Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Sale je birao igrace i to je birao totalne dunstere... bolje da se potrudio da zadrzi Berona ili Pantera nego sto je skupljao ove americke Pokemone...

 

Te price o parama su smesne, u ovaj tim je samo na igrace spucano preko 5 miliona

 

Svakako, Saletu se ne moze oprostiti vracanje Simona i guranje Lazica... mlade igrace je isto bacio na tribine

 

Bukvalno nijedna dobra stvar

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da se ipak ne zajebavamo.

 

Razumno je da Radonjic mora imati odgovornost za nastavak sezone, ali stavljati to u istu ravan sa Obradvicevom bi bilo stvarno neumesno.

 

Pa ne znam sta je tacno razlicito. 

 

Koja je poenta svake smene trenera? Da se ostvari onaj cilj koji je bio zacrtan na pocetku sezone, a za koji je postojeci trener izgubio poverenje. Zato novi treneru izvoli, ostvari ga. Sta je razlicito? 

 

Pa necemo valjda da odustanemo od ciljeva jos u decembru samo zato sto nam ne ide bas skroz u skladu sa ocekivanjima? Jel neko ovde smanjio ocekivanje u ovoj sezoni zato sto je smenjen Sasa a doveden Dejan? 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Da bez ikakvog njegovog pristanka.Jebote kao da neki treneri nemaju neke uslove da dodju tip obezbedite mi tog i to igraca.Dobro za Voldena je mozda Covara imao veceg udele zbog patke al pretpostavljam da je Sale aminovao to...

Naravno da je aminovao. Pa i Dejo je aminovao ovih 17 igraca kada je pristao da preuzme tim. Zasto bi neko preuzeo tim ako zna da ne moze da uradi nesto sa tim igracima? Mogao je da kaze necu, jer je tim los. Mogu od sledece sezone kada ja budem birao ekipu. Niko ovde nije mali, pa da ne zna sta radi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vepar said:

Sale je birao igrace i to je birao totalne dunstere... bolje da se potrudio da zadrzi Berona ili Pantera nego sto je skupljao ove americke Pokemone...

 

Te price o parama su smesne, u ovaj tim je samo na igrace spucano preko 5 miliona

 

Svakako, Saletu se ne moze oprostiti vracanje Simona i guranje Lazica... mlade igrace je isto bacio na tribine

 

Bukvalno nijedna dobra stvar

 

Da su mogli da budu zadrzani oni bi ostali. Na primer mogli smo svi da damo po 100eura i mogli bi da biramo igrace. Sto se tice Simona i Lazica, nesto mi se cini da ce oni ostati i kod Deja.

Link to comment
Share on other sites

AKo je zaista izvrsena smena trenera onda je zaista i Covic zavrsio sa poslom u CZ. Nakon poraza u Rusiji Obradovic je rekao da ga je sramota i moguce da je dao ostavku, ali nekako smo imali isuvise malo vremena od tad za dogovor sa Dejanom. Nikako ne bih voleo da Nebojsa ode. On je nas najuspesniji predsednik, covek koji zaista voli kosarku i koji je klubu mnogo dao. Nismo mozda bili dominantni od Radonjinog odlaska, ali ne moze se reci da treneri nisu dobijali kvalitetne igrace. Pre ce da bude da nismo imali kvalitetne trenere.

Na kraju, svako ko misli da SNS moze doneti bilo sta dobro klubu, drzavi, drustvu je ili jako naivan ili jako glup. Verujem da ce se pocetno sliti novac u klub, ali dugorocno nas ceka slika kao u zdravstvu, sudstvu, prosveti, opsti kolaps.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sasa, jbg, nije islo. Voleo bih da se vidimo nekada opet... Izvini. 

(ovo je kao rastajanje od ribe koja ti nije nesto bila, a vracas se staroj sa kojom je bilo strava, ali ipak ostavljas malo prostora za buducnost ako i ova od koje se rastajes postane super riba). 

