Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

13 minutes ago, Gudura said:

Ja ne znam da li ti, a i vecina ovde ima kolektivnu amneziju, ili ste jednostavno odlucili da napisete romansiranu biografiju Dejana Radonjica? Ali evo, istine radi, malo me nije mrzelo da prekopam po secanju...

Radonjina prva sezona nije ta, vec prethodna kada je dosao umesto Vukoicica negde krajem februara i pod kojim smo sasvim dobro i dopadljivo odigrali EC, i sasvim dobro stajali u ABA, a Vladu je Covic smenio posle 2 uzastopna poraza.

Dolazi Dejo, i mi do kraja igramo uber ruznu kosarku, ali se dovlacimo do Laktasa, gde sa mnogo srece izbacujemo Radnicki, a protiv Partizana u finalu se nista ne pitamo.

Promenom pravila u hodu se dokopavamo EL sledece sezone.

Tu smo uglavnom bili kanta za napucavanje, skor 4-6 koji smo izvukli sa 2 pobede na kraju u nebitnim utakmicama.

Na tribinama uglavnom slusam pljuvanje, uvrede na racun trenera, pominjanje lemura i ostalo, a igramo ofanzivno krs kosarku, gde se sve svodilo na izolacije i pokusaje pika sa centrima, ali peglamo odbranu pa smo se uglavnom drzali, ali i redovno gubili na kraju (zvuci li poznato?). U EC imamo grupu za pozeleti, uspemo da dodjemo do QF, gde nas velikan  Budiveljnik umalo izbaci, ali imamo ludilo od navijanja, 25.000 u Areni, i poludelog Djenku. U SF, odigramo ekstra protiv Uniksa kod kuce, ali nas oni rutiniraju tamo i lako prebace nasih +11, jer pojma nismo imali kako da damo kos u Rusiji.

Onda sledi cuveni F4 ABA u Beogradu, utakmica posle koje je 99% navijaca zahtevalo Radonjinu smenu, gde su pljustale salve uvreda, jer je "lemur", "poluautisticni mutavac" i "nemac pojma koji ne zna da trazi tajm aut" izgubio EL od raspale Cibone sa dva i po igraca u sred Beograda.Srecom, Covic je bio pametniji od svih, a Cibona se zaista raspala.Eto nove sanse za EL, i mi sledece sezone igramo EL i tek tada pocinjemo da licimo na tim sa konceptom, ali i dalje dozivljavamo neke WTF poraze, ali uspevamo zbog lucidnog MWilla da dobacima do drugog kruga, gde smo bili kanta za napucavanje, i gde smo poceli sa 1-7, a zavrsili sa 4-10, i sve to uz krcatu Arenu. Onda konacno dolazi plej of ABA, gde osvajamo prvu titulu ABA, protiv mnogo slabijeg Partizana i to na pomozi Boze i Mwilovo ludilo, a posle i KLS. Dakle 2 i po sezone je Radonja opstao, bez titule i uz igru kija se svodila na odbranu i energiju, a gde se kostur tima zadrzavao, a dugovi gomilali, sto je doslo na naplatu u Alimpije sezoni i sezoni F4 u Beogradu.

Dalje je legenda, ali ne zaboravimo i da je sezona gde smo igrali QF, mogla mnogo drugacije da se zavrsi, da nije u utakmici gde se Pionir zamalo srusio od buke i gde je morao Gudura da izadje na parket vukuci muda po podu, na -10 protiv Bajerna. S tim sto je i posle bilo gomila WTF momenata, tipa izgubljenih +18 iz prvog poluvremena, od mrtvog Strazbura.

Da skratim, dve i po sezone su date Radonji, da dodje do nivoa koji se ocekivao od SO posle 2 i po meseca, a sve to uz obilato polivanje govnima od vecine ovde koja sad od njega pravi bozanstvo, ali uz potpunu podrsku i strpljenje  gazde, i prepune i napaljene tribine.

Sta je od svega toga imao Sasa Obradovic, da bude ovako kao ker oteran posle 3 meseca?🤔

Da se razumemo, volim ja DR, ali se bojim da ga cekaju kofe govana nakon 2 meseca u klubu, a jednu od retkih igrackih legendi naseg kluba smo zafrljacili kroz prozor, ko upotrebljen kondom...

