Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mozli je super, visoko skače, hustluje i generalno zna šta ume a šta ne ali obratite pažnju na njegovo postavljanje blokova. Baš me čudi da mu sudije to tolerišu. Svaki njegov blok je pola blok pola faul, pa kako ko odluči da vidi.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Knipex said:

Ako se dobro sećam ovo je bila posledica četvrte lične greške. Logično je bilo da ga izvede i sačuva za završnicu.

 

Ne vide ljudi dalje od nosa. Zale se na mnogo rotacija a gotovo da nije prosao njihov napad bez da su nesto svirnuli. 31 faul je 6 igraca sa 5 penala napolje gospodo. Jel treba da nam izbace 6 najboljih igraca ili cemo da rotiramo da se to ne bi desilo. Kakve nebuloze se ovde pisu daleko bilo.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Knipex said:

Ako se dobro sećam ovo je bila posledica četvrte lične greške. Logično je bilo da ga izvede i sačuva za završnicu.

Jeste, dobio je cetvrtu ali mogao je da ga ostavi jos minut ili dva dok je vruc da probamo da prelomimo, ionako posle nije dobio nista od njega kad se ohladio, a Rocesti pregrejao.

Edited by Cavani
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, John Terry said:

 

To kao onaj vic kad cigance dodje kuci iz skole:

 

Tato, zamalo da dobijem peticu danas!

 

Kako be sine?

 

Pa dobi je ovaj do mene.

To isto kao i ja kad sam krenuo u prvi razred, i trebali da naucimo da citamo neko stivo. Ja ucim kuci uz pomoc mame do kasno uvece. i sutra dandaodjem kuci iz skole, pita me mama: pa Slavisa jel si znao citat, kazem ja jesam. Pa sta kaze uciteljica ( pita mama) . kazem ja ahh njoj bas nije bilo dobro 😅

 

Ili isto tako ne znam koji je bio predmet, ucim ja kuci, i isto dodjem iz skole. Pita me mama sta si dobio iz odgovaranja, ja kazem jedan. kaze ona pa di bas jedan. Kazem ja aaa ima ko nije dobio nista 😂

  • Like 1
  • Love 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Od tih 30ak faulova koji su sudjeni, barem 10 je bilo naša apsolutna glupost. Rit faul pri šutu, Lazić faul pri šutu, onaj Voldenov faul nad pejdžom nije postojao al eto im, i još par glupih faulova Terija i ostalih. Ovo ostalo čist kriminal sudija. U par opcija naš igrač ga pipnuo nije ovi odmah sviraju. Dobra strana svega je da smo pokazali želju i karakter i pored ovog kriminalnog suđenja i mesarske košarke.

 

Mnogo težak mesec je ovo bio vidi se umor i pad koncetracije definitivno ali ova ekipa će biti dosta bolja kada se malo "smiri" raspored siguran sam u to. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Manu said:

Situacija kod Hallove povrede mi je izgledala cisto- defanzivac, Tomas koliko se secam, je bio u cilindru i odigrao cistu odbranu. Druga stvar je sto takve stvari- prodore nakon ukradenih lopti- sudije cesto umeju da "nagrade" bacanjima cak i kada nije kontakt, a u ovoj situaciji nisu. Problematican je bio sam skok Halla koji je isao sa namerom da izvuce faul i sa strahom od kontakta, a ne da poentira sto me izludjuje kod njega, koliko god da ga gotivim igracki (na kraju krajeva <- avatar). Ne mislim da sam te ubedio ovim objasnjenjem, voleo bih gif te situacije da imamo kako bih mogao da potkrepim.

