Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

6 hours ago, Godzo said:

Kritikujete naš izbor protivnika a ovi Englezi igrali sa Brazilom koji se na evropsko nije nikada ni plasirao.

 

I Mesi xxx, nek osvoji prvo evropsko pa onda da ga spominjemo u GOAT prici...

 

Mi cemo mozda da nadjemo i bekove, i da popravimo i sredinu i napad, pa mozda cak i dovedemo boljeg selektora, ali od "nerealnih ocekivanja" nema spasa. Zalimo se na trenera iz politickih razloga, i zbog njegovih verbalnih ispada, a niko nije realan da u svemu tome kaze da on jeste najuspesniji trener od Antica i Muslina, nego spominjemo prelaku grupu, los umetnicki dojam i ostale nebitne stvari. 

Edited by Don Juan
nepotebno
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diego said:

 

I Mesi xxx, nek osvoji prvo evropsko pa onda da ga spominjemo u GOAT prici...

 

Mi cemo mozda da nadjemo i bekove, i da popravimo i sredinu i napad, pa mozda cak i dovedemo boljeg selektora, ali od "nerealnih ocekivanja" nema spasa. Zalimo se na trenera iz politickih razloga, i zbog njegovih verbalnih ispada, a niko nije realan da u svemu tome kaze da on jeste najuspesniji trener od Antica i Muslina, nego spominjemo prelaku grupu, los umetnicki dojam i ostale nebitne stvari. 

Gde se to možda nalaze bekovi? Da javimo našim fudbalskim radnicima. Nema niko nerealna očekivanja ali sigurno da ne podržava ni stav "plasirali smo se, uzeli lovu, što da se sad lomimo" koji je moto naše reprezentacije. Uz afere i vašarsku atmosferu koju Piksi ne pokušava da spreči.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Markoss said:

Nama je napad i najmanji problem. Selektor i odbrana su nam grozni, doduse ni sredina nije nista bolja. Golmana imamo, ali nijedan nije da kazes klasa, svi su tu negde solidni do dobri. U napadu stvarno imamo kvalitet. 


Ja mislim da mi jos nismo nijednom imali na terenu Erakovica, Pavlovica i Milenkovica u isto vreme u toj formaciji sa 3 stopera. Ne znamo jos kako cemo izgledati sa Kostom. Ja mislim da to sve moze biti puno pristojnije. 
 

U sredini je sporan izbor igraca. Danas bi trebalo da startuje Samardzic, sto je pozitivna stvar.

Link to comment
Share on other sites

Kosta Nedeljković je nestao iz fudbala, neki kažu da je povređen ali prvaih informacija nema. Momak nije odigrap ni minut još od decembra meseca i teško će se na njega računati za EP.

odbrana mam je takva kakva je i sad  Piksi treba da prelomi hoće li nastaviti da igra u istoj formaciji ili će žrtvovati napadača i srednjaka i igrati sa zatvorenom formacijom.

 

Lično ne verujem da će nešto menjati pa nam ostaje Žile na desnom beku i trojica štopera, dobro je da je Gudelj počeo da igra on može tu da pomogne.  

Link to comment
Share on other sites

Kosta nije dobio dozvolu od medicinskog tima Aston Vile da zaigra. Tu je problem glavni. Licno mislim da namerno oduzuju to, kako se ne bi ponovo npr povredio ako bi zaigrao za Zvezdu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Markoss said:

Kosta nije dobio dozvolu od medicinskog tima Aston Vile da zaigra. Tu je problem glavni. Licno mislim da namerno oduzuju to, kako se ne bi ponovo npr povredio ako bi zaigrao za Zvezdu. 

kako god od njegove igre u reprezentaciji nema ništa

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Lepo Samardžić na foru izvatao Kiprane, Sergeju ostalo samo da podmetne nogu.

 

Jebiga Mitre, ovaj golman nije Arapin da šetaš korak po korak do lopte pre šuta.

A ono u Arabiji su ocajni golmani. Nema tamo no1 golmana reprezentacija koji igraju SP

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Lukic kao da je drogiran.

Evo sad se oduzme lopta i prilika za kontru, nasa 4 igraca trce ispred ali Lukicu je um pamet da doda unazad i prvom do sebe. Dekadentan fudbal.

 

Evo i mrceni Micko pokusava neku dijagonalu od 30m a kratak za 10m🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Smesni smo ali nije nista novo. Stvarno bolno limitirana ekipa. Iskreno mislim da ce Englezi da nam strpaju 5 komada.

Jedina nada je Sautgejt i njegov uzasan fudbal. 

Da imaju nekog ozb trenera, napadacki orjentisanog pa dali bi nam ne 5 nego barem 7 uz jos 10 ozb sansi

Link to comment
Share on other sites

Енглези знају да смарају. Дају један гол у првих 10 минута и онда их мрзи да живе. Данци би могли да нам праве проблема жешћих. Они играју у истом темпу целу утакмицу.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...