Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, Laki21 said:

Ne sećam se kad se desilo da se skoro uopšte ne obradujem pobedi nad komšijama. Uz to, izgubio sam jedno tri godine života.

Ako će Radonjić ovako va vodi tekme, nismo morali da teramo Obradovića. Katastrofalno vođenje, JMK, Lazić i Simonović tragikomični, Boriša i naročito Radanov 0 sekundi.

Iskreno se nadam da će Radanov otići u Partizan i zatim nas puniti kad god stigne.

Jbg Laki, kratak je put od Dejo-majstore do kretena kod tebe.

Koliko se secam hteo si da preskocimo kup jer si smatrao da smo bez sansi, a sada ne valja nacin na koji smo dosli do pobede.

Daj malo realnosti, ipak je ovo uspeh u ovom trenutku.

Dobismo tesno, kao sto predvideh 🙂

 

  • Like 21
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Jebo ti to druže. Neki igrači ti se raspadaju na terenu, imaš alternativu na klupi, ali toj alterantivi ne daš doslovno ni sekund da jebeno POKUŠA nešto da uradi.

 

Zašto? Čemu to inaćanje, čemu to ponižavanje sopstvenih igrača?

 

Stavite se za sekundu u Borišinu a naročito u Radanovu ulogu i glavu. Šta treba oni da osećaju u ovoj situaciji? Kako nadalje da se ponašaju? Odakle motiv za bilo šta? Za trening?

 

Ne podnosim kad se neko neljudski odnosi prema drugima, ali zaista, najiskrenije, pa da mi je iz oka ispao.

 

Slažem se. Ne vidim objektivan razlog da Radanov nakon svega ne dobije minutažu. Zato i kažem, jedino (i)racionalno objašnjenje jeste fetišizam. S druge strane, to nije iznenađujuće, jer je Radonja to radio i u prvom vođenju tima - oslanjao se na "pouzdane snage". No, tad je mogao da utrenira do besomučnosti, da čak i uz očigledan nedostatak znanja kod igrača, tim izgleda kao mehanizam.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi flesevi nakon sekirice nad Kuzmicem.... Moralo je da se vrati za dve prethodne godine i to kako! Bez spoljne linije maltene, bez Noka koji je preuzimao palicu na centarskoj poziciji. Bez Rita na 4...Simonovic danas prvi minuti nakon ko zna koliko vremena. Cestitke svima u klubu, ovo je senzacija!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krvare mi oči od lepote utakmice. Pobeda u derbiju je uvek slatka i bitna. Zašto se pitamo za minutažu Radanova? Pa zato što su Dobrić i Lazić odigrali užasan meč, ne bi Deju ruke otpale da mu je dao koji minut. Setite se koliko se poradovasmo nedavno, kada je dobio značajnu minutažu, a kod Obradovića ni u 12.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Doslovna jedna jedina stvar koja raduje nakon ove tekme je rola Uskokovića koji je odigrao sjajnu utakmicu. Dečko ima i znanja i šlifa i muda. 

 

No zato kada se vrate Hol i španski Filip, opet će glabati kurac na klupi, da se Radanov i Boriša ne osete usamljenim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle dužeg vremena video sam kako je pratiti našu live temu bez mogućnosti da se gleda utakmica. U jednom trenutku pukli svi strimovi i udjem na live, bukvalno sam imao osećaj da su se odlepili za par minuta dok sam lutao da nadjem neki normalan potok na 15 razlike. Nadjem pbp na kss sajtu i vidim čini mi se da je bilo 5, 6 razlike za njih.

 

Pobedili smo kkp bez pleja, bukvalno bez pola tima. Je***o svaka čast!

 

Deda ima lošu sezonu, ali vadi kolica kad je potrebno i gura uzbrdo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2021 at 9:46 PM, Laki21 said:

Mikronske šanse da uradimo nešto u kupu, pretanki smo na kecu, četvorci i petici da bi se borili za trofej.

 

On 2/10/2021 at 2:56 PM, Laki21 said:

Besmisleno je ovo da igramo, može li se otkazati takmičenje bez reprekusija?

 

On 2/10/2021 at 4:01 PM, Laki21 said:

Nama fali pola tima doslovce, ne vidim kako se može igrati za trofej na taj način. Nedostaje nam šest igrača iz prvih 12.

 

On 2/11/2021 at 1:41 PM, Laki21 said:

 

Čitam i ne verujem šta čitam. Dosta ljudi se ovde bavilo kolektivnim sportovima, prvenstveno košarkom. U svakom kolektivnom sportu odustvo polovine  prvotimaca je nepremostiva prepreka kada se radi o borbi za trofeje u kup takmičenjima. Uspesi u takvim uslovima su praktično ekscesi i ništa više od toga.

 

 

38 minutes ago, Laki21 said:

Ne sećam se kad se desilo da se skoro uopšte ne obradujem pobedi nad komšijama. Uz to, izgubio sam jedno tri godine života.

Ako će Radonjić ovako va vodi tekme, nismo morali da teramo Obradovića. Katastrofalno vođenje, JMK, Lazić i Simonović tragikomični, Boriša i naročito Radanov 0 sekundi.

Iskreno se nadam da će Radanov otići u Partizan i zatim nas puniti kad god stigne.

Laki kralj zivota 🙂

Od nemamo nikakve sanse do sukurac Radonja de su ti Radanov i Borisa. 🙂

  • Like 5
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mrtvi stream mi zakucao na poslednjoj odbrani, urlao sam kao majmun kad sam video da je naša lopta. :lol_2:

 

Pre tekme sam verovao, a onda tokom nisam jer je izgledalo kao klasična utakmica gde čim uz teške muke uspemo nekako da priđemo, oni se odmah lagano odlepe i tako u krug.

 

Dugo se nisam ovako nervirao i radovao na kraju, svaka čast momcima. Ako dobijemo i finale sutra, sve ovo može biti i neka prekretnica sezone na psihološkom planu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Born Ready said:

Mrtvi stream mi zakucao na poslednjoj odbrani, urlao sam kao majmun kad sam video da je naša lopta. :lol_2:

 

Pre tekme sam verovao, a onda tokom nisam jer je izgledalo kao klasična utakmica gde čim uz teške muke uspemo nekako da priđemo, oni se odmah lagano odlepe i tako u krug.

 

Dugo se nisam ovako nervirao i radovao na kraju, svaka čast momcima. Ako dobijemo i finale sutra, sve ovo može biti i neka prekretnica sezone na psihološkom planu.

A tek bi urlao da si video sta je Simon odradio.Bolje da je bacio igracima Partizana loptu u ruke nego sto je prebacio ceo teren. :D

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...