Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

57 minutes ago, Wingwalker said:

"...Zvezdina najslabija karika iz nedelje u nedelju je - odbrana reketa. U Blaugrani pre tri dana Barselona je ubacila čak 44 poena iz reketa, na ukupno 76 poena. Uz 14 ofanzivnih skokova. Olimpija u prošlu sredu dala je 22 poena iz neposredne blizine koša uz sedam skokova u napadu i tu se odmah osetila razlika u Zvezdinu korist, plus jer Kajl Hajns nije pogodio nijednom. Real Madrid je sedmicu ranije pokupio 11 lopti u napadu, Bajern 10... Primorska je imala 38 poena iz reketa i čak 12 ofanzivnih skokova (Zvezda 22 poena i pet uhvaćenih lopti), Split je ubacio 32 poena u Zvezdinom prostoru kod koša i to su, objektivno gledano, dva takmaca iz donjeg doma Jadranske lige.''

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Ne videh ovaj post dok sam pisao prethodni, ali se nadovezuje kao šlagvort na ono što sam već pisao sinoć i danas.

 

Bez Kuzmića na parketu, mi nemamo apsolutno nikakvu kontrolu reketa. Teri tu nema baš nikakvu funkciju, kao ni Rit. U očaju, Džoni i Kuridža se spuštaju dole, no prvi nije hustle i guzi se tek toliko koliko mora, onoliko da ne ispadne da neće, dok Jagoda daje sve od sebe ali fizički limiti su fizički limiti.

 

Prva potreba ovog tima je alfa plej, a druga još jedan upotrebljiv centar. Kada kažem "upotrebljiv", tu mislim pre svega na nekog ko može da vrši kontrolu reketa u odbrani. Dakle, da zagradi, skoči. U napadu, daj šta daš.

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slazem se da nema potrebe prenositi objave raznih umobolika sa foruma i drustvenih mreza. 

 

Evo danas sam naletio na jedan post neke budaletine na rsb u vezi Macvana, sad treba neko na KKP temi da ga prenese pa da pisemo kako su navijaci Zvezde dno? Ne vidim poentu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

ima na kkp live temi jedno socno "i treba" u trenutku kada se hall povredio

 

Pošto sam ja napisao, moram da odgovorim, a slobodno si mogao da me pomeneš, pa da proveriš na šta sam mislio. 

 

Nadam se da na ovom forumu nema ljudi koji se raduju povredi bilo kog igrača. 

 

Sram te bilo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uvrnuto said:

 

Pošto sam ja napisao, moram da odgovorim, a slobodno si mogao da me pomeneš, pa da proveriš na šta sam mislio. 

 

Nadam se da na ovom forumu nema ljudi koji se raduju povredi bilo kog igrača. 

 

Sram te bilo. 

ako nisi to mislio, ja se izvinjavam

 

a nije da takvih stvari vec nije bilo na forumu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

 

Grobarski Tres Retardizam.

 

@Sector

Video sam i ja za Macvana. NIje korektno, ali zaista nije isto zajebavati nekog i zeleti mu povredu.

 

 

 

 

 

I onda dodju neki genijalci na forum i onako skrušeno jel mogu da postavim nešto od GTR sadržaja nja-nja-nja, pa što nekom smeta... vidite kako oni imaju i neku umetnost u svojim radovima i neke baš dubokoumne misli prenose...mrš bre stoko fašistička prerušena u kvazi umetnike

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ako nisi to mislio, ja se izvinjavam

 

a nije da takvih stvari vec nije bilo na forumu


Nije problem.

Ja nisam nikad imao slična iskustva, ali pretpostavljam da se takvi postovi prijave moderaciji, a na kraju krajeva prvo proveriš lično sa tim ko je to napisao.
Napisali ste nekoliko postova u vezi sa tim mojim, a niko me nije ni pomenuo da demantujem, pa još neko i poveruje bez provere. Pa se to nastavi sa nekim random idiotima sa tw i dođemo do svinjformer92 foruma. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

A ko je John onda? Nista mi sad nije jasno.

 

nisi mali, znaš šta sledi:

''...ako nađeš vremena da odgledaš naš prvi napad zadnje četvrtine u majstorici PO sa Futurom...

...onda nemaš pametnija posla jer je već sve rešeno znatno ranije.''

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vamos Laki said:

Sasa takodje nije jasan sa rotacijama.

Pa on sam vise ne zna kad i zasto menja.

Kao da ima opsesivno-kompulsivni poremecaj s tim.

Sece igrace u ritmu.

