Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Quote

Ukrajina nas nije nadigrala, bili smo egal ekipa do 20 i nekog minuta, a na sitne stvari su nam dali golove, što je nedopustivo. Da smo postigli gol preko Prijovića jednom ili drugi put, ko zna šta bi bilo...".

 

 

1 jebeni car koji se sprda sa svima

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno malo mi je danas bilo i zao Kokeze. Tesko je kada covek koji je ceo zivot i karijeru posvetio fudbalu i koji je poznat po svom profesionalizmu, visokoj radnoj etici i moralu mora da pravda onakav neprofesionalizam igraca. Sram bilo igrace kada su mogli onako da obrukaju vrhunskog trenera Krstaju, sinonim gospodstva, elokvencije i fudbalskog znanja. Sram ih bilo kada ne mogu da shvate i isprate trenersku viziju i napadacki fudbal naseg selektora. Sram ih bilo i zbog toga sto su omalovazili i osramotili coveka koji je zasluzan za to sto ce fudbaleri uskoro imati nacionalni stadion. Sad ako pod pritiskom javnosti na celo reprezentacije dodje neki pametan i nezavistan strucnjak poput Lalata ili Tumbe neka se igraci malo potrude da ga ne obrukaju. Jer oni treba da budu svesni da ne igraju samo za sebe i svoj obraz vec kao reprezentativci imaju moralnu obavezu prema onome koji je vredniji i radniji od svih njih i nas i cijom zaslugom su i dobili onakvog trenera i fudbalsku velicinu za selektora. Pa ce se valjda malo zamisliti i odigrati bolje ubuduce. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

 

Ja mislim da je Ljajić bio starter svaku utakmicu od kada je Krstajić selektor, kakva god da je formacija u pitanju.

 

Eto sad ga je stavio da bude zadnji vezni u 3-5-2 formaciji.

 

Ja zaista ne verujem da su u stručnom štabu takvi diletanti, već da su u pitanju neke druge kombinacije.

 

Čak i jesam pristalica da reprezentacija igra u toj formaciji. Ne onako kao Muslinova 3-6-1, već baš 3-5-2 kao što igra Lacio, gde bi Tadić bio drugi napadač sa svom slobodom kretanja.

Ali sredina mora biti beton. Tako bi rešili i poziciju SMS-a.

Ali to je trebalo uigravati kroz onu Ligu Nacija.

 

A Krstajić kao da je krenuo na prijateljski meč protiv San Marina, a ne u goste Ukrajini.

 

Odjednom nova formacija, dva klasična napadača, Ljajić zadnji vezni, Gaćinović wing bek drugi put u karijeri, Kolarov na mestu štopera iako je i onomad u Gruziji pokazao da je kriminalan na toj poziciji (i Guardiola ga je par puta probao pa odustao)...Ja sam mislio da ćemo dobiti 7 komada koliko je  duvalo na sve strane.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darby O'Gill said:

Dobro bre @Bejbl, je l' čita iko šta ja pišem na Forumu? Nema publike sutra, kažnjen FSS utakmicu pred praznim tribinama posle meča sa Crnom Gorom.

 

A jebiga, danas sam upao na forum.

Jest, skroz sam zaboravio da smo kažnjeni.

Ne valja...dobićemo mučenu Litvaniju sa 2:1 i Krstajić će reći da su stručni štab i igrači pokazali karakter i vazdigli se iznad situacije. Idemo dalje...

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kronostime said:

Postujte starine, bre. :s_d:

Ja nisam star, ja sam samo mlad jako dugo vremena 😎

 

11 minutes ago, Bejbl said:

 

A jebiga, danas sam upao na forum.

 

Onda izvinjotka. A kamo ono "dugo vas čitam pa sam rešio..." 😀

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na b92 ide ide izveštaj sa utakmice Portugal - Holandija i bukvalno piše sledeće:

 

"Izabranici Fernanda Santoša imaće priliku da pred domaćom publikom dođu do pobede i plasmana na Evropsko prvenstvo 2020. godine."

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=06&dd=09&nav_id=1552833

 

Može li neko napokon da rastumači situaciju sa našom grupom ako Portugal ode na EP,  pobedom u finalu Lige nacija. Na različitim mestima se pojavljuju različite, kontradiktorne informacije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darby O'Gill said:

Ja nisam star, ja sam samo mlad jako dugo vremena 😎

 

Onda izvinjotka. A kamo ono "dugo vas čitam pa sam rešio..." 😀

🙂

Dugo sam vas čitao i pomalo pisao, ali na pogrešnom mestu pa sam zaginuo trajno.

Sad sam rešio da se neprimetno ušunjam u kolonu povratnika i izbegnem formalnosti.

Link to comment
Share on other sites

Sigurno je da se Portugal kvalifikovao na evropsko.

E sad, propozicije ovih kvalifikacija su takve da je Buholcov sistem u šahu pičkin dim za njih.

 

U svakom slučaju, ne može biti loše to što je Portugal već kvalifikovan. Valjda neće gristi do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Portugal se ovim trijumfom nije automatski kvalifikovao. Prvi izbor je 20 reprezentacija iz kvalifikacija (po prva dva iz deset grupa). Tek potom dolaze još četiri iz Lige nacija tako što plej of igraju u okviru svoje jakosne grupe oni koji se nisu kvalifikovali kroz prvi izbor.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to razumeo ovako, e sada jebem li ga ako grešim. Portugal de facto ima mesto na Euro 2020, ali ako izbori mesto kroz kvalifikacije, onda će pravo dobiti Holandija ili će se igrati kv. turnir, ali svakako neće ići treći iz naše grupe.

Jebem li ga ako sam u pravu.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Darby O'Gill said:

Portugal se ovim trijumfom nije automatski kvalifikovao. Prvi izbor je 20 reprezentacija iz kvalifikacija (po prva dva iz deset grupa). Tek potom dolaze još četiri iz Lige nacija tako što plej of igraju u okviru svoje jakosne grupe oni koji se nisu kvalifikovali kroz prvi izbor.

 

Ili je ovako 😁

Link to comment
Share on other sites

Mislim da pobednici svih divizija Lige Nacija (znači A, B, C i D) obezbeđuju direktan plasman na EP. Iz tog razloga se pokrenula i ona priča kako ćemo sada na EP-u imati i jednog krajnje slabog rangiranog poput Kazakstana, Kosova, Makedonije, Luksemburga itd. ako recimo pobede u finalu divizije D u Ligi Nacija.

 

Tako da osvojanjem Lige Nacija moguće da je Portugal obezbedio plasman na EP? 

 

Eto mi igramo u polufinalu sa Norvežanima u Ligi Nacija, tamo posle kvalifikacija za EP. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ide Krstajić posle Litvanije. Kokiju je ovih 5 komada bio hladan tuš. Mislio je da je uhvatio Boga za muda ali je stiglo očekivano otrežnjenje. Prva meta će biti Piksi ali ne verujem da će pristati, onda će biti ovi podobni Tumba ili Lala.. Mada nisu dovoljno velika imena da se baci prašina u oči a jednog takvog su već ispucali. Dva zaredom bi bilo previše, čak i za njih. Nije isključeno da se sete tipa Antare ili tako nekog.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...