Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Sasa Obradovic i dalje nema pojma.

Spasio ga Lojd i gluposti Valensije.

Ja ne znam sta se desava s covekom, dal je moguce da se toliko gubi. I kako ga nijedan pomocnik ne ustine? Jel su oni svi na klupi pod nekom kolektivnom paralizom?

Opet gomila losih situacionih reakcija celog tima, a da on ne zovi ni TO, niti da da savet ili napravi izmenu kako treba.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Neka ovo bude prelomni trenutak sezone. Od sada karamo sve redom :)
Ja sam isto ovo pomislio [emoji16]

Ni jednog trenutka nisam pomislio da gubimo, sve dok oni nisu poveli. Ali zakon velikih brojeva je bio na mojoj strani, tj strani tima i nismo mogli izgubiti pa makar se igralo do sutra

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Evo Makabi igra doslovno isto što i mi, s tim što Vilbekin glumi Lojda. Imaju više igrača sa skilom pa to lepše izgleda ali je bukvalno isti kurac.

Jeste, ali krivica Lojda je u tome sto nam je igra go klinac je 0 posto, iako ovde provejava takvo misljenje. Kao, da nema njega igra bi nam procvetala, a u stvari ne bi prelazili 60 poena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Jeste, ali krivica Lojda je u tome sto nam je igra go klinac je 0 posto, iako ovde provejava takvo misljenje. Kao, da nema njega igra bi nam procvetala, a u stvari ne bi prelazili 60 poena.

 

Ma nije čovek ništa kriv, kakva krivica, on igrra ono što ume i može, kad mu od 26. minuta uvale loptu i sklone se. Poenta je zašto je to iz utakmice u utakmicu tako?

 

BTW, Kuzmić više no korektan, za nagradu zalepljen za klupu do kraja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Ma nije čovek ništa kriv, kakva krivica, on igrra ono što ume i može, kad mu od 26. minuta uvale loptu i sklone se. Poenta je zašto je to iz utakmice u utakmicu tako?

 

BTW, Kuzmić više no korektan, za nagradu zalepljen za klupu do kraja.

Poenta je da nemamo sistem igre.Jbg sad kriviti Lojda zasto je tako...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Ma nije čovek ništa kriv, kakva krivica, on igrra ono što ume i može, kad mu od 26. minuta uvale loptu i sklone se. Poenta je zašto je to iz utakmice u utakmicu tako?

 

BTW, Kuzmić više no korektan, za nagradu zalepljen za klupu do kraja.

Pa bilo je postova evo sad vidite zasto smo uspeli dovesti Lojda cim ne utrpa preko 20, kao da postoji igrac na svetu koji to radi bas svaku utakmicu. Covek nas bukvalno nosi na ledjima, raspalu bandu.

14 minutes ago, Del Piero said:

Obradovic kao da se zaledi i iskljuci mozak u zavrsnici. I valjda ceka da se stvari same od sebe rese. Ekipa nam je na zescem autopilotu u drugim poluvremenima i posebno u samoj zavrsnici.

Rekao bih da se usere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

.... Lazic zaustavlja dribling na centru, okrece se ka klupi i mase rukama u fazoni gde su ovi svi bekovi sto znaju da tapkaju. Covek bek, zivi od kosarke.

 

Nije tražio bekove...zvao je Nešu da mu dobaci granu jer je obema nogama upao u živo blato. Lopta je tu nebitna...dizgine čovek.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cavani said:

Jeste, ali krivica Lojda je u tome sto nam je igra go klinac je 0 posto, iako ovde provejava takvo misljenje. Kao, da nema njega igra bi nam procvetala, a u stvari ne bi prelazili 60 poena.

I to bez oba pleja, sa kliincem koji se nije ni skidao do pre koju nedelju. Lojd nam je porodio ovu pobedu, doslovno. Ne znam sta se drugo moglo ocekivati nego da isti u takvim uslovima preuzme uzde u svoje ruke, koliko god nekada bilo isforsiranih poteza s njegove strane

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

I to bez oba pleja, sa kliincem koji se nije ni skidao do pre koju nedelju. Lojd nam je porodio ovu pobedu, doslovno. Ne znam sta se drugo moglo ocekivati nego da isti u takvim uslovima preuzme uzde u svoje ruke, koliko god nekada bilo isforsiranih poteza s njegove strane

Lojd kada da samo 20+ poena onda treba i protivnik da se raspadne da bi dobili, a ako da 30+ onda mozda dobijemo bez drame, eto toliko smo losi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja sam bio ubedjen da cemo primiti neku trojku preko ruke ili u poslednjoj sekundi. Imam tikove od nasih zavrsnica. Ili protivniku udju teski sutevi, Sasa ili igraci sami sebi odseku kurac nekim suludim potezima, sudije nas ostete... Uglavnom nesto od toga, ili cak kombo paket, mora da se desi.

Izgleda da se to desilo Holu

  • Like 2
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja sam bio ubedjen da cemo primiti neku trojku preko ruke ili u poslednjoj sekundi. Imam tikove od nasih zavrsnica. Ili protivniku udju teski sutevi, Sasa ili igraci sami sebi odseku kurac nekim suludim potezima, sudije nas ostete... Uglavnom nesto od toga, ili cak kombo paket, mora da se desi.

Kako kukavicki igramo zavrsnice ni necudi sto imas takav osecaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gomila propusta, zabrinjavajućih, fundamentalnih.. 3 lopte na izvođenju u 4/4 tu se gubi utakmica od svakog ozbiljnog tima. Od personalnih rešenja Kuzmića nema a od sredine 3/4 se prednost topi kao sa Albom. Kako se bližio kraj imao sam utisak da ne možemo ništa da odbranimo, bar smo pravili faulove a ne samo puštali trojke. S druge strane kako se bližio kraj u napadu, sve staje, svi se ukopaju, uruči se Lojdu i ide 1 na 5. Eventualno JOB-u... I taj šut što mu se prebacuje je dobio loptu pred kraj napada, svi naši stoje, postavljen Dubljević i odbrana.. Nema tu šta da se prigovora. Odigrao je odličnu utakmicu, zna i da podeli i da sarađuje sa drugim centrima.. Nije do igrača. Trenerska ruka nam nedostaje. Ne znam šta se dešava ali definitivno se Saša gubi na našoj klupi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...