Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, đubrivo. said:

ja mogu da pišem do kraja ove sezone o tome a mogu i u godinama koje dolaze ako smatram da to ima smisla. ti naređuj nekom drugom šta da piše, od mene možeš da popiješ samo troskoke i/ili prijavu moderaciji za bezobrazluk

 

Au bre Uini, zezamo se malo, tako je bilo i prošlog puta, zar si već zaboravio? Barem je meni pisanje na forumu razonoda. Što si toliko trigerovan?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MetalHead said:

:23:

 

@MetalHead approves this part of the message. 

 

prijavio sam moderatora moderaciji za podmetanje, što je ozbiljan prekršaj (optužio me je kli za trolovanje jer nemamo isto mišljenje) : dokle se stiglo sa tom presudom? verovatno do ispod tepiha.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Vrlo moguce, to u glavi je samopouzdanje, bitno prilikom uzimanja suteva, a ocigledno ga najvise ima uz Radonjica. 

 

Ili je mozda samo u pitanju slucajnost sto cemo videti u zavisnosti kako mu se bude kretala dalja forma, a ako je  u pitanju ovo sto si napisao onda to nije ne mali problem jer samopouzdanje u sut treba da bude vezan za individualni trening i veru u sopstvene mogucnosti. Nije da mu prethodni treneri nisu davali minutazu gde je imao pregrst otvorenih suteva a ne moze da ocekuje da cele karijere ima 'mamu' pored terena.

Link to comment
Share on other sites

Džoni je out, Boriša se ne koristi, od čistih četvorki ostajemo sa Kuridžom (koji može i na 4/5), a tu se još koristi Davidovac.

 

Do kraja ABA prelaznog roka ostalo je još nedelju dana, razmišljaju li u klubu o eventualnom pojačanju na toj poziciji? Sada definitivno unutra fale sigurni poeni.

 

Spoiler

Jerebko (samo maštam...)

 

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

ništa od ovoga što pišete nije utemeljeno u realnosti jer bi čović i radonjić kod dodele suspenzije prvi ovo eksplicitno ispričali u javnosti.

 

Zasto su duzni da bilo sta iznose u javnost?

Pa dao je odgovor Radonic na prvoj sledecoj utakmici nakon suspenzije Obrajanta na to pitanje, ovde u Beograd. Kratko je rekao da je klub ispred svakog pojedinca, kasnije kada su ga pitali ponovo na kupu je rekao da su to unutrasnje stvari kluba, sto i jesu. 

Za mene sasvim dovoljno, nije ni u jednom trenutku bilo pljuvanja ka igracu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Džoni je out, Boriša se ne koristi, od čistih četvorki ostajemo sa Kuridžom (koji može i na 4/5), a tu se još koristi Davidovac.

 

Do kraja ABA prelaznog roka ostalo je još nedelju dana, razmišljaju li u klubu o eventualnom pojačanju na toj poziciji? Sada definitivno unutra fale sigurni poeni.

 

  Reveal hidden contents

Jerebko (samo maštam...)

 

Zaboravio si Simonovica, u kog Radonjic ima dosta poverenja, a ne igra lose uopste. Moze biti samo bolji. Sumnjam da ce neko doci, mada nikad se ne zna, mi smo npr KC Riversa sredinom februara doveli..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

ovo sve boldovano je internet projekcija "vojnika kluba", tj fanova koji će uvek racionalizovati poteze kluba, pa i onomad kada je radonjić odlazi.

aman, covece, dokle vise te teorije zavere,
o oubrajentu isti ljudi pisu iste ili slicne stvari prakticno od kada je dosao, 

sto je, jel te, suprotno onome sto bi radili "vojnici kluba", ne razumem zbog cega ti je toliko tesko to da shvatis i u svemu vidis nekakve "vojnike kluba"?

 

jeste da nije tema sad, ali zasto ne racionalizovati odlazak radonjica onomad, jednostavno je covek bio u situaciji u kojoj je nadrastao klub i zeleo je negde drugde da proba, a ne da opet rilja po blatu i gradi tim od pocetka i stavlja svoju reputaciju na kocku. ono sto se ispodesavalo posle njegovog odlaska je potvrdilo da je doneo dobru odluku po sopstvenu karijeru.