 

Са свим некако и могу да се сложим, мада има доста упитних реченица, али рећи да је Партизан, уз сву агенду, демагога на клупи и све што је у том тренутку имао на својој страни, са Милосављевићем, Мачваном, Павловићем и другима био у том тренутку много слабији од нас је у најмању руку злонамерно, да не кажем шта ми је прво пало на памет.

  • Like 16
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Са свим некако и могу да се сложим, мада има доста упитних реченица, али рећи да је Партизан, уз сву агенду, демагога на клупи и све што је у том тренутку имао на својој страни, са Милосављевићем, Мачваном, Павловићем и другима био у том тренутку много слабији од нас је у најмању руку злонамерно, да не кажем шта ми је прво пало на памет.

 

Ceo post je jako upitan. Ima tu dosta istine ali ima dosta i bezveznih stvari i, ne mogu da kazem zlonamernih jer je Gudura meni korektan forumas, ali i nekorektnih ili umotane u nekom losem kontekstu...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Gudura said:

Ja ne znam da li ti, a i vecina ovde ima kolektivnu amneziju, ili ste jednostavno odlucili da napisete romansiranu biografiju Dejana Radonjica? Ali evo, istine radi, malo me nije mrzelo da prekopam po secanju...

Radonjina prva sezona nije ta, vec prethodna kada je dosao umesto Vukoicica negde krajem februara i pod kojim smo sasvim dobro i dopadljivo odigrali EC, i sasvim dobro stajali u ABA, a Vladu je Covic smenio posle 2 uzastopna poraza.

Dolazi Dejo, i mi do kraja igramo uber ruznu kosarku, ali se dovlacimo do Laktasa, gde sa mnogo srece izbacujemo Radnicki, a protiv Partizana u finalu se nista ne pitamo.

Promenom pravila u hodu se dokopavamo EL sledece sezone.

Tu smo uglavnom bili kanta za napucavanje, skor 4-6 koji smo izvukli sa 2 pobede na kraju u nebitnim utakmicama.

Na tribinama uglavnom slusam pljuvanje, uvrede na racun trenera, pominjanje lemura i ostalo, a igramo ofanzivno krs kosarku, gde se sve svodilo na izolacije i pokusaje pika sa centrima, ali peglamo odbranu pa smo se uglavnom drzali, ali i redovno gubili na kraju (zvuci li poznato?). U EC imamo grupu za pozeleti, uspemo da dodjemo do QF, gde nas velikan  Budiveljnik umalo izbaci, ali imamo ludilo od navijanja, 25.000 u Areni, i poludelog Djenku. U SF, odigramo ekstra protiv Uniksa kod kuce, ali nas oni rutiniraju tamo i lako prebace nasih +11, jer pojma nismo imali kako da damo kos u Rusiji.

Onda sledi cuveni F4 ABA u Beogradu, utakmica posle koje je 99% navijaca zahtevalo Radonjinu smenu, gde su pljustale salve uvreda, jer je "lemur", "poluautisticni mutavac" i "nemac pojma koji ne zna da trazi tajm aut" izgubio EL od raspale Cibone sa dva i po igraca u sred Beograda.Srecom, Covic je bio pametniji od svih, a Cibona se zaista raspala.Eto nove sanse za EL, i mi sledece sezone igramo EL i tek tada pocinjemo da licimo na tim sa konceptom, ali i dalje dozivljavamo neke WTF poraze, ali uspevamo zbog lucidnog MWilla da dobacima do drugog kruga, gde smo bili kanta za napucavanje, i gde smo poceli sa 1-7, a zavrsili sa 4-10, i sve to uz krcatu Arenu. Onda konacno dolazi plej of ABA, gde osvajamo prvu titulu ABA, protiv mnogo slabijeg Partizana i to na pomozi Boze i Mwilovo ludilo, a posle i KLS. Dakle 2 i po sezone je Radonja opstao, bez titule i uz igru kija se svodila na odbranu i energiju, a gde se kostur tima zadrzavao, a dugovi gomilali, sto je doslo na naplatu u Alimpije sezoni i sezoni F4 u Beogradu.