 

https://gifs.com/gif/k8ql4x

 

Morao sam da proverim i dokazem sebi da i dalje normalno rezonujem. Ko misli da je ovo faul odbrane - ne bih ga zadrzavao.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dulematic said:

Ti i dalje ne odustajes od neistine kojom dizes tenzije bespotrebno. Pogledaj tajming posta, to je kraj prvog poluvremena, bolje priznaj gresku nego sto se inatis. 

ja dizem tenzije, dok kupiška širi ljubav na forumu vec godinama:)

 

ostavljam prostor i da sam pogresio

ne mogu da vidim tacno vreme posta, pa da onda premotam tekmu i nadjem tacni minut u kome se to desilo

ali s obzirom da ti kategoricki tvrdis da nije, pretpostavljam da si onda uradio gore navedeno

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Cavani said:

Jeste, dobio je cetvrtu ali mogao je da ga ostavi jos minilut ili dva dok je vruc da probamo da prelomimo, ionako posle nije dobio nista kad se ohladio, a Rocesti pregrejao.

Da ga je ostavio i da je za minut dobio petu ličnu pisalo bi se da Saša nije normalan i da je trebao da ga izvede. S obzirom na kriterijum suđenja sinoć sasvim razumna odluka da ga izvede.

47 minutes ago, Manu said:

 

https://gifs.com/gif/k8ql4x

 

Morao sam da proverim i dokazem sebi da i dalje normalno rezonujem. Ko misli da je ovo faul odbrane - ne bih ga zadrzavao.

Manu ovo je čist faul odbrane. Jel vidiš da je Tomas unutar polukruga ispod koša?

 

Edit:

Da me nebi još neko citirao, osim Manua koji ima za pravo, ima objašnjenje za ovu glupost što sam napisao par postova ispod :classic_biggrin:

Edited by Knipex
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

ja dizem tenzije, dok kupiška širi ljubav na forumu vec godinama:)

 

ostavljam prostor i da sam pogresio

ne mogu da vidim tacno vreme posta, pa da onda premotam tekmu i nadjem tacni minut u kome se to desilo

ali s obzirom da ti kategoricki tvrdis da nije, pretpostavljam da si onda uradio gore navedeno

 

Ja ocekujem da neko ko optuzi drugog forumasa da likuje nad necijom povredom malo pogleda postove okolo i vidi da se pise o nonsalanciji Gordica nakon koje je Walden dao trojku na kraju poluvremena. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manu said:

 

https://gifs.com/gif/k8ql4x

 

Morao sam da proverim i dokazem sebi da i dalje normalno rezonujem. Ko misli da je ovo faul odbrane - ne bih ga zadrzavao.

Tomasove ruke nisu bile do kraja podignute, vec ih je spustio ka igracu. To se ne vidi najbolje na ovom gifu zbog loseg kvaliteta i tamne pozadine u trenutku faula. Ima iz drugog ugla, kamera iznad table, gde se vidi da je uradio taj pokret za koji se svira faul. Mislim da je i do kontakta doslo Tomasovim rukama.

Koliko znam, ruke defanzivca moraju biti ispravljene potpuno da bi bila cista odbrana.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:
36 minutes ago, Cavani said:
Jel ovaj Kazimir neki relevantan ili? Moze naravno, pogotovo po bespucima tvitera ima svasta.

Nebitno da li je relevantan ili ne, ali koliko govno neko mora da bude od nula do beskonačno da bi to izjavio za bilo kog igrača, bilo koje ekipe.

Ima takvih i sa naše strane. Pretpostavljam da te je Cavani pitao zato što takve stvari, uglavnom, ne mogu da se pročitaju na ovom forumu. A i ako se pojave odmah se sankcionišu. Zato baš i nije korektno da se prenose ovde ako to nije neka javna ličnost ili neko za koga se zna da je ovde na forumu. Ako bi grobari počeli da prenose takve citate navijača Zvezde gde bi se to završilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Knipex said:

Manu ovo je čist faul odbrane. Jel vidiš da je Tomas unutar polukruga ispod koša?

 

Kakve veze ima da li je u polukrugu ili ne, nije rasprava o tome da li je ovo faul u napadu, vec faul odbrane. Desilo se bukvalno ono sto sam napisao u postu i koji sam malocas ponovo citirao.

