Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, Guru said:

 te probati od njega napraviti neku sirotinjsku verziju Bertans/Dankan Robinson šutera specijalca...

 

pretpostavljam da se šališ u vezi daljeg angažovanja oko Boriše...?

ali sve i da ga fakat napravimo...koliko minuta bi imao kao četvorka specijalac šuter sa simboličnom odbranom, bez poludistance, prodora, skoka iz drugog plana i igre na niskom postu.

Čist luksuz igrač koji bi ulazio samo kada vodimo jedno petnajs razlike.

Radonji je takav profil potreban koliko i grejanje volana na Dusteru.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

pretpostavljam da se šališ u vezi daljeg angažovanja oko Boriše...?

ali sve i da ga fakat napravimo...koliko minuta bi imao kao četvorka specijalac šuter sa simboličnom odbranom, bez poludistance, prodora, skoka iz drugog plana i igre na niskom postu.

Čist luksuz igrač koji bi ulazio samo kada vodimo jedno petnajs razlike.

Radonji je takav profil potreban koliko i grejanje volana na Dusteru.

neko bi rekao da si opisao prajm simona

kod kog trenera to bese?...a da

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

neko bi rekao da si opisao prajm simona

kod kog trenera to bese?...a da

 

Boriša nikad neće naučiti lažnjak šuta za tri zato što i dalje misli da je tako u mogućnosti...a pola karijere uglavnom presedeo čekajući trenera koji ga neće kinjiti.

Prvo su išla hajpovanja o NBA...pa smo spustili očekivanja na bar još jedno milionče od Fenera...a sada bi mu valjalo da prihvati prvi Estudijantes koji ga pozove. Za to vreme Gudura već odradio tu maršrutu...and back.

Pokušavam da zamislim Borišu u Simke windmill odbrani. Brzo sam prestao to da radim. Simonović ima više prodora po osnovnoj nego Simanić minuta u EL.

Nikom ne treba gistro prangijaš...mora i neki solfeđo da se ume.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Rajon Rondo said:

Imas cloud aplikaciju, besplatna do marta. Ja sam pre neki dan instalirao zbog kupa. Dosta je dobra, mnogo bolje radi nego Eon recimo. 

 

Evo Arena cloud krenula i na smart TV-ima;

 

https://arenacloudtv.com/paketi/

 

I naravno - zar je moglo drugačije biti, na listi preporučenih uređaja:

 

k0lmTRM.png

 

nema LG. A ja imam dva komada smart LGja :frusty::frusty::frusty:

Link to comment
Share on other sites

Meni je dosta zanimljivo što je kvota na nas 1.60 - 1.65, očekivao sam da ćemo biti blagi autsajderi. Npr. i da smo kompletni ne verujem da bi za kup utakmicu kvota bila manja od 1.4 ili 1.5 pa mi čudno da je 1.6 kad igramo bez pola tima.

 

Sve u svemu, primamljiva kvota na KKP da ih mi kladioničarski baksuzi džinksujemo:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Born Ready said:

Meni je dosta zanimljivo što je kvota na nas 1.60 - 1.65, očekivao sam da ćemo biti blagi autsajderi. Npr. i da smo kompletni ne verujem da bi za kup utakmicu kvota bila manja od 1.4 ili 1.5 pa mi čudno da je 1.6 kad igramo bez pola tima.

 

Sve u svemu, primamljiva kvota na KKP da ih mi kladioničarski baksuzi džinksujemo:s_d:

Mi smo oslabljeni za kvantitet, a ne toliko za kvalitet, da moze da igra Volden ne bi se ni osetilo za vikend takmicenje, i to samo jer nam fali plej a ne zato sto on razbija na toj poziciji.

Niko nece plakati zbog izostanaka Koloma, Rita i Hola, Noko ce faliti ali od drveta imamo Kuzmica.

U takvim situacija cesto se protivnik opisti a tvoja ekipa skupi pa bude i plus efekat. 

