Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ja nisam iskreno uživao, ali stvarno me bolelo uvo za igru i rezultat. Utakmica je imala sjajan uvod naravno sa onim pičvajzom u Crnogorskoj reprezentaciji.

 

Ne znam, možda grešim dušu i mi nemamo veze sa tim, odnosno neka naša direktivna ili pretnja čak, ali stvarno to itekako liči na nešto što bi mi uradili za političke poene i neki inat da jednostavno moram da poverujem da imamo veze sa tim. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Za Euro moramo dobiti i Portugal i Ukrajince kuci, sramna partija bas , Ukrajina sa nekoliko talentovanih , mladih igraca sjajno vodjena, u nastavku cr im igrati i Yarmolenko i Junior, Sevcenko ima lepu generaciju.

Ovo je netacno za EUro moramo da dobijemo mucenike iz grupe C (finci, skoti i norvezani). I na kraju cemo i tako da udjemo preko usranih Liga Nacije, zivele iste.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde jednu vest da okačim, mislim da nije za ovde ali B92 se opasno srozao i to za baš kratko vreme. 

 

Najbolje bi bilo na politiku al tamo mi se nešto i ne ide :D

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

sta reci, davno sam se odlozio od fudbala ali moram da se slozim sa starom indijanskom poslovicom da je soccer kao nijedan drugi sport ogledalo drzave

 

beskrupulozni i nezajazljivi, nekompetentni i operisani od sramote, ruzni, prljavi i zli, divlji koji su oterali pitome, sve sve je tu, oni koji su uzjahali i drzavu i fudbal mogu se opisati samo istim potrosenim floskulama koje nazalost u ovoj zemlji dobijaju punu obojenost i smisao

 

moram da priznam da sam kao i kolega @Del Piero navijao da primimo barem 4 komada naivno verujuci da cu na podbulom Krstajinom licu i ocima iznad crvenog rakijaskog nosa izvaliti makar senku stida i odgovornosti, primili smo 5 i culi da zivot ide dalje

 

 

Edited by Barracuda
"Krstajajinom"
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Sve sto bih napisao o igri reprezentacije i moj stav o doticnom v.d. selektoru je za trajni ban. Nisu u srpskom jeziku izmisljene psovke i uvrede koje bih mu napisao. Besramnik i marioneta koja je prihvatila da vodi nasu reprezentaciju (citaj da bude marioneta) posle sramnog teranja Muslina sa klupe a bio mu je pomocnik. Moze ga sram biti ove vecerasnje izjave. Uffff. Kako sam se iznervirao. Uvek bodrim nase a sada me je istinski sramota 90 minuta utrosenog vremena. 

Link to comment
Share on other sites

Aman više, kao da neko brani da napišeš posle 0:5 "Pi**o beskarakterna, licemeru foteljaški i neznalico bez trunke stida, šta je još potrebno da se desi da bi dao ostavku, podrepašu naprdnjački?".

 

Ali, ako napišeš: "Krstajaje govno dobojsko (ili odakle već), noge slomio kad šutneš loptu/ušinuo se kad iz auta izađeš, odjebi i idi da treniraš Šip**re" dobićeš kaznu.

 

Vidi li neko razliku? 

Edited by Barracuda
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Covek je izjavio posle 0-5 "idemo dalje". Koliki stepen nemorala, idiotluka, bahatosti i bezobrazluka neko mora u sebi da ima da tako nesto izjavi? Marioneta SNS-ovska, govno bezrepo, karakterna nula. A ako i ode doci ce neka druga marioneta. Definitivno, fudbal nam je u rasulu odavno i mi smo mazohisti sto pratimo ovakvu selekciju. E moj Krstajicu. Sramoto. Ali covek se i kao igrac i trener naprimao petica i sestica. (Partizan, reprezentacija.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...