Edited by djura.net
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cavani said:

Zasto su duzni da bilo sta iznose u javnost?

Pa dao je odgovor Radonic na prvoj sledecoj utakmici nakon suspenzije Obrajanta na to pitanje, ovde u Beograd. Kratko je rekao da je klub ispred svakog pojedinca, kasnije kada su ga pitali ponovo na kupu je rekao da su to unutrasnje stvari kluba, sto i jesu. 

Za mene sasvim dovoljno, nije ni u jednom trenutku bilo pljuvanja ka igracu.

 

 

 

nisu dužni da iznose u javnost ali niste ni vi dužni da projektujete scenarije koji podržavaju klupsku odluku pa opet to radite.

 

ovaj bold je bio i kod radonje kad je odlazio. verovatno je ošljario na treninzima, zvao mobilnim u inostranstvo i nije mogao da istrpi to što se duguje igračima. radonja nije iznad kluba bio tada jer niko nije iznad kluba.

8 minutes ago, djura.net said:

aman, covece, dokle vise te teorije zavere,
o oubrajentu isti ljudi pisu iste ili slicne stvari prakticno od kada je dosao, 

 

 

pišu se iste stvari od kad je došao iako je on promenio svoju igru nakon 5 mečeva kod obradovića. možete da pišete još godinu dana, to i dalje nema puno veze sa realnošću.

Edited by đubrivo.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

nisu dužni da iznose u javnost ali niste ni vi dužni da projektujete scenarije koji podržavaju klupsku odluku pa opet to radite

Ne znam ko smo to mi i ne znam koji su to scenariji. Ja sam napisao ono sto mislim, ni prvi ni poslednji igrac sa kojim nije kliknulo, nikakav prljav ves, nikakav senzacionalizam nije vidjen. Procena kluba, zahvaljeno mu je koliko vidim, picimo dalje i to je to.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, đubrivo. said:

 

pišu se iste stvari od kad je došao iako je on promenio svoju igru nakon 5 mečeva kod obradovića. možete da pišete još godinu dana, to i dalje nema puno veze sa realnošću.

Na zalost, dogadjaji koji su usledili te demantuju, plasim se da si se ti udaljio od realnosti u svom obracunu sa "vojnicima kluba".

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Predragdjape said:

Zaboravio si Simonovica, u kog Radonjic ima dosta poverenja, a ne igra lose uopste. Moze biti samo bolji. Sumnjam da ce neko doci, mada nikad se ne zna, mi smo npr KC Riversa sredinom februara doveli..

 

Jbt istina. Potpuno sam ga zaboravio, poricanje je snažan psihološki odbrambeni mehanizam.

Link to comment
Share on other sites

Kad se obelodanilo da je JOB bivši pisao sam da ne mislim da ćemo biti jači bez njega nego sa njim. Pre nego što je odigrao sekund za KKCZ pisao sam kakav je igrač u pitanju i da sam veoma zabrinut u vezi njega kao pojačanja. JOB ima izvestan kvalitet ali on je u svojoj glavi mnogo bolji igrač nego što realno jeste. Pošto je čovek otišao, može se hladne glave podvući crta u vezi njegove igre, koja se može sumirati u sledećem - neefikasan strelac sa pozicija 4 i 5, ni po čemu specijalan. Evo ja ne mogu da se setim nijednog meča da je izdominirao, a doveden je da bude go to guy. Uloga rudara koju mu je kasnije Radonjić namenio jednostavno nije za njega, bilo je evidentno da on još pokušava da se prilagodi koliko toliko novom treneru ali jednostavno nije mogao a klub nije želeo da ga čeka da vidi da li će to moći u nekoj budućnosti. On je pronašao novi klub, naš trener je ostao bez igrača kog je nasledio a koji mu nije bio po volji (a koji je pretpostavljam jedan od najplaćenijih u ekipi što nije nebitno) i šta tu ima dalje da se palamudi. Low effort igrač, neefikasni salonac koji nas nije učinio boljom ekipom u odnosu na period pre njega, a doveden je da nas učini boljom ekipom. Nema potrebe vređati manje talentovane ali borbenije igrače koji ostaju posle njegovog odlaska, ako me neko karakteriše kao vojnika kluba zato što više verujem Dejanu Radonjiću nego nikad dokazanom talentu JOB - onda sam vojnik kluba. Uostalom, i ime njegovog novog kluba ponešto govori, reklo bi se klub po meri za njega. Imao je priliku, vremena a i dovoljan broj lopti da skrene pažnju na sebe evroligašima i vidimo epilog. Kad se podvuče crta, za njim svakako neću plakati a rukovodstvu ostaje da na njegovom primeru nauče da nije zlato sve što sija i da pažljivije biraju igrački kadar. Idemo dalje. 

