Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, pavijan2 said:

Zašto prosečan navijač ne bi vređao hebenog luku mitrovića?

A dozvoljeno je vređanje Lazića, Simonovića, Hola.... ma svih ostalih .

 

Sve i da je u Partizan presao (mada nam je Buducnost vec rival trenutno, ali Partizan istorijski) i sa njim nas pobedio svojom zaslugom, ne bi bilo ok. 

 

Pokazi ipak malo vise postovanja prema kapitenu. 

 

A i dobra je ova da li psujes svoje ili tudje dete. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Bio sam na obe tekme u hali, nisam cuo to picko prodana. Znaci nije bilo horski, nego manja grupa. To za kapitena je bilo i na prvoj i na drugoj utakmici i to od strane cele hale. 

Čulo se na tv-u i to baš jasno. U prvoj utakmici, u drugoj nije bilo. Moguće da je manja grupa koja je bila negde bliže mikrofonu i da je u hali zvučalo drugačije, ali je bilo sigurno. Pisalo se o tome i u live temi i ovde, nisam jedini koji je primetio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Sve i da je u Partizan presao (mada nam je Buducnost vec rival trenutno, ali Partizan istorijski) i sa njim nas pobedio svojom zaslugom, ne bi bilo ok. 

 

Pokazi ipak malo vise postovanja prema kapitenu. 

 

A i dobra je ova da li psujes svoje ili tudje dete. 😄 

Kao bivši kapiten Zvezde mogao je da pokaže poštovanje prema toj svojoj tituli prilikom izbora kluba.

OK. Nije. Gledao je svoju karijeru/ dupe.

I šta sad neko očekuje da me zabole emotivno stanje njegove nežne dušice.

Želim mu sve najgore u daljoj karijeri, puno zdravlja i sreće u privatnom životu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pavijan2 said:

Kao bivši kapiten Zvezde mogao je da pokaže poštovanje prema toj svojoj tituli prilikom izbora kluba.

OK. Nije. Gledao je svoju karijeru/ dupe.

I šta sad neko očekuje da me zabole emotivno stanje njegove nežne dušice.

Želim mu sve najgore u daljoj karijeri, puno zdravlja i sreće u privatnom životu.

 

Ajooooooooooooj covece, a da li mislis da li je mozda klub imao postovanja prema njemu? 

Zasto mislis da nije nudjen Zvezdi, gde bi, uveren sam, igrao za mnogo manje para nego u kod njih. 

99% ljudi je na samu pomisao da bi mogao da se vrati bilo u fazonu "ma kakav Luka Mitrovic, on je bivsi igrac, nema od njega nista, nama treba bolji". 

A sada kad taj isti Luka, sasvim fino igra, pre svega za sebe onda je "prodana dusa". 

 

Pa sta sada, svi nasi bivsi kosarkasi treba da paze za koga ce potpisati da ne bi povredili necije nezne navijacke dusice? Covek je profesionalac, kao i Dangubic, kao i Volden, kao i mnogi pre i nakon njih sto ce biti. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, pavijan2 said:

Kao bivši kapiten Zvezde mogao je da pokaže poštovanje prema toj svojoj tituli prilikom izbora kluba.

OK. Nije. Gledao je svoju karijeru/ dupe.

I šta sad neko očekuje da me zabole emotivno stanje njegove nežne dušice.

Želim mu sve najgore u daljoj karijeri, puno zdravlja i sreće u privatnom životu.

Dok ti se osmehne brk kad Radonjić proslavlja koš protiv kluba u kojem je ponikao?  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kankkunen said:

Simon nešto obesio glavu, možda je bio grđen ... :smiley33:

 

Svi gledaju u Radonju samo onaj preko puta u Simona 🤔

 

Saznacemo sutra da li je urodilo plodom i ako pogodi dve trojke to je to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Kao bivši kapiten Zvezde mogao je da pokaže poštovanje prema toj svojoj tituli prilikom izbora kluba.

OK. Nije. Gledao je svoju karijeru/ dupe.

I šta sad neko očekuje da me zabole emotivno stanje njegove nežne dušice.

Želim mu sve najgore u daljoj karijeri, puno zdravlja i sreće u privatnom životu.

Zaista ti pristaje nickname.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2021 at 11:22 PM, propolis said:

Hall ne sme da bude na parketu duze od 10 minuta jer sve preko toga je previše.

 

Neverovatno da je utakmicu rešio čovek koji je već potpisao ugovor sa Bresom  za sledeću sezonu🙄

 

Dušan Ristić?

