Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

21 hours ago, Laki21 said:

 

Evo Arena cloud krenula i na smart TV-ima;

 

https://arenacloudtv.com/paketi/

 

I naravno - zar je moglo drugačije biti, na listi preporučenih uređaja:

 

k0lmTRM.png

 

nema LG. A ja imam dva komada smart LGja :frusty::frusty::frusty:

 

Ja sam instalirao na Sony android TVu, ali mi posle 10 minuta pukne slika (tako svaki put), samo se zacrni ekran, i ne vraća se više slika. Na telefonu radi bez problema. Ne znam da li je zbog demo verzije ili je neki drugi razlog...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Born Ready said:

Meni je dosta zanimljivo što je kvota na nas 1.60 - 1.65, očekivao sam da ćemo biti blagi autsajderi. Npr. i da smo kompletni ne verujem da bi za kup utakmicu kvota bila manja od 1.4 ili 1.5 pa mi čudno da je 1.6 kad igramo bez pola tima.

 

Sve u svemu, primamljiva kvota na KKP da ih mi kladioničarski baksuzi džinksujemo:s_d:

 

8 hours ago, Cavani said:

Partizan je resio dva puta Borac koji je pretposlednji u Aba, imaju 7-10 skor u slabasnoj ligi, 4 vezana poraza.

Ne treba ih potceniti, ali ni preceniti.

Pleja ce krpiti Lojd i Davidovac, uz Uskokovica.  Tu se slazem da imamo problem, videcemo kako ce to izgledati.

 

Partizan je igrao na jednu loptu sa Mornarom, Buducnosti, Igokeom, pobedio je Cedevitu, na promasen zicer bio od pobede u proslom derbiju.

 

Njihova realnost, kada bi sve kod njih funkcionisalo kako treba je borba za 4. mesto, sto znaci da to nije nekakav favorit koji sve melje, ali je daleko jaci od Borca, Zadra, Cibone i drugih ABA ligasa sa dna tabele.

 

U ovakvoj situaciji je KK Partizan favorit - mi ukupno imamo jednog igraca na 1 i 2, imamo 3 krila i po jednu cetvorku i jednu peticu. Ostatak sastava cine Radanov koji bi jedini tu mogao da bude koristan i:

 

1. Igrac koji nije igrao dva meseca

2. Igrac koji je bio suspendovan i nije trenirao sa ekipom.

3. Dva igraca koji skoro nikad nisu bila u 12 i igrala su na jednom ili dva meca u sezoni.

4. Junior koji tu popunjava broj do 12.

 

Ovo je jako lose izbalansiran sastav i pobeda od +61 vise govori o stravicnom amaterizmu u koji se pretvorila KLS nego o nekakvoj mogucnosti ovog sastava.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Derbi koji tradicionalno u zadnjih par godina gubimo, al bi bio red da ga dobijemo. Jesmo osakaceni i to zestoko, ali sad trebaju da se skupe muda i da se odigra preko granica. Ovo je npr idealna prilika za pospanu bracu Uskokovica i Simanica da porobe i sigurno zavrede ozbiljne minute za ubuduce. 

 

Bokacho 5 od 5 za 3PT veceras. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Kako preko EONa?

 

Arena cloud aplikacija. Pokreneš kanal. U donjem levom ćošku na ekranu imaš ono cast dugmence. Kliknes na njega i trebalo bi da ti prepozna EON ako su ti EON i telefon na istoj mreži. I evo strimuje mi na TV, super slika. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Arena cloud aplikacija. Pokreneš kanal. U donjem levom ćošku na ekranu imaš ono cast dugmence. Kliknes na njega i trebalo bi da ti prepozna EON ako su ti EON i telefon na istoj mreži. I evo strimuje mi na TV, super slika. 

 

Meni doduše to dugme za cast prepoznaje TV, tj. model TVa, ne EON... I ide preko GoogleCasta... Ne znam kako ide preko EONa, iako ga imam... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

 

Meni doduše to dugme za cast prepoznaje TV, tj. model TVa, ne EON... I ide preko GoogleCasta... Ne znam kako ide preko EONa, iako ga imam... 

 

Ovo je sa Googlecast-om, imam ga i ja, ali sam ga zaboravio u ZGu na žalost..

 

O čemu priča Enemix, o boksu, aplikaciji na smart tv-u? U browseru ga sasvim sigurno ne vidi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Aaaaaaaaa. Dakle vidi uređaj...

 

Nego pade mi na pamet da li ako instaliram na smart TV (LG) aplikaciju (ima je u LG store-u) EON, to moglo isto da se uradi? Tj da li bi onda video nju kao "device"?

 

To već ne znam. Ja sam kada sam krenuo da castujem, ocekivao da cu videti u spisku ponudjenih uredjaja moj tv (isto LG), medjutim nema ga....samo eon

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...