Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

4 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Joveljić nije na spisku,tek se oporavio od povrede.

Ratkov će početi sigurno.

Znam da nije na spisku, ali bez Jovića ostajemo sa Ratkovom i Ivanovićem. To je izuzetno tanko za dva meča. Pretpostavljam da će morati neko da se zove naknadno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, berti said:

Mitar treba da ima uvek kredit u reprezentaciji. Toliko puta je vukao, grizao, igrai povređen i rizikovao. Onu bitangi Sergeja nikada vise ne bih zvao, dvesta godina se ceka da nesto odigra i nikad nista od tog lelemuda. Vlahovic... Ne znam sta je sa njim, zasto on bojkotuje. Mislim, jebavao ga Alegri sigurno vise nego Piksi, pa nije odjavljivao Juventus i kurcio se.

Piksi iz dana u dan tone u blato i tesko da ce da se izvuce. Daj boze da nije bar na nekim težim drogama. Ovakvo ponasanje i odsustvo bilo kakvog oseecaja tesko da je samo od alkohola.

A gol protiv Norveške tamo, u playoffu za EURO? Kad je lobo golmana s metar i pol. Htio je to. A malonogometna akcija protiv Kameruna? Sad što su i te kvalifikacije za EURO i ta utakmica s Kamerunom završile grozomorno, nije SMS kriv.

Link to comment
Share on other sites

Mihailo Ivanović i Milan Aleksić pozvani u repku, a u isto vreme prodati u Milwall i Sunderland gde ne bi mogli da igraju bez radne dozvole, koja se dobija tako što imaš status reprezentativca. Slučajnost? Ne bih rekao. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bugl Khan said:

A gol protiv Norveške tamo, u playoffu za EURO? Kad je lobo golmana s metar i pol. Htio je to. A malonogometna akcija protiv Kameruna? Sad što su i te kvalifikacije za EURO i ta utakmica s Kamerunom završile grozomorno, nije SMS kriv.

Jbg, igrac koga su NAVODNO trazili Real, Unired, Juve, Psg... Na prste jedne ruke se moze nabrojati nesto valjano sto je odigrao u reprezentaciji. Pa taj jebeni Piksi je u onoj utakmici na Maksimiru protiv Holandije pred svetsko prvenstvo vise pokazao nego Sergej u citavoj karijeri.

Link to comment
Share on other sites

On 8/29/2024 at 1:23 PM, Molina23 said:

Kao da se svim Englezima dojmi mrtvi Sautgejt ili pevcima Dešan. Majstore tvoje da se uvek pojaviš i daš svoj maksimum. Makar selektor bio Limeni iz Ratkova. Ako imaš neki veći problem, izađi javno skupi muda i gotova stvar

Ne slažem se baš da igrači treba da samo ćute i igraju čak i kad se razne kombinacije prelamaju preko njihovih leđa, jer su oni uvek prvi na udaru. Međutim, slažem se sa tim da je megajadno bušenje iznutra i taj rijaliti o kome pišeš. Izađi kao čovek ili još bolje, izađite kao grupa i recite šta je problem. Za početak, popričajte sa savezom pa ako oni nastave da kombinuju odjebite ih svi zajedno. Da su to uradili kad je Banetu skidana traka možda bi bilo nešto drugačije kasnije. Nažalost, i njima često odgovaraju mutljavine i ne mogu da dobace do ozbiljnijih tema.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darko said:

Mihailo Ivanović i Milan Aleksić pozvani u repku, a u isto vreme prodati u Milwall i Sunderland gde ne bi mogli da igraju bez radne dozvole, koja se dobija tako što imaš status reprezentativca. Slučajnost? Ne bih rekao. 

 

E jebiga sad, valjda ne ide to tako

 

Pa nije se jos odigrala utakmica, samo su pozvani. Mislim, ne kazem da nije neka muljavina u pitanju, ali ne vidim kako bi im sam poziv u reprezentaciju doneo transfer 2 dana kasnije. Na stranu sto mi se cini da je potreban odredjen broj utakmica za reprezentaciju u godinu dana (zbog cega mi je jos manje jasno kako su dosli u Englesku, mozda se racuna i mlada reprezentacija).