Dalje je legenda, ali ne zaboravimo i da je sezona gde smo igrali QF, mogla mnogo drugacije da se zavrsi, da nije u utakmici gde se Pionir zamalo srusio od buke i gde je morao Gudura da izadje na parket vukuci muda po podu, na -10 protiv Bajerna. S tim sto je i posle bilo gomila WTF momenata, tipa izgubljenih +18 iz prvog poluvremena, od mrtvog Strazbura.

Da skratim, dve i po sezone su date Radonji, da dodje do nivoa koji se ocekivao od SO posle 2 i po meseca, a sve to uz obilato polivanje govnima od vecine ovde koja sad od njega pravi bozanstvo, ali uz potpunu podrsku i strpljenje  gazde, i prepune i napaljene tribine.

Sta je od svega toga imao Sasa Obradovic, da bude ovako kao ker oteran posle 3 meseca?🤔

Da se razumemo, volim ja DR, ali se bojim da ga cekaju kofe govana nakon 2 meseca u klubu, a jednu od retkih igrackih legendi naseg kluba smo zafrljacili kroz prozor, ko upotrebljen kondom...

Vise istine ima u Vucicevim monolozima nego u ovom postu. Kolicina relativizacije u ovom postu je frapantna.

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Gudura said:

...

 

Druze, ovaj post je netacan na toliko nivoa, da me brzi da pisem ista opsirnije.

 

Znaci na samom startu ti pises da je Dejan bio kanta za napucavanje u prvoj sezoni u EL. Ne da nije bio nego su ga nijanse dijelile da na EL debiju udje u top16 sto je bio veliki rezultat za sve ABA timove u tom sistemu.

 

Zvezda - Kuban 84:87

Maccabi - Zvezda 96:82

Zvezda - PAO 86:90

Baskonija - Zvezda 63:73

Zvezda - Ritas 88:77

Kuban - Zvezda 79:72

Zvezda - Maccabi 76:78

PAO - Zvezda 69:63

Zvezda - Baskonija 81:65

Ritas - Zvezda 75:99

 

Nabijanje, nema sta. Bukvalno svaki poraz sem u Tel Avivu je bio na 1 ili 2 posjeda, plus nismo imali srece sa rezultatima Baskonije. 

 

Da ne idem dalje, svaku priliku si iskoristio da umanjis njegov rezultat a podebljas tamo gdje je stvarno fejlovao.

 

Covjek je generalno radio fenomenalan posao a on je i glavni razlog sto nas ne zadovoljava samo ucesce u EL uprkos bogatoj konkurenciji  i sto nam je neosvajanje trofeja fijasko.

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ostrašćenosti u onom postu o Radonjiću da ga se ne bi ni Tegeltija postideo. Moze neko da ga ne voli ali njega Rezultati čine njuspešnijim trenerom KKCZ od kad smo se sklonili sa šljake
Ne razumes. Nije rec o ostrascenosti, vec da se Radonjicu dala sansa da izgradi sistem.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Jako,jako cudan potez. Kao sto rekoh nema sistema i nece ga ni biti, jer ne mozemo istrpeti nekoga na duzi period. Sale nije imao nikakve sanse pored svih hejtera kojima je Dejo bog. Toliko lose karme ne bi izdrzao ni Fil Dzekson.

Sada se kaze kako se Deji mora dati vremena. Sto? Zasto je on drugaciji od ostalih? Nemojte o proslosti, posto u kosarci postoji samo danas. Zasto ga dovoditi ako nije doveden da unapredi igru.

Kao sto sam rekao da Sale nije birao tim, tako ga ni Dejo nije birao, ali posto ga je preuzeo nema izgovora i mora preuzeti odgovornost. 

Zao mi je Saleta, jer mislim da bi sa njim rasli iz godine u godinu.

Puno podrske za Deju i kad bude islo i kada se bude lose igralo, jer Zvezda je zivot....

Izgleda da se Terza nije salio 🙂

 

 

Kakva gomila floskula i besmislica...

 

Hau jes nou, Obradoviću je na svakoj tekmi nekoliko hiljada ljudi jebalo sve po spisku i teralo ga sa klupe...

 

Ogroman pritisak s tvitera, fejsa i raznoraznih foruma je trpeo...

 

Zamisli, neko ga nazvao Ćelavom prevarom, a neko Saloom27-29, pa to nežna dušica nije mogla da izdrži...