  • Like 21
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

neću ni ja plakati za obrajantom, kao što ne bih plakao ni za dobricem, lazicem, nokom, kuzmicem, davidovcem i ostalima koje nisam pomenuo. 

 

ali bih se za svakoga pitao pa i za dobrica, zašto nije u sastavu a plaćen je da bude. 

 

to nije kukanje niti ljubav prema nekom igraču već bazično preispitivanje učinjenog. 

 

nije job kejs jedini koji dovodi u pitanje odluke decision makera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam se to pitao al ta priča je očito završena, a i JOB je odmah našao novi klub i nije se razvlačilo sa njim. Zašto Dobrić, Davidovac, Lazić, Noko, Kuzmić, Lojd, Volden, Kolom, Uskokovoć ili bilo koji drugi igrač nije suspendovan nego baš JOB me takođe interesovalo, al to je isto sad deplasirano. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, đubrivo. said:

 

ovo sve boldovano je internet projekcija "vojnika kluba", tj fanova koji će uvek racionalizovati poteze kluba, pa i onomad kada je radonjić odlazio.

 

ni ja nisam fan obrajantovog načina igre ali to nema veze sa ovim blaćenjem koje je zasnovano na poverljivim informacijama rsba ili nekog akaunta na instagramu i fejzbuku plus forum poverenicima iz prve ruke kluba.

 

ništa od ovoga što pišete nije utemeljeno u realnosti jer bi čović i radonjić kod dodele suspenzije prvi ovo eksplicitno ispričali u javnosti.

a da igrač sam traži da ide iz kluba koji igra el i plej of aba i domaće lige za iste ili manje pare na tri poslednja meseca je ono, nedostatak logic-testa (ako postoji eye test, mogao bi da postoji i test logike, zar ne)

 

 

nemam ništa protiv da je nekom drago što je job out, nemam ništa protiv da podržava radonjića i čovića u toj zamisli, imam jedino ali ne baš zanemarljivo protiv da se fura propagandni pamflet materijal u zamenu za zdrav razum koji bi učinio potez jedinim logičnim da se ne bi kukalo kako kaže kdot.

 

 

a što kaže daba, računi se polažu na kraju sezone (iako je naravno ćelava prevara ostavila radonjiću trash sastav koji je on iz ljubavi prema košarci prihvatio iako mu je sale o. nacrtao metu na čelu).

 

ja mogu da pišem do kraja ove sezone o tome a mogu i u godinama koje dolaze ako smatram da to ima smisla. ti naređuj nekom drugom šta da piše, od mene možeš da popiješ samo troskoke i/ili prijavu moderaciji za bezobrazluk.

 

Iznenadio bi se kakav su stav imala 2 moderatora na kosarci (koji ocigledno imaju informacije iz kluba) po pitanju O'Bryant-a.

 

U principu nikakvo blacenje njega vec sve suprotno, citiranje upisa drugih forumasa u kojim se provlaci "trula jabuka" prica i negiranje toga. Dakle ni jedna losa rec o njemu, cak bojazan da nece na dobro izaci ako ostanemo bez najkvalitetnijeg unutrasnjeg igraca (po njihovim recima) i to onda kada se vise zamena ne moze dovesti.

 

Takodje, nezadovoljstvo zasto se ranije nisu dogovorili sa njim oko sporazumnog raskida posto je situacija (verovatno ovo oko uloge) poznata od ranije, a novi trener koji je dosao krajem Decembra nije odreagovao u periodu od mesec i nesto dana (do zatvaranja ABA "pijace" 1. Februara) oko adekvatne zamene ili bar pokusaja pronalaska takvog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...