Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ovako kako je rekao Darbi, prvo kroz kvalifikacije pa ako ne uspeju onda je to druga sansa. U svakom slucaju Portugal nece vrv igrati sa najacim sastavom do kraja i to nam je sansa za drugo mesto.

😁

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Stvarno nikad neću prestati da se iznova čudim koliko je ova SNS bagra operisana od bilo kakvog morala i odgovornosti... 

 

"- Ukrajina nas nije nadigrala, bili smo egal ekipa do 20 i nekog minuta, a na sitne stvari su nam dali golove, što je nedopustivo. Da smo postigli gol preko Prijovića jednom ili drugi put, ko zna šta bi bilo... - rekao je Krstajić."

 

Reče botina i osta živa. Ukrajina ne da nas je nadigrala, nego nas je razbila i ponizila. Nije nas čak vratila ni na fabrička podešavanja, nego nas je rastavila na delove... ja nisam do sad gledao utakmicu reprezentacije a da smo bili onoliko šuplji i nemoćni... 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mister-no said:

Ma ide Krstajić posle Litvanije. Kokiju je ovih 5 komada bio hladan tuš. Mislio je da je uhvatio Boga za muda ali je stiglo očekivano otrežnjenje. Prva meta će biti Piksi ali ne verujem da će pristati, onda će biti ovi podobni Tumba ili Lala.. Mada nisu dovoljno velika imena da se baci prašina u oči a jednog takvog su već ispucali. Dva zaredom bi bilo previše, čak i za njih. Nije isključeno da se sete tipa Antare ili tako nekog.

Pitanje je kako oterati Kokija, posto ce Krstajic lako biti zrtveni jarac kada zatreba. Dokle god se ne rastera ta banda iz FSS od reprezentacije nece biti nista, a ja i ne nameravam da pratim utakmice, jer sto bi se dzabe nervirao. Gledajuci na igracki potencijal koji imamo , ta bi ekipa bez problema trebalo da ide na Euro i verovatno barem do 16tine finala. Medjutim, sa bandom koja vlada u FSS to ce se tesko desiti i sve ce se zavrsiti na tome sa smo mogli,  ali eto zajebao nas sudija.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DonJuan said:

Ja sam to razumeo ovako, e sada jebem li ga ako grešim. Portugal de facto ima mesto na Euro 2020, ali ako izbori mesto kroz kvalifikacije, onda će pravo dobiti Holandija ili će se igrati kv. turnir, ali svakako neće ići treći iz naše grupe.

Jebem li ga ako sam u pravu.

Sasvim je realno da i Holandija izbori učešće kroz kvalifikacije. Pa i Engleska i Švajcarska.

I šta onda?

Ko igra kvalifikacioni turnir?

 

U svakom slučaju, baš smo nesretnici, ako se u ovakvom sistemu bar na mufte i ničim izazvani ne plasiramo na EP posle 20 godina.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bejbl said:

Sasvim je realno da i Holandija izbori učešće kroz kvalifikacije. Pa i Engleska i Švajcarska.

I šta onda?

Ko igra kvalifikacioni turnir?

 

Drugoplasirani iz njihovih grupa Lige Nacija, ukoliko se nisu kvalifikovali kroz grupe. Ako jesu, onda trećeplasirani. Ako se baš svi iz A jakosne grupe Lige Nacija kvalifikuju, onda se silazi u B jakosnu grupu, sve dok se ne natrči na nekog ko se nije kvalifikovao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kronostime said:

Da li zasluzujemo, mislim sportski, da se plasiramo?

 

Naravno.

Strogo sportski gledajući, imamo selekciju i igrače za Euro.

Ne vidim da bi sportskije bilo da se recimo Bugarska ušunja na evropsko.

A neko takav bezveze će sigurno otići.

Pa što ne bi bili mi.

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kronostime said:

Samo sto su reprezentativcima splavovi vise na srcu od Srbije.

Stavi se u njihovu kozu. Imas 25 godina i 2 miliona eura na racunu. :whistling:

Da budemo realni, danas se igra daleko vise nego u vreme Piksija i Savicevica, kada su celo leto ladili ja... , a da ne spominjem zimsku pauzu  koja je bila duza. Ovi danas taman zavrse sezonu , krene reprezentacija, prijateljske utakmice po Australiji i ostalim vukojebinama.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...