Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, Nate said:

e da su nam sad jedan reprezentativni bekap plejmejker, jedan reprezentativni sf/pf u nastajanju i jedan plej iz nba, a ne ti polovnjaci iz valensije i picke materine.

Svi igrači sa srpskim državljanstvom koji danas igraju u Zvezdi su članovi reprezentacije Srbije

Edited by Perkos2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pavijan2 said:

@mmajstor napiši lepo da si protiv povratka Radonjića, ali nemoj ovde širiti laži o Zvedinom učešću u EL 

 

Valjda je vise nego jasno da sam izrazio protivljenje izostanku kontinuiteta sa trenerima u Zvezdi. Nista uvijeno nego vrlo jasno. Kada bi se zavrsila saradnja sa Sasom na kraju bilo koje sezone dal pozitivno ili negativno, nemam nista protiv da se Radonjic vrati. Sada smo opet izgubili kontinuitet i opet cemo cekati da se trener uigra sa ekipom, pa da silbuje, pa da dovodi svoje pa da se oni uigravaju. Previse izgubljenog vremena a na pola smo sezone. Znaci glavni problem je tajming. 

 

Isto tako mislim da je opravdano da se postavi pitanje - zasto se po svaku cenu ne dozvoljava kontinuitet nijednom treneru koji nije Radonjic, koje su to politicke ili neke druge veze? 

 

Treci problem je sto smo ispali dzukele jer smo prvo doveli novog trenera iako imamo postojeceg, koji pritom nije bilo ko nego legenda kuba. Tako se ne neguje brend jednog kluba. 

 

Ovo za oba ucesca u Evroligi si omasio, ali me mrzi da se objasnjavam. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, SunZero said:

najjaci su ovi sto placu zbog saloa

Prvo,ja uopste ne placem. Vec sam bar dva puta napisao da sam nezadovoljan kako igramo i izgledamo.

Radi se o mom utisku i misljenju da olako potroshismo coveka..cak i da je do ovoga doslo na njegovu inicijativu,to se tako ne radi..edit:slova

Edited by Crni Bombarder
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

da li na svetu postoji trener bez mana, bez slabe tacke, bez manjih ili vecih fejlova? ne postoji

da li ce to spreciti pojedince da polivaju radonju na najmanji kiks koji mu se dogodi? nece

ne znam na osnovu cega su pojedinci toliko uvereni da bi obradovic sve isto kao amon ra samo da je imao 2,3 godine fore? siguran sam da je imao daleko vecu autonomiju u izboru igraca, treniranju, metodologiji nego radonjic kada je dosao, takodje i siri dijapazon mogucnosti jer je cz danas izdignuta na sasvim drugi nivo u odnosu na 2013-tu, i organizaciono i finansijski a o imidzu kluba u ocima stranaca ne treba ni pricati

i sta je rezultat svega toga? ajde rezultati nema veze, ipak je to evroliga i tu smo redovno autsajderi, ali sam roster i jos vaznije igra, pa tu bukvalno nema jedna pozitivna stvar da se kaze ajde to je ok, to je dobro, to je neka osnova da radimo dalje, bukvalno nista, ni odbrana, ni napad, ni neki gameplan koga se kao drzimo ali trenutno ne prolazi, jedna opsta kakofonija iz koje nema izlaza

 

radonjic zasluzuje kredit jer je dokazao da u ovoj sredini uprkos specificnim okolnostima srpskog sporta, razonode i politicko-sportskih delatnika ume da napravi rezultat

druga stvar, pa mi cigani mu dugujemo toliko lepih momenata koje smo doziveli sa njegovim timom, mislim da se setimo toga i prestanemo da kenjamo barem neko vreme

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

 

Pa ne znam sta je tacno razlicito. 

 

Koja je poenta svake smene trenera? Da se ostvari onaj cilj koji je bio zacrtan na pocetku sezone, a za koji je postojeci trener izgubio poverenje. Zato novi treneru izvoli, ostvari ga. Sta je razlicito? 

