Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 minute ago, Sector said:

Ovaj Rajkovic odlican veznjak, dijeli pasove bez greske uprkos kisi. 

Mogao bi malo hrabrije da krene napred, ima štofa.

 

1 minute ago, Bugl Khan said:

Vi igrate onako kako sam mislio da će Škoti igrati. Svaka druga lopta bunarenje

Razumem nas paćenike, sanjare i zanesenjake, ali šta je tebi trebalo da gledaš ovo mučenje? :classic_biggrin:

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Obično ja prvi pljujem ove naše manekene, ali nije ovo toliko strašno. Neće moći Škoti celu utakmicu ovakav presing da igraju. S druge strane, mi se nismo uopšte potrošili. Taktički smo ih pustili da se ispucaju, pa kad ih sačekamo...

 

E sad, problem je naš mentalitet, a i znanje. I što je sve ovo u teoriji.

Edited by mfmilan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Овако Бата Тумбави Ђора постави игру када хоће на европско, ништа неочекивано. И ако се ушуњамо треба нам селектор ако нећемо да будемо епизодисти. Овај леват не прати савремени фудбал.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mfmilan said:

Obično ja prvi pljujem ove naše manekene, ali nije ovo toliko strašno. Neće moći Škoti celu utakmicu ovakav presing da igraju. S druge strane, mi se nismo uopšte potrošili. Taktički smo ih pustili da se ispucaju, pa kad ih sačekamo...

 

E sad, problem je naš mentalitet, a i znanje. I što je sve ovo u teoriji.

Poštovane kolege, ovde možete videti kako preterano gledanje FK Partizan utiče na intelekt. :wink2: :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Na ovakvoj utakmici se ne umire u lepoti ali se kida na svaku loptu. Ne trazimo tika taka ali brzine i oštrine mora da bude mnogo više i kad vec prebacimo na njihovu polovinu mora da se napadne njihov gol. Zasraće neko naš pozadi a posle će biti kasno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...