 

Nemojmo se zajebavati, imao je najbolje uslove za rad u ihahaaa godina unazad, nije mu publika skakala po kičmi zbog blamiranja na terenu, menjao je dovodio odvodio, i opet mu je tim bio rasturena banda, a on ne mogaše pritisak da izdrži...

 

Malo realnosti ako može, makar mrva, a ne kojekakve nebuloze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

 

Ako nastavimo sa kontinuitetom smene trenera, isto nas čeka ... pad.

 

Ma kontinuitet u Zvezdi izgleda vazi samo za jednog trenera. Vise ne sumnjam da je to stvar politike. 

Za druge to ne vazi da slucajno ne bi bilo prepoznato da i neko drugi isto tako moze da naprave dobar ako ne i bolji rezultat. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Vise istine ima u Vucicevim monolozima nego u ovom postu. Kolicina relativizacije u ovom postu je frapantna.

Mozes li nam ti onda napisati sta se tada stvarno desavalo, kako bi i mi shvatili sta je tacno bilo u tom periodu, posto mi se cini da je to sto je napisano tacno. Imamo i stari forum, pa se  mozemo se uvek podsetiti. Kazem, mozda me pamcenje slabije sluzi, ipak sam malo stariji 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne razumes. Nije rec o ostrascenosti, vec da se Radonjicu dala sansa da izgradi sistem.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Uprkos svim njegovim greskama dta mu je šansa, ma da svi smo mi pali sa druge planete i ne sećamo se kako je stvarno bilo lako dobiti Partizan sa Vujoševićem pred 10000 grobara i uvesti Zvezdu u Evropu. A terali ga jesu neki pametni dok pokojni Velja nije sišao na parket.

Link to comment
Share on other sites

Uprkos svim njegovim greskama dta mu je šansa, ma da svi smo mi pali sa druge planete i ne sećamo se kako je stvarno bilo lako dobiti Partizan sa Vujoševićem pred 10000 grobara i uvesti Zvezdu u Evropu. A terali ga jesu neki pametni dok pokojni Velja nije sišao na parket.
Data mu je sansa ali ne ni do kraja sezone.
Alimpije isto oteran zbog poraza od buducnosti. A radonja isto izgubio od cibone , imao srece da se za zelenim stolom izborila el.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Svakako da sam ocekivao da SO bude trener na duze staze i da smo time resili onaj problem sa menjanjem trenera posle (tokom) prve sezone. Poredili ga sa DR i pretpostavljali da ce moci da ponovi (poboljsa) njegove rezultate. Nije pocetnik, ima iskustva sa Albom i Lokomotivom, igrao polufinale i finale EC, uzimao kup u Nemackoj. Igrao je velike utakmice kao igrac, zna odlicno sta (njemu) znaci Crvena Zvezda. 

 

Da li sad opet treba trener da se menja posle 3 meseca u sezoni?

 

Nije forsirao kosarku kakvu sam ja navikao da gledam, koja je zasnovana na vezi plej-centar. Svela se igra na ISO akcije dva igraca. Da pik igramo retko, a da se lopta spusta na centra samo slucajno. Selekcija igraca losa i prevelika. Previse bekap i bekapovih bekap opcija a malo igraca koji su za prvu petorku ekipe koja hoce da napadne TOP8. Opet propustena prilika da se ostvare pobede koje su bile planirane protiv ekipa iz donjeg dela EL i rekreativno igranje na pola sezone. Ne ocekujem da se svake godine izbori TOP8, ali zelim da se sto duze odrzimo u toj borbi, a ne da se u EL raspadnemo u decembru kao Olimpija u aba ligi godinama unazad.

 

Kao da sam u poslednjih mesec dana previse gledao reprizu (kao rts-ove serije) jedne te iste utakmice. Olimpijakos, Buducnost, Alba, Valensija, Partizan (ne mogu da se setim da li je i protiv Makabija bilo tako). Povedemo 10 plus, oni nas stignu, mi opet povedemo, oni nas opet stignu i tako se nekako dodje do poslednje cetvrtine. A tu se cela igra svede na daj loptu Lojdu on ce sam to da resi. 

 

Mozda je ovo samo trenutna kriza, a mozda je SO losiji trener nego sto sam mislio pa ne moze ni da izdrzi pritisak koji donosi pozicija trenera Zvezde.

