Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, strah od vozova said:

Obrajant prosto receno  nema kvalitet za kosarku koju zeli da igra, a skup je da glumi rotacijskog igraca. 

@Predgradje. Obrajant, onaj skocko centar i ko je treci ko nas je napstio od Obradovicevih pojacanja? Ne mogu da se setim nikako. 

Roch

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ma jok... da se sutiram u guzicu ako su mu samo platu preuzeli. Verovatnije je da cemo mi platiti i svo ovo neigranje/suspenziju + bonus za kup + deo preostalih plata do kraja sezone.  

Dobri su Turci trgovci ali Covke je Covke😁 Steta sto je doslo do ovoga ali bolje da se razidjemo ako vec Radonja ne racuna na njega. Ni prvi ni poslednji koji je bio/bice Silbovan

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja bas mislio JOB ce otici u nekog Evroligasa sad pri kraju sezone, kad ne moze ni da igra EL, kad ono mrtvi Turk Telekom.

Pa EL je skoro gotova, igraju se valjda i neka nacionalna takmičenja? Mogao je da iskoristi taj period da se pripremi za EL sledeće sezone.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Predragdjape said:

Znaci i treci pulen Obradovica koji je doveden kao pojacanje je otisao. Jos samo Kolom... 

 

Lako je bilo uhlebiti Brajanta ali Kolomu ne bi iskopao klub ni uber-manager Džarovski u svom prajmu.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, K.Dot said:

Pa EL je skoro gotova, igraju se valjda i neka nacionalna takmičenja? Mogao je da iskoristi taj period da se pripremi za EL sledeće sezone.

Njemu da je EL bina ostao bi u Makabiju, nudili su mu novi pojačan ugovor, tad je i Efes pregovarao pa je na kraju završio u Lokomotivi.

Za većinu Amera je samo NBA bitna, sve ostalo se igra za lovudžu ... stoji da se u EL najviše zarađuje al se pojavi neki Uniks, Lokomotiva, Virtus, TT sa ozbiljnim ponudama.

Nisu oni gadljivi na to, ako je debela koverta.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borca said:

 

Iznenadio bi se kakav su stav imala 2 moderatora na kosarci (koji ocigledno imaju informacije iz kluba) po pitanju O'Bryant-a.

 

U principu nikakvo blacenje njega vec sve suprotno, citiranje upisa drugih forumasa u kojim se provlaci "trula jabuka" prica i negiranje toga. Dakle ni jedna losa rec o njemu, cak bojazan da nece na dobro izaci ako ostanemo bez najkvalitetnijeg unutrasnjeg igraca (po njihovim recima) i to onda kada se vise zamena ne moze dovesti.

 

Takodje, nezadovoljstvo zasto se ranije nisu dogovorili sa njim oko sporazumnog raskida posto je situacija (verovatno ovo oko uloge) poznata od ranije, a novi trener koji je dosao krajem Decembra nije odreagovao u periodu od mesec i nesto dana (do zatvaranja ABA "pijace" 1. Februara) oko adekvatne zamene ili bar pokusaja pronalaska takvog igraca.

 

ABA pijaca radi do 1. marta.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Wingwalker said:

 

Lako je bilo uhlebiti Brajanta ali Kolomu ne bi sada iskopao klub ni uber-manager Džarovski u svom prajmu.

Jebote Kolom vagao dva meseca i od svih ponuda koje je imao nama se posrecilo, sad se secam jedne izreke od druga, kaze

Dadu gu mlozina sakasva na zeta srekja iskoci

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja bas mislio JOB ce otici u nekog Evroligasa sad pri kraju sezone, kad ne moze ni da igra EL, kad ono mrtvi Turk Telekom.

 

Ma jok, bilo je jasno ovo, ja sam u toku Kupa, kad je neko ovde pisao da se nada da ce JOB i iduce sezone biti tu, prognozirao da ce dogodine biti Turska, a posle Kina ili Filipini, ali je on to izgleda malo i ubrzao. 

39 minutes ago, Wingwalker said:

Lako je bilo uhlebiti Brajanta ali Kolomu ne bi sada iskopao klub ni uber-manager Džarovski u svom prajmu.

 

 

Koloma ne treba uhlebiti, vec udijetiti 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Predragdjape said:

Znaci i treci pulen Obradovica koji je doveden kao pojacanje je otisao. Jos samo Kolom... Nevera da jedan takav trener promasi sa svim igracima u doselekciji.. Eto, sad smo kao na pocetku. Nema ko da rusi hemiju u ekipi.

 

Pa za plejeve je manje vise objasnjeno da su to bila iznudjena resenja, sto manje vise ima smisla jer niko nije sposoban da smisli koji je to bolji plej bio slobodan u ovoj kovid sezoni...mada bi ja uvek vise cenio onoga ko bi imao muda da gurne Uskokovica u vatru, dok je sa JoB bio nevidjeni zajeb.

1 hour ago, Laki21 said:

 

ABA pijaca radi do 1. marta.

 

Dzabe sad pijaca kad smo propustili Stimeta 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Pre neki dan je neko (Igokea?) potpisao igrača. Još je neko pominjao koliko se sećam.

Koliko ja znam nije produzivan rok, a kazem i Radonjic je rekao da je zavrsen rok za ABA ligu, a da cemo registrovati dva juniora za Euroligu, pa to prakticno znaci da smo i tamo popunili sva mesta.

Link to comment
Share on other sites

@Laki21

Navodno je ABA kranji rok za registraciju igraca bio 1. Februar (prethodnih sezona je bilo oko Kup takmicenja tj oko 20. Februara), Bokan je na predstavljanju Milojevica ka novog trenera Buducnosti odgovorio na novinarsko pitanje o pojacanjima da ce biti predlog da se rok pomeri za nekih 20-tak dana. Na RSB-u su napisali da je navodno postojala ta inicijativa da se rok produzi ali da su morali svi klubovi u ABA da daju pozitivan odgovor sto se valjda nije dogodilo pa je rok ostao isti.

 

Videli smo i da ni jedan klub od ovih sto se bore za plej-of nije doveo nekog igraca posle 1. Februara, a to za Igokeu i Stouksa je odmah demantovao Bajic (kao sto je vec napisao @Kankkunen a imas i vest koju sam je okacio na ABA temi oko toga).

Doduse Igokea igra i dalje FIBA LS i verovatno bi tamo mogli da registruju novog igraca (kao npr Turk Telekom koji je doveo Foster-a iz PAO pre neki dan i O'Bryant-a danas) ali tesko mi je da poverujem da bi dovodili stranca (mozda bi bio i najplaceniji kod njih) koji moze da igra samo jedno takmicenje do kraja sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...