 

Radonja, dobrodosao kuci! Nece ti biti lako, ali verujemo u tebe! Samo zavedi red, kao sto znas. Da se zna ko koju ulogu ima i sta radi, pa ako i nisu vrhunski igraci znam da ce sa tobom vecina njih dati sve od sebe. To mi je dovoljno. Aj sa srecom!

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

Pa ne znam sta je tacno razlicito. 

 

Koja je poenta svake smene trenera? Da se ostvari onaj cilj koji je bio zacrtan na pocetku sezone, a za koji je postojeci trener izgubio poverenje. Zato novi treneru izvoli, ostvari ga. Sta je razlicito? 

 

Pa necemo valjda da odustanemo od ciljeva jos u decembru samo zato sto nam ne ide bas skroz u skladu sa ocekivanjima? Jel neko ovde smanjio ocekivanje u ovoj sezoni zato sto je smenjen Sasa a doveden Dejan? 

Krajnji ciljevi su isti u ABA, to se ne dovodi u pitanje, ali kako ćemo izgledati do tada, koliko pobeda u EL, kvalitet igre... Ne može imati istu odgovornost trener koji je preuzeo selektiran tim usred sezone i onaj ko ga je birao i prošao pripreme s njim. 

Jeste Radonjić prihvatio ovo i ako ne uspe da nas uvede opet u EL, smatraću to i njegovim neuspehom i imao bi odgovornost, samo ne bi bio on najveći krivac. Eto, toliko, da ne dužimo dalje i gledamo u pasulj. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Povratak Radonjica znaci da je u ekipi ali i klubu jebeni pozar. Da dimi na sve strane. Meni stvarno nisu bile jasne ove kupovine u poslednje vreme. Lojd je evroligaski nivo, ovi ostali stranci jako mrsavo. Osrednje. Nemamo hemiju u ekipi. Jedina dobra stvar je ta da su konkurenti u Aba takodje manje vise krs. Dosta posla ocekuje Radonju. Jel ima Radonja pravo na neku doselekciju igraca u drugom delu Evrolige? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Naravno da je aminovao. Pa i Dejo je aminovao ovih 17 igraca kada je pristao da preuzme tim. Zasto bi neko preuzeo tim ako zna da ne moze da uradi nesto sa tim igracima? Mogao je da kaze necu, jer je tim los. Mogu od sledece sezone kada ja budem birao ekipu. Niko ovde nije mali, pa da ne zna sta radi.

Pa morace da radi sa onim sto ima.No videcemo sledeci prelazni rok ko ce doci a ko otici...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Krajnji ciljevi su isti u ABA, to se ne dovodi u pitanje, ali kako ćemo izgledati do tada, koliko pobeda u EL, kvalitet igre... Ne može imati istu odgovornost trener koji je preuzeo selektiran tim usred sezone i onaj ko ga je birao i prošao pripreme s njim. 

Jeste Radonjić prihvatio ovo i ako ne uspe da nas uvede opet u EL, smatraću to i njegovim neuspehom i imao bi odgovornost, samo ne bi bio on najveći krivac. Eto, toliko, da ne dužimo dalje i gledamo u pasulj. 

 

Znam sta hoces da kazes, samo mislim da bi mogli da malo korigujemo terminologiju.

 

Ono sto ti hoces da kazes - TEZE je da se osvoji sezona  ako dodjes u toku sezone nego na pocetku, a ne da je manja odgovornost ili manja krivica. 

 

Sto se tice krivice zna se ko je najveci krivac - onaj koji vrsi selekciju trenera dakle uprava jer je njihova odgovornost najveca.

Sale nikako ne moze da bude krivac za eventualno neuzimanje ABA zato sto mu nije pruzena sansa da posao odradi do kraja. Ko kaze da Sasa sa ovim timom ne bi uzeo ABA cak i ako Dejan to ne uspe? 

 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...