Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

5 minutes ago, 34Barkley said:

Koliko me je kao klinca iritirao Zlatko dobro je da ga pretrči što pre. :classic_biggrin:

Zlatku je trebalo 11 godina , 70 utakmica  i okolo 500 šansi do 25 golova. Mitar je doterao do 25 golova za 6 godina i 48 utakmica. 😀

 

Ali kad pogledam prosek Milana Galića... 6 godina i 51 utakmica za 37 (slovima: trideset sedam) golova. Velemajstor fudbala.

Link to comment
Share on other sites

Најгоре од свега што нам ова победа апсолутно ништа неће донети јер смо против директног конкурента већ попушили и сасвим сигурно ћемо имати лошији међусобни све и да добијемо, а Крстајића ће представити као месију и великог стручњака и мотиватора који је екипу успео дигнути после дебакла. 

 

Тачно дођеш у ситуацију да навијаш против своје репрезентације, да би се надао за неко боље сутра 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
7 minutes ago, Darby O'Gill said:

Zlatku je trebalo 11 godina , 70 utakmica  i okolo 500 šansi do 25 golova. Mitar je doterao do 25 golova za 6 godina i 48 utakmica. 😀

 

Ali kad pogledam prosek Milana Galića... 6 godina i 51 utakmica za 37 (slovima: trideset sedam) golova. Velemajstor fudbala.

Vaistinu.

 

Pazi ovo: Toza Veselinović - 37 utakmica, 28 golova. :classic_smile:

 
 
 
6 minutes ago, Боги said:

Најгоре од свега што нам ова победа апсолутно ништа неће донети јер смо против директног конкурента већ попушили и сасвим сигурно ћемо имати лошији међусобни све и да добијемо, а Крстајића ће представити као месију и великог стручњака и мотиватора који је екипу успео дигнути после дебакла. 

 

Тачно дођеш у ситуацију да навијаш против своје репрезентације, да би се надао за неко боље сутра 

Više puta viđeno da ne pomaže. Jbg.

 

@Dzistrou, o čemu ti to?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzistrou said:

Neverovatne splačine su mogle da se pročitaju posle promašaja Jovića na komentarima.

Ma gde? Ovde?

Realno, ne bi trebao da promašuje onakve šanse napadač njegove klase.

Čak je i atmosfera kao na treningu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 34Barkley said:

Više puta viđeno da ne pomaže. Jbg.

Истина јебига, али све се водиш оном да је једина и да другу немаш.

 

А тврдим да дуго времена нисмо имали квалитетнију репрезентацију 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kada radite odgovoran posao, kada se selektor svoje zemlje, normalno je da pokušavate da uradite ono što je najbolje. Teško mi padaju porazi, nosim se sa pritiscima sasvim normalno. To su emocije gde sam otišao u krajnost. Sada je druga situacija. Jesmo se izblamirali, ali imamo četiri boda iz tri utakmice, još pet do kraja. Bitno je da podržimo igrače. I Nemačka je pobedila Brazil sa 7:1 u sred Brazila pa nije bila tolika fama", naveo je Krstajić.

Kakav kralj

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije bila tolika fama tačno. Samo se njihov tadašnji selektor odmah posle SP-a, pokupio i sam otišao.

 

E sada da je on nastavio da se pravi Toša, kao što se to radi u Srbiji, i ostao na mestu selektora ne znam da li ne bi bila fama oko toga?

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darby O'Gill said:

Toliko o Zlatku Vujoviću, 25 gol Mitrovića. Neka se spreme Peđa Mijatović i Bora Kostić sa 26 golova.

kakve veze ima Zl. Vujovic sa reprezentacijom Srbije?  Dobismo ove sto su zalutali na Marakanu ali prvi ozbiljan rival ce nas ponovo pregaziti.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, perkos said:

kakve veze ima Zl. Vujovic sa reprezentacijom Srbije?

 

Ja svojom reprezentacijom smatram onu koja je svoju prvu utakmicu odigrala na OI u Antverpenu 28. 8. 1920. a poslednju sinoć. To što je ona tokom godina menjala ime u reprezentacija Kraljevine SHS, Kraljevine Jugoslavije, DFJ, FNRJ, SFRJ, SRJ, SCG, Srbije i što su za nju tokom tih godina igrali Srbi, Hrvati, Slovenci, Bošnjaci, Crnogorci, Makedonci, Albanci, Romi... mene nimalo ne tangira. Svi su oni moji i sve ih brojim zajedno. Kome smeta, adresa za žalbe je Uprava vodovoda, Kneza Miloša 27, Beograd.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...