Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Porođajne muke da bi se dobila jedna prosečna ekipa. Sve mane su nam uvek vidljive nikako ne možemo to da prikrijemo ili da popravimo. Gol koji smo primili je sramota i za pionirsku ekipu, ne mogu da verujem da profi igrači tako ne znaju ili je žele da se postave na terenu. Da bi nešto uradili na EP mora mnogo toga da se promeni na svim nivoima a znamo da se to neće desiti, eto barem će biti neke zanimacije sledećeg leta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da sam fudbalski reprezentativac Srbije, nakon ove utakmice bih rekao da više ne želim da igram i to, konkretno, zbog navijača na tribinama. Stvarno ne znam da li postoji druga ovakva zemlja na svetu. 20 godina nismo bili na EP, nešto iznadprosečan smo tim po kvalitetu (od cele Evrope), treba nam pobeda da bismo skoro sigurno izborili plasman...i šta radi stoka isfrustrirana? Zviždi i jebe majku svima, jer utakmica nije rešena u prvih pola sata. U drugom poluvremenu, čim se lopta vrati zadnjem igraču odbrane, odmah zvižduci. Kao da smo Bogom dani, evropski Brazilci, koji igraju po Realu/Barsi/Bajernu i prolazimo do 1/4 finala SP redovno, pa ne možemo da dobijemo Luksmburg. Pa i tad, zašto ne pružiti podršku i pogurati igrače ka pobedi, a ne dodatno ih unervoziti i samo otežavati. Jeste, ima tu manekena, ali verujem da nikome nije više stalo da pobedi od njih samih.

Najgora sorta navijača na kugli zemaljskoj i to ne znam ni ko je nam je blizu.

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je i sve ali očajno je ovo. Ove kvalifikacije smo trebali da rutiniramo manje više svakog a ispade klasično naše mučenje. Nikakva očekivanja od evropskog nemam. 
 

Piksija svakako ne bih menjao. Neka odradi svoje i da se pozdravljamo posle pred kval. za SP. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Interesantno da proigramo samo kada jurimo rezultat, kao i protiv Madjara kada nije bilo ni srece u drugom poluvremenu.


Stvar mentaliteta. 
Isto kao sto se konstantno povlacimo posle vodeceg gola. 

Generalno zasluzena pobeda, da se ne lazemo. Problemi u defanzivi ostaju isti. Piksi konacno uradio nesto sa izmenama. 

Mec lopta u Leskovcu protiv Bugarske se mora iskoristiti - ala ce se gutati padezi na tom dogadjaju od svih prisutnih 😄 

 

Crna Gora jedna jezivo limitirana ekipa i frustrirajuce je da su nam dali gol na isti nacin kao svi ostali u ovoj grupi. Neshvatljivi i neprofesionalni propusti. 
Piksi je zaista slab trener. Da izvuce ovaj ciklus i ima kvalifikacije 2/2 (nerealno za nas), da se ne izblamira epski na EP i da ostane upamcen kao ipak solidan trener po statistici. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da sam fudbalski reprezentativac Srbije, nakon ove utakmice bih rekao da više ne želim da igram i to, konkretno, zbog navijača na tribinama. Stvarno ne znam da li postoji druga ovakva zemlja na svetu. 20 godina nismo bili na EP, nešto iznadprosečan smo tim po kvalitetu (od cele Evrope), treba nam pobeda da bismo skoro sigurno izborili plasman...i šta radi stoka isfrustrirana? Zviždi i jebe majku svima, jer utakmica nije rešena u prvih pola sata. U drugom poluvremenu, čim se lopta vrati zadnjem igraču odbrane, odmah zvižduci. Kao da smo Bogom dani, evropski Brazilci, koji igraju po Realu/Barsi/Bajernu i prolazimo do 1/4 finala SP redovno, pa ne možemo da dobijemo Luksmburg. Pa i tad, zašto ne pružiti podršku i pogurati igrače ka pobedi, a ne dodatno ih unervoziti i samo otežavati. Jeste, ima tu manekena, ali verujem da nikome nije više stalo da pobedi od njih samih.

Najgora sorta navijača na kugli zemaljskoj i to ne znam ni ko je nam je blizu.


 

А додамо и највеће говно од савеза у Европи. Не бих се чудио да су исто у себи звиждали и јебали Пиксију матер нема везе што се само најстарији добро сјећају ЕП. Сви су они Шиља Пешић

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekipa nam igrama i kvalitetom zasluzuje EP i to je to. Najbitnije je ne propustati velika takmicenja,jer, tamo, ako se otvori sve lepo. moze i da se napravi nesto. Malo srece, malo motivacije, fazon hladna glava, vrelo srce i da ne ponavljam ostale demagogije celave prevare sa klupe jednog drugog sporta. 

 

Piksiju, kao i za SP, hvala sto zbog njega ponovo gledam staciju, hvala mu i na fudbalu, vise sam video fudbalske igre, golova i akcija od njega nego za sve vreme od Antare naovamo. To nam je bila dobra ekipa, ko se seca...isto puna. blackout momenata... 

 

Naravno, Piksi je trenerski ogranicen k'o daska, covek ne raste, ne razvija se, igra stalno tu 3-3 utakmicu  sa Kamerunom, dan mrmota stil, ali je barem zabavno... 


I tako, sto bi rekli u selo gori, a baba se ceslja, nema tu sta puno da se analizira ovo veceras... 

 

Inace, celo vece razmišljam kako je dokaz koliko smo mali u fudbalu to sto su nasi. fudbalski derbiji i dalje opteteceni politikanstvom, i to ne toliko sa nase strane, sa tako nekom zonskom ligom stacija tipa zenedjecaba i ovi montenegrini, onda oni dronovi sa Albanijom i ludila sa Saćirijem i Granitom... A Hrvati stvorili klasik evro fudbala sa Englezima... 

 

No, dobro, barem se gleda FSS ekipa u utorak vece i malo se covek obraduje tečnim akcijama momaka sa belim orlom na grudima... sutra sljaka 10 sati, treba to izdrzati... 
 

Edited by Mr.Consular
Link to comment
Share on other sites

Уласком Костића и Милинковић-Савића смо их мало више притисли у другом. 

 

Одлична акција за други гол. 

 

Павловић одиграо као змај. Шта се очекивало то и испунио. Мислим да је он играч који може играти одлично под притиском што је предиспозиција за велику каријеру.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...