Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Sve govorim sebi večeras ima da gledam utakmicu bez nerviranja i emocija kao kad gledam neki glupi film sa ribom međutim đoka ne vredi loženje je uvek tu a emocije još više. Ne nadam se pobedi ali uvek ima tu neka vatra koja tiho gori. Ne znam, oni imaju ozbiljan tim i dobro igraju, mi pomalo neozbiljni. Nerviraću se , udarati od sto, pojesti kilo čipsa ne vredi. Ako ćemo već da izgubimo da ne bude opet isto kao svaka tekma gde vodimo pa ukenjamo pred kraj. 

Link to comment
Share on other sites

...za svaku tekmu koju gledam na gajbi, pazarim custom belgijsko dimljeno pivo...sa pumpe van grada pokupim onaj grčki mix grickalica xxl pakovanje...kako sa kvalitetom programa ide i level euforije i apetita...večeras zaečarac i kokice iz šerpe budu puna kapa.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni zena rekla nema nista od tekme,imaju na shopsteru neki super popusti i nece to da propusti zbog glupe utakmice.🤕

2 pisteljine po ceni jedne cist pamuk.

Komplet nozeva cena 5999 samo danas 2499

Skijanje u blizini Sombora na Salasu deca ispod 2 meseci besplatno.

Crni petak je svaki ako vi tako vidite

063 xxx xxx x😂😂😂

 

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, placebo said:

Meni zena rekla nema nista od tekme,imaju na shopsteru neki super popusti i nece to da propusti zbog glupe utakmice.🤕

2 pisteljine po ceni jedne cist pamuk.

Komplet nozeva cena 5999 samo danas 2499

Skijanje u blizini Sombora na Salasu deca ispod 2 meseci besplatno.

Crni petak je svaki ako vi tako vidite

063 xxx xxx x😂😂😂

 

 

Uf umalo zena da mi vidi ovo...

 

Srecom, promenih tab na vreme. Bice utakmice 😄 

 

giphy.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Naravno da je Radonjic sam otisao. Svi znaju da plate u KK u Srbiji uvek kasne (isto je i u Partizanu) ali na kraju budu isplacene. Sa takvim saznanjem je Dejan i dosao u KK i vrlo dobro je toga bio svestan. Zasto je inicijalno prihvatio posao ako je to toliki problem? 

 

Naravno da nije to toliki problem. Moguce se da mu se to i smucilo, ali je to opet njegova odluka da ode a ne da ga je neko naterao. Vrlo dobro se secam kada ga je na konferenciji za stampu, nakon Radonjine kuknjave o finansijama, novinar pitao da li ce produziti saradnju, a on je samo odgovorio "a kako, kada ste culi kakva je situacija". Pa lepo brate, potpises ugovor i plate primas kao i do sad. Nece se mozda najredovnije isplacivati ali ces ih sigurno sve dobiti. A po pitanju sastava vidimo da Alimpije naredne sezone i nije imao tako los tim, tako da se itekako moglo raditi bez problema i te sezone, samo da je Radonjic hteo. 

Ne misli bukvalno..vec da je bio primoran na to nizom poteza tokom sezone. Najveca pobeda DR je ta sezone sto igraci nisu minirali klub i odigrali kako treba. 

 

Radonjic mu je oteo slavu i to ga je jelo. Znamo pljuvanje Radonje preko covicevih satelita...koje i danas traje.

 

Alimpije je bio fazon e da vidis da ja to mugu i sa ovim nesrecnikom.

 

To nije bilo kukanje za pare vec iznosenje cinjenuce. Kad tebi penzija bude kasnila 4-5meseci...pa ti ja kazem sto kukas??? 😂

 

Inace DR je imao dobre rezultate sa Bayernom, cak i u EL prve sezone i osvojio trofej u ligi bez poraza u PO...trebace i u Bajernu vremena da se sruse njegovi rekordi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Majak said:

Šta li će se desiti večeras i kako sprečiti sebe da to ne gledam? 

Pitao sam se isto...kako sebi da pomognem🤣

U kafanu ne mogu, u setnju- sugavo vreme, da se igram sa decom-to radim svaki dan, ne igramo bas toliko lose😀, da gledam seriju sa zenom - u kol'ko je utakmica?🤣🤣🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, placebo said:

Meni zena rekla nema nista od tekme,imaju na shopsteru neki super popusti i nece to da propusti zbog glupe utakmice.🤕

2 pisteljine po ceni jedne cist pamuk.

