Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Pa kad se sekta zajebava sa celom državom što ne bi sa fudbalom... takvi nikad ne bi priznali da nešto ne znaju... 

 

Objašnjenje će biti tipa, ne leži nam Ukrajina ali nismo imali ni sreće... 

Link to comment
Share on other sites

A što to od jedne Ukrajine? Što uvek ta naša potreba da kao potcenjujemo sve ostale koji nisu Brazil, Nemačka, Francuska i te velesile?

 

Brate mili na stranu sve ovo majmunisanje, Ukrajina je dobra reprezentacja, dobar tim. Mi imamo bolje klubove pored imena naših igrača, ali oni su individualno sasvim dobri, plus očigledno da imaju sistem višegodišnji i ne odstupaju od njega. I u Portugalu su bili dobri i mogli su do gola.

 

Mi što ne postojimo na terenu to je za analizu koje neće biti, ali ne umanjujem dobru partiju Ukrajinaca. Svaka im čast.

Edited by lajavi krelac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se da Ukrajina jako dobra reprezentacija. Ljudi su nas demolirali pošteno, iskoristili sve rupe i neznanje botine na klupi... Ševčenko je odličan selektor/trener, vidi se da zna šta hoće... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ukrajina je OK i to je to... nas bi veceras nakantao svaki iole ofanzivniji tim posto smo izasli u amaterskoj formaciji, ostavljajuci krater izmedju odbrane i sredine.

 

Nama je ovo najubedljivi poraz od osamostaljenja, dakle bar 13 godina.

Link to comment
Share on other sites

Ukrajina je ok reprezentacija, niko ih ne potcenjuje osim izgleda Krstajića i možda naših igrača. Ali ni selekcija domaće srpske lige ne bi trebalo da izgubi 5:0, a kamoli najbolji tim.

 

Ali od naših igrača koje bi vodio neki trener bi pretrpeli poraz.

 

Još 2 stvari, ovako uvek prođu ekipe čiji trener pred utakmicu kaže DOBAR JE I REMI. A drugo, da dodam i ja na listu izgovora: Bila je duga sezona, naši igrači su u inostranstvu igrali dugo i bili su glavni igrači, njihovi ne igraju evropska takmičenja, a i u ligi odmaraju, jer ima samo 2 dobra kluba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...