 

Nije ni DR fenomenalno krenuo sa vodjenjem ekipe kada je dosao. A nije bio trener pocetnik. Vodio je BUD godinama, igrao EC, vodio CG repku.

Bilo je i kod njega poraza sa prevelikom razlikom, i to ne u trecem mesecu vec u trecoj sezoni. U prvoj punoj sezoni (sezonu 12-13 nije on selektirao igrace) porazi od Cibone posle kojeg ga je 90 posto foruma teralo i nazivalo svakakvim imenima. Ipak je ostao, da bi 3 godine posle toga otisao kao najuspesniji trener u novijoj istoriji KKCZ. Te sezone je i poraz od Partizana u finalu gde je Bogdanovic koji je tad imao godina kao sad Radanov/Simanic/Uskokovic radio sta je hteo.  Eto, neko je kacio link sa starog foruma sa pocetka te sezone, gde je DR vec u oktobru bio kreten, ziheras, tuzan trener, losiji od Vukoicica i Lazica, provincijalski trener,trener za male klubove...

 

Sezona 15/16, promasena pojacanja (Sofo, Mekel, Tompson), Gubili smo od Reala na poluvremenu 56 : 20,  poraz od Himkija 91 : 53, prosutih plus 20 na poluvremenu protiv Strazbura. Ali je ostao i uspeo je da napravi nesto. Svakako da se i tada pricalo da je ocajno,sramota, da se ne zna ko sta igra, da trener ne zna gde bije, da su ovo igraci ABA liga kvaliteta...

 

A imao je DR jacu osnovu u domacim igracima nego sto je to sad. Bobi,Kalinic i Jovic sa odlicnim sezonama. 

Lazic u boljem izdanju nego sad, Simon (prvi povratak mnogo bolji nego ovaj sad). Isto vazi i za Kuzmica.

 

Jasno mi je da ekipa trenutno mora da ima veci broj stranaca nego sto je bilo ranijih sezona, jer jednostavno nema previse kvaliteta medju domacim igracima. Nekad ce da se pogodi, a nekad i ne. Vise mi smeta vracanje Rocestija, kao vec isluzenog igraca, nego pokusaj sa Terijem da se ispod radara pronadje mladi igrac koji moze da napreduje. Problem u ovom direktnom slucaju je sto nismo uspeli da istaknemo vrline koje Teri ima u igri, te on izgleda kao da se eto slucajno tu nasao na terenu.

 

Plasim se da cemo jako brzo da unistimo sliku koju imamo o DR, koju smo svi mi upamtili iz njegove poslednje sezone i da cemo vec posle prvih poraza opet da se vratimo na gomilu epiteta (lemur i ostalo). To sa povratnicima nije laka stvar, eto moze da se uporedi sa Simonom. Prvi povratak i kratkorocan ugovor (ovde se i odbrojavali dani kada ce taj kratak ugovor da istekne) pa je Simon odigrao odlicno te sezone. A moze da bude i ovo sto Simon sada predstavlja, samo povremeni bljesak. Isti slucaj kao i povratak Rocestija.

 

Nisam imao nameru da pisem ovoliko, i da ovo u drugom delu izgleda kao da sam protiv DR. Samo mislim da cemo ovim potezom prebrzo da potrosimo SO na mestu trenera i da on zasluzuje da mu se pruzi prilika do kraja sezone, pa da se onda vidi na osnovu rezultata i igre sta i kako dalje ako vec mora da se sece. I ja sam jedan od onih koji nisu zadovoljni kako trenutno izgledaju rezultati i igra ali smatram da je jos rano za promenu. Jer smo u proslim godinama promenili DA, MT, MT, AG, DS na mestu trenera i da onda nije ni cudo sto nemamo nikakav sistem. Nije ga ni DR izgradio odmah.

 

I za kraj, samo jos jedno,

bice opet Kalis u junu.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Uprkos svim njegovim greskama dta mu je šansa, ma da svi smo mi pali sa druge planete i ne sećamo se kako je stvarno bilo lako dobiti Partizan sa Vujoševićem pred 10000 grobara i uvesti Zvezdu u Evropu. A terali ga jesu neki pametni dok pokojni Velja nije sišao na parket.

