Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Borca said:

Walden putuje sa timom u Kaunas danas (moguce da su vec otisli), sutra posle utakmice (u 19h se igra) se odmah vracaju za Beograd pa ce se u cetvrtak verovatno putovati u Vitoriju.

 

nisam baš ispratio...

el smo to već ispali iz Eurolige...koji su ovi crni Kaunasi i Vitorije mučene...?

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

ZVEZDA SVE JAČA - VRAĆAJU SE POSLE KORONE: Volden u timu, a na treningu...

Kori Volden biće u timu za Žalgiris, a treningu su prisustvovali i Lengston Hol, Lendri Noko...

Dejan Radonjić polako okuplja igrače koji su odsustvovali zbog korone.

 

https://mondo.rs/Sport/Sport-video/Ostalo/a1439133/crvena-zvezda-zalgiris-izjava-radonjic.html

Koliko sam načuo (kafana) Kino pakuje kofere ...

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Gudura said:

Ako je ovo za Kina istina, lagano se vracamo na tim sa pocetka sezone, gde je Nnoko bio tu, ali sprecen da igra...odnosno:

Doselekcija?! Koja doselekcija?🤣

Obrnuli igricu par puta i vratili se na level 1😎

 

To nam je bila maska sa dovodjenjem igraca,sjebali smo im skauting.I sad bukvalno mozemo da radimo sta hocemo jer su totalno zbunjeni.Jos kad se proseta DeDa od 1 do 4 u napadu i odbrani odma ide TimeOut.🤣

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dingospo90 said:

A sta je tacno bilo neozbiljno u vezi reaktiviranja JOB-a za kup?

Koliko ja znam on je tada bio pod ugovorom sa nasim klubom i dobijao platu zbog togs. Zato je apsolutno legitiman stav kluba da ga uvrsti u ekipu za kup. Stavise, ja to gledam i kao izrazito pozitivnu stvar gde je klub pruzio ruku igracu, ali ovom se ocigledno nije dopala uloga koja mu je dodeljena.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

 

Tvoja teza je da je JOB prihvatio da bude deo tima i onda nakon finala KRK zatrazio raskid?

 

To bi moglo da funkcionise samo ako je JOB zarko zeleo da ima trofej KRK u svojoj trofejnoj kolekciji.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

 

Tvoja teza je da je JOB prihvatio da bude deo tima i onda nakon finala KRK zatrazio raskid?

 

To bi moglo da funkcionise samo ako je JOB zarko zeleo da ima trofej KRK u svojoj trofejnoj kolekciji.

 

Pa igra u finalu KRK, gde je ako smem da primetim, rasturio Petruseva i Simonovica, ga je i preporucila Turcima. A trofej je trofej, nije bas sad kao da ih ima puno pa se zasitio.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, praštajte ako grešim, ali ja mislim da Uskoković nije prospekt. Ima želju, borben je, ali osim toga slabo šta. Preslab u odbrani, šut prosek, pregled igre tu i tamo. On je pre jedini mlađi igrač na toj poziciji, koga smo mogli da forsiramo ove sezone. Nije u timu zato što je previše dobar, ali nije ni previše mlad. Ako se ne varam, puni 22 ove godine. Talenat je kada se neko istakne sa 17-18, pa se polako ubacuje u tim, kako bi se kalio. Sa 22 godine bi trebalo da je već formiran igrač. Kažem, daj Bože da grešim, ali ja ne vidim u njemu potencijal za budućnost. Samo nedostatak igrača na njegovoj poziciciji mogu da ga uguraju u 12 i sledeće sezone. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ulicni basketas said:

Ne znam, praštajte ako grešim, ali ja mislim da Uskoković nije prospekt. Ima želju, borben je, ali osim toga slabo šta. Preslab u odbrani, šut prosek, pregled igre tu i tamo. On je pre jedini mlađi igrač na toj poziciji, koga smo mogli da forsiramo ove sezone. Nije u timu zato što je previše dobar, ali nije ni previše mlad. Ako se ne varam, puni 22 ove godine. Talenat je kada se neko istakne sa 17-18, pa se polako ubacuje u tim, kako bi se kalio. Sa 22 godine bi trebalo da je već formiran igrač. Kažem, daj Bože da grešim, ali ja ne vidim u njemu potencijal za budućnost. Samo nedostatak igrača na njegovoj poziciciji mogu da ga uguraju u 12 i sledeće sezone. 

Stefan Jovic je sa 22 presao iz Sloge u Radnicki.

 

Ne mora on da bude Jovic i Micic, niti svi mladi igraci treba da budu Teodosic, Bogdanovic, Jokic. 

Posto se nece desiti da imamo sve strance u timu, treba neko da bude i Dobric, Lazic, a Uskokovic mozda moze da dobaci do tog nivoa. Ako ne uspe, nikom nista, pokusali smo bar.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Nema plej... Nemaaaaa! 😂 (Ne zelim da vredjam ili omalovazavam ovom recenicom Obradovica ali prosto me nasmeje uvek).

A prije toga su bili toliko sigurni da dovode novog pleja da su Hola poslali na kraj klupe i spremali za šilbovanje.

Koliko konfuzije u klubu u periodu Obradovića... 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...