 

Pa necemo valjda da odustanemo od ciljeva jos u decembru samo zato sto nam ne ide bas skroz u skladu sa ocekivanjima? Jel neko ovde smanjio ocekivanje u ovoj sezoni zato sto je smenjen Sasa a doveden Dejan? 


kol’ko ti nemas pojma o cemu pricas jbt. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam presrecan sto je prepoznato koliko je Sasa gresaka napravio od pocetka sezone i naravno da sam presrecan ukoliko je istina da je Dejan njegova zamena, ali malo smo pogresili u koracima. Nije mi jasno zasto je doselekcija odradjena 3 dana pre zamene trenera. Kapiram da ce Radonja zaplakati mucenik kad vidi Koloma na prvom treningu. Bukvalno poslednji plej na svetu kojeg bi on zeleo.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Isto tako mislim da je opravdano da se postavi pitanje - zasto se po svaku cenu ne dozvoljava kontinuitet nijednom treneru koji nije Radonjic, koje su to politicke ili neke druge veze? 

Kakve politicke veze, o cemu pricas?

 

Opste je poznato da je Radonjica na klupi posle Cibone ostavila crnogorska mafija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Kakve politicke veze, o cemu pricas?

 

Opste je poznato da je Radonjica na klupi posle Cibone ostavila crnogorska mafija.

 

Nista ja ne pricam nego sam postavio opravdano pitanje. 

 

Kako trenera koji iza sebe u CV ima Buducnost kao najveci uspeh (5o mesto ABA lige) cekas 2 sezone na rezultat, a nijednog posle njega ni blizu toliko? Legitimno pitanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ću reći da je Radonjin period od sedam uzastopnih pobeda u EL najbolji period neke ekipe sa ovih prostora u zadnjoj deceniji.. I sačekaćemo još dok to neko napravi. Padali su sve sami višestruki šampioni Evrope i velike ekipe i po imenima i po sastavu. Još tada napisah (bar mislim da jesam) da mora zlatnim slovima da se upiše u istoriju i da možda nismo ni svesni koliko je to velika stvar. Igrom slučaja nije začinjeno sa top 8 ali jeste sa drugom tripletom..
Realno Radonji uz sve mane moraju biti sva vrata otvorena u Zvezdi sve i da ne bude kako svi želimo.
Drugo, ja ga ne aboliram odgovornosti, bez obzira na gotovu selekciju. Apsolutno je Aba imperativ i mislim da je i on svestan toga.

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Valjda je vise nego jasno da sam izrazio protivljenje izostanku kontinuiteta sa trenerima u Zvezdi. Nista uvijeno nego vrlo jasno. Kada bi se zavrsila saradnja sa Sasom na kraju bilo koje sezone dal pozitivno ili negativno, nemam nista protiv da se Radonjic vrati. Sada smo opet izgubili kontinuitet i opet cemo cekati da se trener uigra sa ekipom, pa da silbuje, pa da dovodi svoje pa da se oni uigravaju. Previse izgubljenog vremena a na pola smo sezone. Znaci glavni problem je tajming. 

 

Isto tako mislim da je opravdano da se postavi pitanje - zasto se po svaku cenu ne dozvoljava kontinuitet nijednom treneru koji nije Radonjic, koje su to politicke ili neke druge veze? 

 

Treci problem je sto smo ispali dzukele jer smo prvo doveli novog trenera iako imamo postojeceg, koji pritom nije bilo ko nego legenda kuba. Tako se ne neguje brend jednog kluba. 

 

Ovo za oba ucesca u Evroligi si omasio, ali me mrzi da se objasnjavam. 

Šta sam to omašio?

To su jako ozbiljne stvari, da bi se tako jednostavno prelazilo preko njih sa : mrzi me da objasnim.