 

Edit: sad vidim i druge odgovore, gifove vise necu moci da secem posto ne verujem da cu biti pri laptoptu do uvece. Sto se tice snimka iz drugog ugla- nisam ga proveravao kada sam ovo sekao ali koliko se secam i iz tog ugla je delovalo sve regularno

Edited by Manu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Ne znam secas li se ove utakmice ali je ovo bila legitimna taktika Dzikica koji je imao visestruko losiji tim. Pokusavao je namernim fauliranjem da onemoguci razvijanje igre mnogo boljeg tima. Narocito sto je CZ te sezone lose izvodila slobodna i to je po meni bio ok pokusaj. Imas tim koji sigurno igracki ne moze da pobedi protivnika onda probas nesto drugo. Seti se samo prevodjenja lopte od centara(posto su mu bekovi bili tako losi da jednostavno nisu uspevali preneti loptu preko pola pored Lazica i Dzenkinsa)

 

Ne vidim vezu sa sinocnjim sudjenjem, osim ako smatras da su igraci KKCZ nekoliko puta losiji od 7 igraca KKP, koji su sutirali trojke u neverovatnom procentu, pa su onda faulovima probali da ih poremete. 

Ne kapiram poentu, ni vezu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manu said:

 

Kakve veze ima da li je u polukrugu ili ne, nije rasprava o tome da li je ovo faul u napadu, vec faul odbrane. Desilo se bukvalno ono sto sam napisao u postu i koji sam malocas ponovo citirao.

Prolupao sam :classic_blush: Ne znam zašto sam se prebacio da se piše da je trebao biti faul Hola umesto faul nad Holom a još sam dodao da je čist faul odbrane :classic_biggrin: Žena mi priča nešto sa strane, pas vuče miš, klinac traži pare za faks, ovde čitam i pokušavam da odgovorim na sve, ne znam ni sam zašto :lol_2: 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"...Zvezdina najslabija karika iz nedelje u nedelju je - odbrana reketa. U Blaugrani pre tri dana Barselona je ubacila čak 44 poena iz reketa, na ukupno 76 poena. Uz 14 ofanzivnih skokova. Olimpija u prošlu sredu dala je 22 poena iz neposredne blizine koša uz sedam skokova u napadu i tu se odmah osetila razlika u Zvezdinu korist, plus jer Kajl Hajns nije pogodio nijednom. Real Madrid je sedmicu ranije pokupio 11 lopti u napadu, Bajern 10... Primorska je imala 38 poena iz reketa i čak 12 ofanzivnih skokova (Zvezda 22 poena i pet uhvaćenih lopti), Split je ubacio 32 poena u Zvezdinom prostoru kod koša i to su, objektivno gledano, dva takmaca iz donjeg doma Jadranske lige.''

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ivan9 said:

Ne znam secas li se ove utakmice ali je ovo bila legitimna taktika Dzikica koji je imao visestruko losiji tim. Pokusavao je namernim fauliranjem da onemoguci razvijanje igre mnogo boljeg tima. Narocito sto je CZ te sezone lose izvodila slobodna i to je po meni bio ok pokusaj. Imas tim koji sigurno igracki ne moze da pobedi protivnika onda probas nesto drugo. Seti se samo prevodjenja lopte od centara(posto su mu bekovi bili tako losi da jednostavno nisu uspevali preneti loptu preko pola pored Lazica i Dzenkinsa)

 

Ne vidim vezu sa sinocnjim sudjenjem, osim ako smatras da su igraci KKCZ nekoliko puta losiji od 7 igraca KKP, koji su sutirali trojke u neverovatnom procentu, pa su onda faulovima probali da ih poremete. 

Ne kapiram poentu, ni vezu.

 

Taj odnos faulova je pre svega bio zbog toga što smo pod košem imali kvalitet i posedovali unutrašnju igru. Naravno, plus Džikićeva taktika.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Martin Mystere said:

OK, moja greška.

 

Jednostavno teško mi je bilo da poverujem da ima ovakvih likova.

 

 

Ma ima takvih likova i mnogo gorih koliko hoces po internetu. Ako je neka javna licnost mozemo da ga osudimo, a ako je neki no name isfrustirani levak onda ko ga jebe neka prdi po netu, nije vredan pomena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...