Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

7 minutes ago, Bugl Khan said:

Nije prvi koji odrađuje kvalifikacije po sistemu gdje prva 2 idu na EURO. Vi ste i u takvim kvalifikacijama uspjeli biti treći.

Realno, kakva nam je bila grupa i ko nas je vodio kao selekgor, to je bilo i očekivano.

 

Ovde bi već bila tragedija da ne budemo među 2. Bugarski omladinci, skijaši sa Baltika i prosečna Crna Gora.

Link to comment
Share on other sites

Па ок. Фина реакција после Мађара и да се узму нова три бода против доста слабијег противника. Није да нисмо знали и против оваквих да просипамо бодове некада тако да најважније је узети 3 бода и сачекати одлучујућу утакмицу са ЦГ са другог места.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

U redu, slažem se. Ali koliko teška može biti grupa da Srbija ne završi među prva 2? I onda još kod kuće ne pobjedi Škotsku u odlučujućoj utakmici za odlazak na EURO.

Pa morao si biti bolji od Ukrajine tada, dok ovde moras biti od Crne Gore. Pritom ti je tamo najteza utakmica bila sa Portugalom, a sada sa Madjarskom. Velika razlika u kvalitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Pa morao si biti bolji od Ukrajine tada, dok ovde moras biti od Crne Gore. Pritom ti je tamo najteza utakmica bila sa Portugalom, a sada sa Madjarskom. Velika razlika u kvalitetu.

Stoji sve. Ali tada ste bili 3. pot. Sada ste, zbog Piksijevih rezultata, bili 2. čini mi se. I koliko god je Ukrajina jača od CG, vi ste primili 5 komada tada ako se ne varam. I kažem, Škotska doma za direkt put na EURO.  Nije da se bilo baš toliko teško kvalificirati. Pogotovo ako se pogleda individualna kvaliteta.

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju, bez namere da potcenjujem sklonost ka raspadu srpske fudbalske reprezentacije, ali zaista ne vidim nacin kako cak i mi mozemo ovo da zajebemo. 

 

Edit: kad malo bolje razmislim, polako, duge su kvalifikacije😁

Edited by holden c.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, holden c. said:

U tom slucaju, bez namere da potcenjujem sklonost ka raspadu srpske fudbalske reprezentacije, ali zaista ne vidim nacin kako cak i mi mozemo ovo da zajebemo.

 

Sto?

Meni ne deluje daleko taj scenarij.
Poraz od Madjarske u gostima u sledecem kolu je i te kako moguc, stavise realan.
Sva je prilika da cemo zbog toga imati imperativ pobede protiv CG (i Krstajine Bugarske) na svom terenu. Znajuci nas, a i posmatrajuci nasu igru u poslednjih par kola, iznenadio bih se da isporucimo dobre rezultate u tim mecevima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RatzenStadt said:

 

Sto?

Meni ne deluje daleko taj scenarij.
Poraz od Madjarske u gostima u sledecem kolu je i te kako moguc, stavise realan.
Sva je prilika da cemo zbog toga imati imperativ pobede protiv CG (i Krstajine Bugarske) na svom terenu. Znajuci nas, a i posmatrajuci nasu igru u poslednjih par kola, iznenadio bih se da isporucimo dobre rezultate u tim mecevima.

Da, da, kako sam otkucao post, tako sam momentalno dodao i disklejmer : )

 

Iskreno mislim da ce CG i sama nesto zajebati , ali slazem, sa nama se  jednostavno nikad be zna.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo nije sada pitanje plasmana na EP, nego se borimo da budemo u trecem sesiru.

 

Ne verujem u scenario da dobijamo Madjare tamo sa dva gola razlike niti da cemo imati bolju gol razliku tako da prva dva sesira otpadaju.

 

Tri najslabije drugoplasirane ekipe bice u cetvrtom sesiru.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ta'veren said:

Meni ovo nije sada pitanje plasmana na EP, nego se borimo da budemo u trecem sesiru.

 

Ne verujem u scenario da dobijamo Madjare tamo sa dva gola razlike niti da cemo imati bolju gol razliku tako da prva dva sesira otpadaju.

 

Tri najslabije drugoplasirane ekipe bice u cetvrtom sesiru.

 

 

 

Ne moramo da ih dobijemo dva gola razlike.

Madjari su na +6 a mi na +5

Ako ih pobedimo minimalnim rezultatom to je mi +6 a oni +5 plus mi imamo znatno više datih golova u slučaju da na kraju bude egal gol razlike (vrlo verovatno).

 

Ukratko, ako ih dobijemo najverovatnije ćemo biti prvi. Nerešeno nas održava u igri, a poraz najverovatnije znači ćao djaci, jer nam dolazi odmorna i mozivisana Crna Gora (igraju samo sa nama u tom prozoru).

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...