Meni se čini da si ti potpao pod sto puta ponovljenu laž na ovom i bivšem forumu kako je Zvezdi poklonjeno učešće u EL.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

sto se mene tice ja cu biti zadovoljan ako radonjic udje u 4 u aba i otkine barem jednu pobedicu azdajama u evropskom enbieju, ja da dobijem ovakav roster izdresiran da gubi udarao bih se od muke po nosu strasnije nego lalat i mister zajedno

 

A sta ce ti onda sad, ako si vec pomirio da naredne sezone igras evrokup? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, threepwood said:

Naravno da sam presrecan sto je prepoznato koliko je Sasa gresaka napravio od pocetka sezone i naravno da sam presrecan ukoliko je istina da je Dejan njegova zamena, ali malo smo pogresili u koracima. Nije mi jasno zasto je doselekcija odradjena 3 dana pre zamene trenera. Kapiram da ce Radonja zaplakati mucenik kad vidi Koloma na prvom treningu. Bukvalno poslednji plej na svetu kojeg bi on zeleo.

Ima u ovom rosteru dovoljno mesa za Radonju, pa neka zavrne rukave i napravi pitu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

 

Nista ja ne pricam nego sam postavio opravdano pitanje. 

 

Kako trenera koji iza sebe u CV ima Buducnost kao najveci uspeh (5o mesto ABA lige) cekas 2 sezone na rezultat, a nijednog posle njega ni blizu toliko? Legitimno pitanje. 

Radonjic je igrao dva puta F4 sa Buducnosti.

 

Ako vec pises nesto molim te proveri jer je neozbiljno da ovde bacas netacne informacije. Ovo su bukvalno najosnovnije informacije koje bi trebalo i napamet da znas, a ako vec ne onda ih proveri jer ti treba 30 sekundi.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Nista ja ne pricam nego sam postavio opravdano pitanje. 
 
Kako trenera koji iza sebe u CV ima Buducnost kao najveci uspeh (5o mesto ABA lige) cekas 2 sezone na rezultat, a nijednog posle njega ni blizu toliko? Legitimno pitanje. 
Pa tako što si zaboravio gde smo bili 2011.
Nije isto doći u tim koji se gasio pre dve godine, i koji je titulu zadnji put video ne znam ni ja kad i doći u višestruki šampionski tim koji je stabilan evroligaš.
Zato ni Radonjiću sada neće biti dato toliko vremena, siguran sam da je imperativ osvajanje Aba.
Ali dobro ti si hejtovao Radonju i u vreme najvećih uspeha, rekao bih da je to neki lični animozitet.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ulicni basketas said:


Ko je objavio vest o novom treneru? Klub ili tabloidi? Uozbilji se, čoveče i daj argumente. Ne moraš svemu da kontriraš.

 

Mocart Sport i B92 su ti tabloidi? Pa sta mislis odakle njima info? Ne bi oni nikad nista objavili da nisu bili sigurni da je istina. Ne znam gde ti tu vidis kontriranje, iznosim onako kako se desilo a u skorasnjem saopstenju kluba nigde ne pise da je Sasa sam otisao. 

 

1 minute ago, Ulicni basketas said:

 

 

2 minutes ago, pavijan2 said:

Šta sam to omašio?

To su jako ozbiljne stvari, da bi se tako jednostavno prelazilo preko njih sa : mrzi me da objasnim.

Meni se čini da si ti potpao pod sto puta ponovljenu laž na ovom i bivšem forumu kako je Zvezdi poklonjeno učešće u EL.

Laktasi - pred sam F4 zvanican pravilnik ABA lige je bio da prvi na tabeli u ligaskom delu ide u EL, drugi je sampion lige. Igokea je vec proslavila plasman na kraju ligaskog dela. 

Nakon zavrsenog F4 gde mi nismo bili sampioni nego samo finalisti se izlazi sa saopstenjem da Aba liga nije dobro protumacila pravilnik evrolige i da nije tacno da ide ligaski prvak (Igokea) vec finalista plej ofa. Pa zar se ne secas da je Igokea htela da bojkotuje sve zivo zbog toga. 

 

Sledeca sezona - oba finalista idu u evroligu. Mi smo ispali u polufinalu, i nismo se plasirali. Cibona proglasava da nema love za EL i mi ulazimo kao prva zamena jer smo bili prvi u ligaskom delu. Znaci usli smo problema koje je imala Cibona, a ne zato sto smo ostvarili onaj rezultat koji je vodio direktno u EL. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...