smo se verovatno svi odavno navikli kada je nas fudbal u pitanju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Još je mrkela imao ideju da proda i Degeneka pa bi verovatno Vukanović bio štoper. Tog bandita treba najuriti što pre iz kluba. Stanković je logički izvršio zamene ali je već posle dva minuta debil gobeljić ničim izazvan zaradio crveni. Onda je uslidila izmena Pavkov- Falćineli pošto smo morali da prskacemo sredinu terena. Ona dva čupavca na sredini Milana mogu da trce jos jednu utakmicu a jaki su kao grmečki bikovi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Benu treba dati da potpise koliku hoce platu

 

A ne da se svaki igrac koji vredi tera na silu i uvaljuje Arapima za bedne pare dok Gobeljici dobijaju ugovore na 5 godina. To je i najveci problem ove Uprave

 

I nije problem Falko, super je da imamo jaku klupu i zamene, a ne da ulaze Srnici i Vukanovici

 

Ali stvarno je sramota sta je ostalo u odbrani

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Iz ovog ugla kako mi deluje smesno kako su pojedinci ovde pljuvali Sanoga nazivajuci ga mesarom itd itd a covek je pokazao magistarski rad kako treba odigrati na mestu veznog igraca

Red je i da ja pojedem govno sto se tice Stankovica izuzetan napredak u ovoj sezoni.Sada se najvise plasim Terzica da ne razjebe potencijalno lepu evropsku pricu

 

Ako ce da jedemo govna, evo da se pridruzim, ja sam jedan od onih koji je u nekom trenutku posumnjao u Sanoga.

 

A tebe sram da bude za to si sumnjao u Dekija legendu, sad kandziju u ruke pa se udri po ledjima! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...