Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

29 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

i to sto kazes, ne moraju svi da razumeju kosarku

ima jos jedna disciplina koja se uci po skolama

svetski rekorder je izvesni dzonatan edvards

JOB 50% za 2, 32% za 3

8.8 suteva po utakmici

privatnik, samo misli na svoju statistiku, ispucava se, a procenti mu ocajni

za njega je Kina

 

Loyd 52% za 2, 29% za 3

13.5 suteva po utakmici 

odlican timski igrac, strelac mamojeb

ide u Barsu 

 

: ) 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

JOB 50% za 2, 32% za 3

8.8 suteva po utakmici

privatnik, samo misli na svoju statistiku, ispucava se, a procenti mu ocajni

za njega je Kina

 

Loyd 52% za 2, 29% za 3

13.5 suteva po utakmici 

odlican timski igrac, strelac mamojeb

ide u Barsu 

: ) 

ne brini se, ima ekipa ovde lek i za to kad ih pobijes brojevima

enter kosarkaski IQ

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 12Laki said:

Nema veze i kontekst.

 

Ne kazem da se treba otarasiti JOB-a i meni je krivo ovo sto se desava sa njim.

naravno da statistika moze da zavara

 

ali ovde se na svaki fadeaway JOB-a gledalo kao na potop i "zbog ovoga ga treba ostaviti na aeorodromu", a kad Loyd ispuca 1/9 trojke (nije bilo samo jednom)...nema veze, ulazi sledeci put, samo sutiraj tebreks

 

jasno je i da je Loyd kompletniji igrac, igra odlicnu odbranu i sve to, ali se na njegove greske obicno zmuri, jer smo zaljubljeni u njega, a JOB je neka bivsa riba, koja nam smeta i kad dise

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

naravno da statistika moze da zavara

 

ali ovde se na svaki fadeaway JOB-a gledalo kao na potop i "zbog ovoga ga treba ostaviti na aeorodromu", a kad Loyd ispuca 1/9 trojke (nije bilo samo jednom)...nema veze, ulazi sledeci put, samo sutiraj tebreks

 

jasno je i da je Loyd kompletniji igrac, igra odlicnu odbranu i sve to, ali se na njegove greske obicno zmuri, jer smo zaljubljeni u njega, a JOB je neka bivsa riba, koja nam smeta i kad dise

1000% si upravu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dropkick Murphys said:

naravno da statistika moze da zavara

 

ali ovde se na svaki fadeaway JOB-a gledalo kao na potop i "zbog ovoga ga treba ostaviti na aeorodromu", a kad Loyd ispuca 1/9 trojke (nije bilo samo jednom)...nema veze, ulazi sledeci put, samo sutiraj tebreks

 

jasno je i da je Loyd kompletniji igrac, igra odlicnu odbranu i sve to, ali se na njegove greske obicno zmuri, jer smo zaljubljeni u njega, a JOB je neka bivsa riba, koja nam smeta i kad dise

Isto važi za trenere, al dobro ...  makar neko da izbegne mazanje i polivanje, nije mala stvar. :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

JOB 50% za 2, 32% za 3

8.8 suteva po utakmici

privatnik, samo misli na svoju statistiku, ispucava se, a procenti mu ocajni

za njega je Kina

 

Loyd 52% za 2, 29% za 3

13.5 suteva po utakmici 

odlican timski igrac, strelac mamojeb

ide u Barsu 

 

: ) 

Da l si realan da porediš procente šuta za 2 beka i visokog? Što se šuta za 3 tiče, JOB uglavnom uzima najklasičniji spot up sa centralne pozicije, Loyd gađa iz driblinga i kad sve stane. Uostalom, za jednog se interesuje Real a za drugog Turk Telekom. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da l si realan da porediš procente šuta za 2 beka i visokog? Što se šuta za 3 tiče, JOB uglavnom uzima najklasičniji spot up sa centralne pozicije, Loyd gađa iz driblinga i kad sve stane. Uostalom, za jednog se interesuje Real a za drugog Turk Telekom. 

Da je JOB imao Loydovu slobodu i broj suteva, za njega bi se interesovao Chicago. 

 

🙂

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, K.Dot said:

Kako je Uskok sašio 3/4 sinoć. Mora da bude još hrabriji. Može od njega da postane sasvim solidan plej. 

Uskokovic vec sad sto se tice napada moze da bude rezervni EL plej. Medjutim odbrana mu je do te mere katastrofalna da je i KLS nivo iste previse za njega. Ni jedan PNR nije u stanju da odbrani, kad god su zeleli uspevali su da nas probuse preko njega i stvore visak. Donedavno sam govorio da bi klub trebalo da angazuje trenere koji bi sa njim radili preko leta na odbrani, ali mi se cini da su nedostaci toliki da ce se to tesko prevazici.

Link to comment
Share on other sites

Nije bio problem bizon u par zadnjih utakmica gde se podredio timu i gde je bio izuzetno koristan, sto je najgore po njega da je ostao i produzio da igra kako je igrao pre nego se uvredio sledeca tim bi mu bio neki ARMANI, PAO tako nesto, ovako ritmicka gimnastika u ANKARI.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

JOB 50% za 2, 32% za 3

8.8 suteva po utakmici

privatnik, samo misli na svoju statistiku, ispucava se, a procenti mu ocajni

za njega je Kina

 

Loyd 52% za 2, 29% za 3

13.5 suteva po utakmici 

odlican timski igrac, strelac mamojeb

ide u Barsu 

 

: ) 

Ima nesto i do ocinjeg vida, toliko koliko  Lojd rilja za ekipu i njegov doprinos JOB moze samo da sanja. Lojd je ukanalio procenat za 3 posle korone, dok je bio vruc i tu je przio. 