 

10 hours ago, Krava kaze mu said:

Jel jedini ja mislim da Uskokovic moze biti legit playa u godinama koje dolaze, ako bude strpljenja.

 

Pa evo. Neka se javi ko je pre 2-3 godine verovao da če se Dobrić napadački pretvoriti u raznovrstnog i efikasnog skorera kakvog gledamo zadnjih par meseci.

 

Poenta je, da ako ima tu nekog talenta i pre svega želje za radom i napredovanjem, ne treba nikoga prerano crtati. Uskoković ima dosta nedostataka u svojoj igri. Ali koliko ja vidim, energije, muda, a verovatno ni želje za radom mu ne fali. Neka ga tu na mestu trečeg pleja još koju sezonu, pa da vidimo u kom pravcu če krenuti njegov razvoj. Ja verujem da za 2 sezone možemo imati legitimnog backup pleja.

Link to comment
Share on other sites

Od početka serije uzeli smo 75 šuteva za 3 poena a pogodili samo 15 ili 20%. Mora to bolje, ni njih ne služi šut, ali za pobedu u Podgorici treba bolji procenat šuta za tri.

 

edit: Očekujem još više akcija za Edžima gde napada Lojda na postu. Na taj načun najslabijeg šutera stavljaju da kreira sa posta, a ostali se rasporede po perimetru.

Edited by Liska Manjina
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pavijan2 said:

Kao bivši kapiten Zvezde mogao je da pokaže poštovanje prema toj svojoj tituli prilikom izbora kluba.

 

 

Just now, pavijan2 said:

Nemam ja niikakav problem sa izborom kluba Luke Mitrovića.

 

 

OK. 🍻

 

Ili ti govoris u ime ovih "prosecnih navijaca" a sam nisi takav? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

OK. 🍻

 

Ili ti govoris u ime ovih "prosecnih navijaca" a sam nisi takav? 

Pa ako nije hteo da bude vređan nije kao bivši kapien trebao da ide u Budućnost.

Otišao je tamo, OK neka izdrži porciju uvreda. I on i njegovi fanovi.

Svi smo mi prosečni navijači.

Nekad malo gori, nekad malo bolji  

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Pa ako nije hteo da bude vređan nije kao bivši kapien trebao da ide u Budućnost.

 

A znaci ipak ti smeta? Izvini ne mogu da pohvatam. 

 

Evo, meni apsolutno ne smeta ni sto je Luka tamo, ni Danguba u Partizanu, ni Jaka u Cedi, ni mali Trifunovic uzdanica Partizana iako mu je tata bivsi igrac i trener naseg kluba. 

 

Da li to znaci da sam ja ispodprosecan ili iznadprosecan navijac? 

 

8 minutes ago, pavijan2 said:

Otišao je tamo, OK neka izdrži porciju uvreda. I on i njegovi fanovi.

 

Upravo u tome je poenta, cemu vredjanje? Vidi, mogao bih da razumem vredjanje da on na primer nije hteo da produzi ugovor sa Zvezdom iako mu je nudjen novi, pa da je direktno presao u Buducnost. Ili jos gore raskinuo pa presao... to jos i da razumem da je motiv za vredjanje (mada opet, nikada ga ne bih vredjao ni zbog toga). 


Ali ovo gde je decko posle 5 sezona u Zvezdi, trofeja i kapitenske odgovornosti, proveo 3 godine u inostranstvu, promenio brojne klubove, bori se da ozivi karijeru koja mu je urnisana povredom, i potpisuje za bilo koji konkurentski klub, tu zaista nema mesta vredjanju.

 

Zelim mu sve najbolje i da sledece sezone odigra fantasticno u EC (ako ima ugovor sa njima i za sledecu sezonu).   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ne bih želeo da se bilo kome pravdam, jer prvo, ne bi bilo pošteno prema Budućnosti koja je reagovala čim joj se ukazala mogućnost da me angažuje. Moja osećanja su poznata. To, ipak ne umanjuje moju želju kao profesionalca, a mislim da sam to potvrdio tokom karijere, da pružim maksumum u timu čiji sam član.

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geronimo said:

Onaj ko vredja Luku Mitrovica nije prosecni navijac, nego totalna budala i majmun. I mene je sramota sto takvi postoje.

 

Naravno. Isto važi i za one koji vređaju/su vređali Branka Lazića i Marka Gobeljića. Šta god da neko uradi na jebenom sportskom terenu, nije razlog da zbog toga bude žrtva maltretiranja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...