 

Ali nije nas to uvelo u evropu nego ono sto ABA nije dobro protumacila pravilo Evrolige pa je Zvezda upala umesto Igokee, i zato sto je Cibona bila bankrot. Vise srece nego pameti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lako je vama, bar imate nešto da napišete. Ja se mučim celo poslepodne i ništa pametno mi ne pada na pamet. Žao mi je Obradovića i kad sam zavrteo temu prelazni rok video sam da je velika većina, da ne kažem 90%, navijača Zvezde sa ovog foruma pozdravila njegov potpis i preferirala njegov dolazak naspram Radonjićevog, još mi je žalije. Uvek se uzdržavam od teranja i vređanja trenera, poučen pređašnjim iskustvima. Ne mojim, nego prateći forum. Nisam pisao na forumu kad je Radonjić teran posle Cibone. Napisao sam na počivšem forumu svoje iskustvo iz Arene, gde sam bio jedan retkih koji mu nisu spominjali familiju. Utučen i smoren da, ali bez teških reči, hvala Bogu. Registrovao sam se nekoliko meseci kasnije...

 

Nikako nisam mogao da zamislim njih dvojicu kao konkurente. Obojica sa crveno-belim srcem. Obojica sa iste strane i sa istim ciljem. Radonjić je bio tu i ostavio neizbrisiv trag. Žao mi je što i Obradović to nije uspeo, kao trener. Želim mu svu sreću, trebaće mu. Trebaće i Dejanu, možda i više nego Saletu. Ne znam kako je došlo do toga da prihvati da se vrati na klupu Zvezde, ali mi je drago jer je praktično jedino pametno rešenje.

 

 

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Wesley Sneijder said:

@Gudura

 

Prvo, Radonjic nije dosao u februaru, vec u Aprilu, nedelju dana pred F4 u Laktasima, osvezi secanje malo. 

 

Drugo, tada je prioritet svih prioriteta bio skidanje Partizana sa trona, i EL i EC su bili nebitni naspram toga. 

 

I trece i najvaznije, kod Radonje se videlo da uci iz gresaka i retko je dozvoljavao da na isti nacin bude pobedjen 2 puta. 

Debitirao je porazom u Valjevu od Metalca. Još pamtim tu utakmicu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Ali nije nas to uvelo u evropu nego ono sto ABA nije dobro protumacila pravilo Evrolige pa je Zvezda upala umesto Igokee, i zato sto je Cibona bila bankrot. Vise srece nego pameti. 

Jesu i te utakmice ali izbacivanje glavnog konkutenta iz Evrope i kontinuitet igranja Zvezde su velika stvar. Zato su nam sad apetiti veći. Postavio je Radonjić to dosta visoko zato i ne čudi da drugi treneri teško dobacuju do tih visina.  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Kakva gomila floskula i besmislica...

 

Hau jes nou, Obradoviću je na svakoj tekmi nekoliko hiljada ljudi jebalo sve po spisku i teralo ga sa klupe...

 

Ogroman pritisak s tvitera, fejsa i raznoraznih foruma je trpeo...

 

Zamisli, neko ga nazvao Ćelavom prevarom, a neko Saloom27-29, pa to nežna dušica nije mogla da izdrži...

 

Nemojmo se zajebavati, imao je najbolje uslove za rad u ihahaaa godina unazad, nije mu publika skakala po kičmi zbog blamiranja na terenu, menjao je dovodio odvodio, i opet mu je tim bio rasturena banda, a on ne mogaše pritisak da izdrži...

 

Malo realnosti ako može, makar mrva, a ne kojekakve nebuloze.

Nije ga neko tako nazivao, vec si to bio ti. Toliko o tome koliko volis i postujes klub za koji navijas. 

Sada je dosao tvoj omiljeni trener i veruj mi, ja cu biti prvi koji ce stati u njegovu odbranu kada ga neki takvi kao sto si ti budu ponovo nazivali lemurom.

Hoces da kazes da su raniji treneri imali lose uslove za rad? Cini mi se da smo samo u dve utakmice bili inferiorni u odnosu na protivnika i moglo je da se zavrsi i drugacije, ali nije. To sto mi nismo bili zadovoljni igrom bi svi zaboravili da smo dobili tri od tih osam utakmica.

Eto ti jos malo besmislica, floskula(mozes li mi objasniti gde su) i nebuloza. I ne znam zasto uopste tebi odgovaram, posto sa ljudima koji vredjaju ne komuniciram. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...