Videcemo uostalom veceras, ja sam optimista da dobijamo.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da je ''samo'' Walden tu, ili bar Hall da pokrije 25 minuta na pleju. Nije to bas samo, imamo jednog pleja i to Uskokovica. Nnoka cemo prezivjeti samo zbog vracanja Dzonija, inace je 5 x korisnije drvo od Kuzmica. Da njega nisu vratili lagano bih stavio kvotu 5 na nas.

 

Uz to svaki problem sa faulovima moze biti koban a ne bi bio prvi put da suci naprave brlog od derbija.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Pa da je ''samo'' Walden tu, ili bar Hall da pokrije 25 minuta na pleju. Nije to bas samo, imamo jednog pleja i to Uskokovica. Nnoka cemo prezivjeti samo zbog vracanja Dzonija, inace je 5 x korisnije drvo od Kuzmica. Da njega nisu vratili lagano bih stavio kvotu 5 na nas.

 

Uz to svaki problem sa faulovima moze biti koban a ne bi bio prvi put da suci naprave brlog od derbija.

Partizan je resio dva puta Borac koji je pretposlednji u Aba, imaju 7-10 skor u slabasnoj ligi, 4 vezana poraza.

Ne treba ih potceniti, ali ni preceniti.

Pleja ce krpiti Lojd i Davidovac, uz Uskokovica.  Tu se slazem da imamo problem, videcemo kako ce to izgledati.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

A otkud vama ideja da smo toliki autsajderi? 

 

Jeste da nemamo pleja, ali nemaju ni oni. Tj imaju jednog ali nije to ne znam kakva prednost kao sto je Lojd prednost na 2.

Samo izvrsiti pritisak na Perkinsa i Jaramaza i ne znam iz koje puske onda mogu da pucaju. Kod nas su kosevi u rukama Lojda, Dobrica i Obrajanta, dok oni to oruzje nemaju sem ako neko ne misli da je oruzje onaj Dangubin sut sa rasirenim nogama u stavu zabe? Naravno u derbiju je svaki ishod moguc jer se nikad ne zna ko moze eksplodirati, ali bas zato ne treba nikom davati rolu autsajdera. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Born Ready said:

Meni je dosta zanimljivo što je kvota na nas 1.60 - 1.65, očekivao sam da ćemo biti blagi autsajderi. Npr. i da smo kompletni ne verujem da bi za kup utakmicu kvota bila manja od 1.4 ili 1.5 pa mi čudno da je 1.6 kad igramo bez pola tima.

 

Sve u svemu, primamljiva kvota na KKP da ih mi kladioničarski baksuzi džinksujemo:s_d:

Poklon kvota

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Dies at the End said:

Kako nemamo pleja? A Uskokovic? Ono jeste da se malo (više) mucio protiv ekipe amatera iz KG-a, ali j#bes sitnice i detalje 😴

 

ja sam gledao samo pp i nisam primetio to mucenje o kome govoris. 

U tom pp sam video da su na pleju igrali Radanov/Uskok sto je ste down u odnosu na Perkins/Jaramaz, ali zato spolja mislim da su Lojd/Dobric potentniji od Pejdz/Danguba. Don't you think?

 

Da i oni imaju pravog pleja pa da prebace Jaramaza samo na 2, druga bi to pesma bila. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, John Dies at the End said:

Kako nemamo pleja? A Uskokovic? Ono jeste da se malo (više) mucio protiv ekipe amatera iz KG-a, ali j#bes sitnice i detalje 😴

 

Meni onaj junior (Ostojić?) deluje daleko sigurniji na prenosu lopte.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Laki21 said:

 

Meni onaj junior (Ostojić?) deluje daleko sigurniji na prenosu lopte.

 

Vujicic... za uzrast , I znajuci da mu je prva utakmica u seniorskom dresu, bez obzira sto je protvnik amaterska ekipa, igrao je da ne kazem solidno... mnogo bolji materijal za obradu od Uskokovica.

 

Posbno mi je izmamila smesak sitacija nekih 30ak sec pred kraj utakmice, kad je odigrao akciju sa JOB , preneo loptu,  iz bloka pretrčao kroz reket , imao je par blokova u reket I iz izlazne kretnje sitno za tri ( al sam objasnio :classic_biggrin: )

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...