Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, 12Laki said:

Znaci ti kazes da Obradovic nema ledja?Pa Covic ga je trazio vec neko vreme i konacno ga doveo.I ako on nema ledja od njega onda ne znam.

 

Ne razumem, pojasni. 

 

Ako covek potpise ugovor na 3 godine, i vec posle 4 meseca dobije otkaz gde su mu ta ledja? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znajući Nebojšu i njegove izjave da je godinama jurio da potpiše Obradovića, najrealnije je da je Saša sam tražio da ide, nego da je dobio otkaz. Iskreno, zaslužio je otkaz još pre par utakmica, ali data mu je šansa, nažalost, utisak se nije popravio, tonemo sve dublje. Ne verujem da će Dejo nešto drastično promeniti, EL je puštena niz vodu, ali u ABA i dalje nemamo jaču konkurenciju. Partizan možda neće ni u PO da se plasira, Cedevita je dobra, ali ne i kvalitetnija od nas, Budućnost nas je dobila, ali bez publike to i nije neka velika prednost, u smislu domaćeg terena. Očekujem da će u narednih par utakmica, makar igrači dobiti neku ulogu, da će se znati ko šta igra i da počnemo da ličimo na onaj tim sa početka sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

U kom slislu? Za mene kud i kamo bolja. Pa mi u decembru igramo rekreativno EL a u aba pukom srecom nismo imali jos koji poraz. 

Pa,tim gore po sustinu price.

Jer,ako je Radonja onomad onako mazan,a sa boljom igrom,sta bi ostalo od njega da je igra bila losija? U principu,predmet diskusije nije sta smo igrali tad.a sta sad,nego odnos navijaca sa foruma tad i sad. Po meni - bez razlike.

Link to comment
Share on other sites

Sale Obradović je naša igračka legenda, a mi ih nemamo za bacanje jer nismo LAL ili Seltiksi. Pokazao se kao promašaj i neprijatno iznenađenje, ali nije zaslužio nadimke Ćelava Prevara i Ćelavi Prepotenko. Verujem da će rastanak proći prijateljski i ljudski jer je Sale nesumnjivo veliki zvezdaš. Neka mu je sa srećom i da mu naredni trenerski angažman bude uspešniji. O Radonji ne treba trošiti reči, sem da ga je trebalo dovesti još na leto. Jedini cilj treba biti osvajanje ABA, a verujem da će Dejo to izgurati jer imamo najkvalitetniji roster i pored Saletovih i Gazdinih  promašaja. Jeste nezahvalan zadatak sada preuzeti ekipu, ali na muci se poznaju junaci. Biće opet Kalemegdan u junu!

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Au kakva vest!!! Šteta za Saleta ali stvarno ovo nije ličilo ni na šta. Uf morace Radonja dobro da zavrne rukave. Sad mi mozak radi 300 na sat. Dal ce opraviti Kuza, dati šansu Borisi i Radanovu, dal su mu plejevi po ukusu... Joj nije mi dobro odo popiti rakijicu da se smirim i proslavim povratak legende. Uzdravlje!!!

Link to comment
Share on other sites

Nebojsa Covic je smrad koji nikad ne prestaje da iznenadjuje. Bilo je zaista puno gresaka ove sezone, i mnoge su Sasine, ali ovako se ne postupa sa legendama. Cak i da je sam pozeleo da ode, ovo niti je nacin, niti trenutak.

Sale, ako zaista ides, sve najbolje i hvala na svemu! 

Dejo, ako se zaista vracas, nedostajao si nam punooo!

A Covic legenda, nek se goni u tri lepe...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ulicni basketas said:

Iskreno, zaslužio je otkaz još pre par utakmica, ali data mu je šansa, nažalost, utisak se nije popravio, tonemo sve dublje.

 

Ne verujem da će Dejo nešto drastično promeniti

 

Mislis iskreno da je Sasa zasluzio otkaz jer nije popravio situaciju, a ne verujes da ce Radonjic nesto promeniti - pa koji ce nam krasni onda? Valjda je smisao svake smene uoravo to, da se drasticno promene stvari. 

 

1 minute ago, 12Laki said:

Mozda je sam podneo ostavku?

 

 

Onda da. 

Samo ne znam ako je dao ostavku, kako je odmah potpisan Radonjic i da drugi dogadjaj prethodi prvom. Valjda je normalno da prvo covek da ostavku pa da prodje neko vreme pre nego se izpregovara i zavrsi novi trener. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče vređanja Saleta, pa tanka je linija između vređanja Lazića i oba Čovića i vređanja bilo koga pa i legende kluba. Danas baciše papirić na ulicu sutra kesu sa smećem sa terase 

 

Što se tiče smene/ dobrovoljnog odlaska verujem da je Sale ponudio ostavku i to bi bilo pošteno jer je napravio sranje i verujem da je Čović prihvatio jer je mogao da nađe dobru zamenu, u suprotnom ostao bi Obradović do kraja sezone.

 

Ako je istina evo dobre prilike da se i Radonja opet dokaže

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jako,jako cudan potez. Kao sto rekoh nema sistema i nece ga ni biti, jer ne mozemo istrpeti nekoga na duzi period. Sale nije imao nikakve sanse pored svih hejtera kojima je Dejo bog. Toliko lose karme ne bi izdrzao ni Fil Dzekson.

Sada se kaze kako se Deji mora dati vremena. Sto? Zasto je on drugaciji od ostalih? Nemojte o proslosti, posto u kosarci postoji samo danas. Zasto ga dovoditi ako nije doveden da unapredi igru.

Kao sto sam rekao da Sale nije birao tim, tako ga ni Dejo nije birao, ali posto ga je preuzeo nema izgovora i mora preuzeti odgovornost. 

Zao mi je Saleta, jer mislim da bi sa njim rasli iz godine u godinu.

Puno podrske za Deju i kad bude islo i kada se bude lose igralo, jer Zvezda je zivot....

Izgleda da se Terza nije salio 🙂

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...