Tim nije dobro selektiran i korekcije su potrebne.

Znam da ovo zvuci kao razmazeno dete, al o ovome su morali razmisljati kad su pravili tim.

Znao je to i Radonjic u prve dve sezone da radi. Do ludila me dovodio. U pravilu izvlacio igrace kad su bili u dobrom ritmu. Valjda neka trenerska filozofija... Malo treba pripaziti kad se govori da Obradovic nema pojma. Nije ni on od juce i ne dolazi iz Crnokose (uz svo duzno postovanje!), nego posle vise internationalnih angazmana.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Znao je to i Radonjic u prve dve sezone da radi. Do ludila me dovodio. U pravilu izvlacio igrace kad su bili u dobrom ritmu. Valjda neka trenerska filozofija... Malo treba pripaziti kad se govori da Obradovic nema pojma. Nije ni on od juce i ne dolazi iz Crnokose (uz svo duzno postovanje!), nego posle vise internationalnih angazmana.

Baš sam o tome razmišljao i poptuno se slažem isto je DR radio to.  Generalno mislim da će i SO da raste zajedno sa ekipom i da će se i neki detalji u njegovom vođenju ekipe menjati kako igrači budu više uigraniji. Dosta smo se ove sezone "izvlačili" na individualan kvalitet pre svega Lojda, ali i na ogromnoj želji i borbenosti i za to je sigurno najzaslužniji upravo SO. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

a da nas zajebete više sa tim komparacijama...?

 

  Reveal hidden contents

48281567_947194895481726_227154842549957

pozdrav iz Kosjerića.

 

😥

4 hours ago, ivan9 said:

............................................

KAKO je to moguće? Da je igrao KKP protiv Crnokose pa da razumem razliku u kvalitetu ali opet ne bi bio logičan odnos faulova.

....................................................

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Morao sam da odem kod objektivnog Tegeltine na insta da zdraknem...koja je ono sekta😂 pominje duplu Lojda🙄  

 

Ej mnogo kritikujete Obrajanta, on svakako nije ni fizicki spreman ni utreniran timski, a doprinosi jos kako. Ovom timu fali plej i da se vrati Kuzmic. Uigracemo se do ng nadam se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daleko najvažnije od sinoć je pobeda. Igra nije bila bog zna šta, da nismo ubacili brdo trojki (otvorenih, doduše) bilo bi gadno. Odnos slobodnih bacanja ja nikad ne uzimam kao neki parametar za ocenu sudijskog kriterijuma, ali zaista deluje da su ekipe sinoć bile energetski i agresijom na sličnom nivou pa ovaj podatak o faulovima baš bode oči. Fokus ipak treba staviti na neke naše slabosti (u reketu pre svega) ali ni tu ne treba preterivati, nama je ovo samo još jedna od utakmica u nizu u toku brutalnog rasporeda. Za sada rezultatski guramo sasvim dobro, igrom ne plenimo uvek ali ja nisam nezadovoljan. Čestitke Waldenu na odličnoj utakmici, bio je naš najbolji igrač sinoć uz korektnog Kuridžu i Davidovca, koji mi uvek unosi spokoj protiv Partizana. Naravno, tu je i Loyd koji uglavnom ubaci svoje, na čistu klasu je ovo odradio. Za mene je i Terry bio ok sinoć, s obzirom na njegovu opštu neartikulisanost. Mosley i on su slični igrači samo što je ovaj prvi smiren, racionalan i savršeno svestan svojih prednosti i mana, dok Terry izgori kao neki kadet koji prvi put igra seniorsku košarku. Valjda je ovo i jasan pokazatelj zašto nam je Kuzmić još uvek na platnom spisku, kontrola skoka i reketa je esencijalna za centra makar imao dve drvene letve umesto ruku, a to Kuzmić i dalje radi na zadovoljavajućem nivou.

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uvrnuto said:


Nije problem.

Ja nisam nikad imao slična iskustva, ali pretpostavljam da se takvi postovi prijave moderaciji, a na kraju krajeva prvo proveriš lično sa tim ko je to napisao.
Napisali ste nekoliko postova u vezi sa tim mojim, a niko me nije ni pomenuo da demantujem, pa još neko i poveruje bez provere. Pa se to nastavi sa nekim random idiotima sa tw i dođemo do svinjformer92 foruma. 

izvinjavam se jos jednom

bio sam u afektu zbog te lomljave halla, a moguce i da sam ti nick pomesao sa nekim ko je imao istoriju glupih komentara

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...