Lojd i Job imaju slicnosti kao dupe i oko, uostalo lepo ti je Chaos napisao kako trziste reaguje na njih.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Ima nesto i do ocinjeg vida, toliko koliko  Lojd rilja za ekipu i njegov doprinos JOB moze samo da sanja. Lojd je ukanalio procenat za 3 posle korone, dok je bio vruc i tu je przio. 

Lojd i Job imaju slicnosti kao dupe i oko, uostalo lepo ti je Chaos napisao kako trziste reaguje na njih.

Veruj mi da nisam pokusao da dokazem da je JOB bolji od Loyda.

 

A sto se procenta za 2 poena tice (Chaos pomenuo), moze da se baci pogled na Rendolfa iz Reala i Shengelije u CSKA. Tu su negde kao Dzoni...jedan malo bolji, drugi losiji : P 

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam subjektivan ali za mene je OBrajant krs igrac, sa prevelikim misljenjem o sebi bez pokrica.

Mislim nije krs u smislu odredjenih kvaliteta koje poseduje, ali je njegov stil tesko uklopiti u uspesnu timski ekipu gde je on glavni protagonista. Uostalom njegova dalja karijera ce sve pokazati.

Ja ga ne bih nikad birao u svoju ekipu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

Mozda sam subjektivan ali za mene je OBrajant krs igrac, sa prevelikim misljenjem o sebi bez pokrica.

Mislim nije krs u smislu odredjenih kvaliteta koje poseduje, ali je njegov stil tesko uklopiti u uspesnu timski ekipu gde je on glavni protagonista. Uostalom njegova dalja karijera ce sve pokazati.

Ja ga ne bih nikad birao u svoju ekipu.

Ma sve kul. Ne bih ni ja uzimao njega u tim ako ima boljih opcija. Mislim da sam prvi pisao prilikom potpisa da mi lici kao verzija Klarka iz Buducnosti, ali za mene nije bio ni blizu tolika stetocina kao on, niti onoliko koliko se pisalo i kukalo.

 

Procente sam ostavio samo iz tog razloga da se vidi da to nije uopste bilo divljanje, privatizovanje, igranje za sebe, jer broj uzetih suteva i procenti to govore. Loyd je pre korone delio prvo mesto sa Svedom u toj kategoriji u celoj EL. I s razlogom je imao tu slobodu jer je najbolji igrac tima.

 

Dzoni ima te svoje fadeaway pokusaje nekoliko puta po utakmici, koji su mu verovatno pokvarili procenat za 2, ali takvi sutevi su izgleda nocna mora navijaca KKCZ. Kapiram da bi Loydu oprostili da nogom sutira u 3. sekundi napada, ali ovo je no no.

A kao sto rekoh, taj procenat od 50% za 2 nije uopste katastrofalan iako je visoki igrac, pogotovo sto nema velikog iskustva igranja petice, pa ni prevelikog osecaja oko obruca. Toko i Rendolf su slicni, Dubljevic oko 55, Hajns isto. 

 

I opet, odosmo u besmislenu raspravu nepotrebno. Otici ce JOB, jedva cekam nekog krvavokolenasa na toj poziciji, da ima 65% za 2 i 37% za 3.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

JOB 50% za 2, 32% za 3

8.8 suteva po utakmici

privatnik, samo misli na svoju statistiku, ispucava se, a procenti mu ocajni

za njega je Kina

 

Loyd 52% za 2, 29% za 3

13.5 suteva po utakmici 

odlican timski igrac, strelac mamojeb

ide u Barsu 

 

: ) 

 

Ovo je prvi put da vidim poređenje procenata šuta igrača koji je PF/C sa procentima jednog beka... Al' 'ajde:

 

Loyd

Spoiler

 

WyMWASn.png

xeDluV0.png

OidkCmL.png

 

 

JOB

Spoiler

 

X0BLcLE.png

XEnGJuq.png

ApEILPE.png

 

 

 

Prevedeno: JOB je debeloguzi chucker, daleko mu lepa kuća i nadam se da se više nikada nećemo zajebati da dovedemo takvog igrača. 🙃 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, djura.net said:

L7LwY4.gif

 

3 hours ago, pavijan2 said:

ovo je klasican nedostatak komunikacije . obojica grade, ni jedan ne kupi loptu. 

ipak veca greska je kuzmina.

 

3 hours ago, djura.net said:

obrni - okreni, timska greska, s obzirom da je Gudaitis bio na sl bacanjima, ovo je moralo mnogo bolje.

 

Jebiga, mene su treneri ucili da 2 igraca do kosa grade igrace koji su pored njih (osim ako nisi npr. Tavares). Treci koji je u reketu gradi sutera slobodnih bacanja. Ova dvojica napolju grade svoje. Ako svi zagrade kako treba, minimalne su sanse da bude skok u napadu.

 

Meni je ovo greska Davidovca 1/1. Mislim ne zameram mu nista, dusa mu je sigurno bila u nosu, samo kazem.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...