Link to comment
Share on other sites

Imaju pravo engleski timovi na odredjen broj transfera i igraca koji nemaju prava na radnu dozvolu brojem nastupa (sto su visi rang to vise igraca) inace kako bi premijer ligasi kupovali decu iz obdanista

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

 

E jebiga sad, valjda ne ide to tako

 

Pa nije se jos odigrala utakmica, samo su pozvani. Mislim, ne kazem da nije neka muljavina u pitanju, ali ne vidim kako bi im sam poziv u reprezentaciju doneo transfer 2 dana kasnije. Na stranu sto mi se cini da je potreban odredjen broj utakmica za reprezentaciju u godinu dana (zbog cega mi je jos manje jasno kako su dosli u Englesku, mozda se racuna i mlada reprezentacija).

mislim da ima neka fora da mora biti veliki potencijal ako nije reprezentativac. sad ko odlučuje o veličini potencijala potencijalnih potencijala ne znam

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Darko said:

Mihailo Ivanović i Milan Aleksić pozvani u repku, a u isto vreme prodati u Milwall i Sunderland gde ne bi mogli da igraju bez radne dozvole, koja se dobija tako što imaš status reprezentativca. Slučajnost? Ne bih rekao. 

Čitao sam ovih dana, i viidm da navijači Sanderlenda baš očekuju od Aleksića. 

Mislio sam se da li da ih razočaram, ali sam odustao. Sanderlend je krenuo baš jako ove sezone, i svaki im je igrač bitan, pošto su baš zagrizli da se vrate u Premier ligu. Plašim se da će se razočarati brzo kada vide pre svega fizičku spremu igrača srpske lige.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

 

E jebiga sad, valjda ne ide to tako

 

Pa nije se jos odigrala utakmica, samo su pozvani. Mislim, ne kazem da nije neka muljavina u pitanju, ali ne vidim kako bi im sam poziv u reprezentaciju doneo transfer 2 dana kasnije. Na stranu sto mi se cini da je potreban odredjen broj utakmica za reprezentaciju u godinu dana (zbog cega mi je jos manje jasno kako su dosli u Englesku, mozda se racuna i mlada reprezentacija).

Možda si u pravu, samo tajming mi baš bode oči. Sećam se da je bilo neko pravilo oko reprezentacije, e sada koliko nastupa je potrebno toga se ne sećam. U svakom slučaju, ništa me ne bi čudilo kada je srpski fudbal u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Don Juan said:

Čitao sam ovih dana, i viidm da navijači Sanderlenda baš očekuju od Aleksića. 

Mislio sam se da li da ih razočaram, ali sam odustao. Sanderlend je krenuo baš jako ove sezone, i svaki im je igrač bitan, pošto su baš zagrizli da se vrate u Premier ligu. Plašim se da će se razočarati brzo kada vide pre svega fizičku spremu igrača srpske lige.

Aleksic je spreman i Cempionsip mu je bas po meri trenutno

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, berti said:

Jbg, igrac koga su NAVODNO trazili Real, Unired, Juve, Psg... Na prste jedne ruke se moze nabrojati nesto valjano sto je odigrao u reprezentaciji. Pa taj jebeni Piksi je u onoj utakmici na Maksimiru protiv Holandije pred svetsko prvenstvo vise pokazao nego Sergej u citavoj karijeri.

A na SP 1990 protiv Španjolske. Kad je jedan gol zabio iz slobodnjaka, a drugi na način na koji bi pokušalo možda 3 igrača na svijetu tada. Ako neko nije vidio, ispričao je Piksi kako je to bilo, o čemu je razmišljao dok je lopta padala.

Link to comment
Share on other sites

Rajković - Eraković, Milenković, Pavlović - Nedeljković, Ilić, Samardžić, Živković, Lukić, Birmančević - Jović

 

 

Žile u vezi umesto na beku.

 

Ispred stadiona priličan broj ljudi. Videću uskoro i kako je unutra.

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stiletto said:

Rajković - Eraković, Milenković, Pavlović - Nedeljković, Ilić, Samardžić, Živković, Lukić, Birmančević - Jović

 

 

Žile u vezi umesto na beku.

 

Ispred stadiona priličan broj ljudi. Videću uskoro i kako je unutra.

Bukvalno sastav koji bih i ja izveo, i konačno da Živkovića makne sa bekovske pozicije.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...