Komplet nozeva cena 5999 samo danas 2499

Skijanje u blizini Sombora na Salasu deca ispod 2 meseci besplatno.

Crni petak je svaki ako vi tako vidite

063 xxx xxx x😂😂😂

 

Stavi na vrsnjaka AKCIJA SAMO DANAS i iskoristi momenat.:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kolom ovim potpisom, ni kriv ni dužan, dobija idealne uslove za produžavanje karijere. Umesto tavorenja na klupi Valensije dolazi u EL klub u kojem će u drugom delu sezone igrati bez pritiska...nabijati statistiku po silnim garbiž tajmovima i sigurno imati veliku minutažu jer Hall je očigledno napravljen od istog porcelana kao Danguba i Nedović. Kod nas nikad pameti da se zaustavi niz u kojem ispadanjem jedinog operativnog pleja staje i muzika...žurka gotova. Jović, Regland, Hall...dajte bar narednu sezonu da počnemo sa dva pismena stranca i npr. Uskokom na kecu. Gledajte kako Feneru treba 5 pleja...ups...neka sam ću.

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kronostime said:

Stavi na vrsnjaka AKCIJA SAMO DANAS i iskoristi momenat.:classic_biggrin:

Ne mogu cekamo osmo dete...😆

Te akcije vise ne prolaze,zarazile je zene iz viber grupa sto im muzevi kupuju pa i ona povilenela u fazonu necu zvaku hocu kusur.Nikad nisam bila na moru,nikad nisam bila na moru kao do ovima sto su bili na moru to sad nesto znaci.Korono poubijaj sve i Milana Tomica...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, placebo said:

Ne mogu cekamo osmo dete...😆

Te akcije vise ne prolaze,zarazile je zene iz viber grupa sto im muzevi kupuju pa i ona povilenela u fazonu necu zvaku hocu kusur.Nikad nisam bila na moru,nikad nisam bila na moru kao do ovima sto su bili na moru to sad nesto znaci.Korono poubijaj sve i Milana Tomica...

Jos petoro i prijavi tim za ABA.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, StephenBob said:

 

Ispade Covic neki veliki kosarkaski mag. Hahahaha. Jedino si zaboravio to da ne bi ni u plejof ABA lige usao sa bilo kojim klubom, pa ni Zvezdom, da mu nije bilo pomoci drzave. Covic je svoje limite dotakao i vreme je da se nastavi dalje, sa nekim drugim ljudima, ako Bog da srece da su iz sveta kosarke. Covic jednostavnno ne moze i ne zna bolje od ovoga, i to nakon odlaska Radonjica dokazuje svake nove sezone, on sad ni sa 25 miliona eura ne bi usao u plejof, jer je prosto izgubio kompas. Poceo je da donosi lose odluke. Onda losi ili osrednji treneri donose jos gore odluke oko tima, i to tako ide u krug.  Ko god dosao posle njega ja sam makar siguran da ce taj neko pokusati da vrati Radonjica, i da nece stavljati svog sina da bude prvi plejmejker.

 

Ne možemo da zadržimo glavne igrače sa nekoliko miliona budžeta jer ih svake godine pokupe bogatiji timovi. Zašto nismo zadržali Pantera i Berona kao nosioce od prošle godine? Nema to mnogo veze ni sa upravom ni sa trenerom... I sa 25 miliona u kasi ne bi bio garantovan top 8, nema te magije koja bi mogla da odjednom posloži tim i garantuje instant uspeh odmah i sad. Jedini ozbiljan razlog za razmatranje nepoverenja treneru/upravi, bio bi taj da ne izborimo igranje evrolige sledeće godine. Elem, to podrazumeva da se sezona prvo završi a ne da se lomi preko kolena zbog trenutno nedopadljive igre.

 

Kada bi u kontinuitetu imao tih 25 miliona nekoliko godina, uz doselekciju svake godine mogao bi u trećoj godini ciklusa eventualno da se ponadaš nekom uspehu. 

Igramo sa najjačim klubovima najjače evropsko takmičenje godinama unazad, uspeli smo da jednom namirišemo top 8, u ostalim sezonama smo uspeli da ne budemo poslednji na tabeli iako po budžetu tu pripadamo. I taj top 8 ništa konkretno ne donosi zato je bolje smanjiti očekivanja nego živeti u iluziji da ćemo biti prvaci evrolige... Mada, lopta je okrugla 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...