Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

10 minutes ago, Laki21 said:

Plašim se da će ovo čoukovanje i gomila gluposti (ziceri, lopte koje iz ruku ispadaju u aut) debelo da nam dođu na naplatu.

 

Futura je večeras odigralo go kurac od tekme, nisu ličili ni na šta i doslovno su se nudili čitav meč, samo što zbog nedostatka muda ili gluposti kod nas to nije imao niko da uzme.

 

Sami smo ih vratili u život i dali im veru da mogu nešto da urade.

 

Neće oni više odigrati ovakvu bedu od utakmice, možete se kladiti u imanje.

Isto i ja mislim, tesi me nada da cemo makar jedan od naredna dva meca pogadjati za tri u boljem procentu jer je ovo bas slabo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dl91 said:

Ma daj druze, pusti mi tu korektnost, gomila nas drhti za svaki poen/gol Zvezde. Da dobijem sansu da igram protiv Zvezde ginuo bih za svaku loptu, skok, sta god. To je normalna stvar i tu nema sta da se zamera. Ali da sebi dozvoli da se raduje protiv kluba gde je nastao, bio kapiten, nigde nije bio toliko voljen i cenjen... izvini, to je meni bas bljutavo. Blago receno. 

nastao je u Hemofarmu, to je bio jedan veliki  klub dok nije pusten niz vodu, Zvezda ga je samo pokupila i dao joj je vise nego dovoljno da mu se ne bi spocitavalo to sto se raduje zato sto je pobedio sa timom za koji igra

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, drakon1 said:

Zicer i ono nuspesno hvatanje na skoku sam kao duh. Ono kasnjenje na zadnjoj trojci DallaVallea je njegovo ili Dobricevo?

Njegovo. Mi to cesto branimo tako da igrac sa 45 posle dodavanja pokriva korner, a onaj koji se spustio u reket ide da brani 45.

 

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

tupite ga za Luku?...dovoljno je reći da ti je bilo jako nelagodno gledati ga kako se raduje...i jeste to prizor na koji se nećemo navići.

Ali meni bi bilo nelagodno i da saznam da je čitao ove komentare.

Dangubu kada sam prvi put video u crnoj uniformi iskreno zastao mi je dah, a još iskrenije...deo mene se uvek obradovao svakoj njegovoj trojci u derbiju...računam bolje njemu da ide nego nekom raspalom Delavaleu...naravno obradujem se jednako i kad promaši.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

Neće oni više odigrati ovakvu bedu od utakmice, možete se kladiti u imanje.

Fakat, uzasnu utakmicu su odigrali, postigli svega 45 poena za 40 minuta, ali su imali svoje andjele cuvare, pa su sa bacanja dali jos 30.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SunZero said:

nastao je u Hemofarmu, to je bio jedan veliki  klub dok nije pusten niz vodu, Zvezda ga je samo pokupila i dao joj je vise nego dovoljno da mu se ne bi spocitavalo to sto se raduje zato sto je pobedio sa timom za koji igra

 

U Hemofarmu je ponikao, u Zvezdi postao igrac.

 

Ima prava da se raduje, kao sto ljudi imaju pravo da ga vredjaju, kao i bilo kog drugog protivnickog igraca. I to je to.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wingwalker said:

tupite ga za Luku...

...dovoljno je reći da ti je bilo jako nelagodno gledati ga kako se raduje...i jeste to prizor na koji se nećemo navići.

Ali meni bi bilo nelagodno i da saznam da je čitao ove komentare.

 

Upravo, niko njemu ne zaboravlja mnoge dobre stvari, a bilo ih je mnogo. Luka je super momak, ali u nekom situacijama treba prepoznati i ispasti dzek. Njemu nije bilo tesko da prepozna situaciju. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

U Hemofarmu je ponikao, u Zvezdi postao igrac.

 

Ima prava da se raduje, kao sto ljudi imaju pravo da ga vredjaju, kao i bilo kog drugog protivnickog igraca. I to je to.

Ipak tu postoji ogromna razlika, on se raduje i nikog ne vređa a o onima koji vređaju ne treba valjda ponovo da iznosim svoje mišljenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bas na 10 sekundi do kraja utakmice u kojoj njegov klub mozda gubi finale ili produzava seriju, on misli sta ce navijaci reci ako se poraduje tom slobodnom bacanju ili na koji nacin da ispadne dzek. Instiktivno je reagovao, jer su se osigurali da ne gube utakmicu. Nijednim svojim gestom nije uvredio klub, navijace ili bilo koga u Zvezdi.

 

Nasi navijaci vredjaju bivse igrace ako ovi namerno ne promasuju kad igraju protiv nas, tako da je uglavnom vise do navijaca, nego tih igraca.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio u mogućnosti da gledam. Video sam samo par minuta u 1/4 i sam kraj utakmice. Muka mi bilo kad videh onaj faul što su svirali Laziću a bio čist faul u napadu. Na kraju videh da je ona ljiga Dela Vale rešio utakmicu vraćenom trojkom nakon trojke Dobrića. Po komentarima vidim da su nas sudije odradile, očekivano. Videćemo ko sudi četvrtu, ali verujem da ne može gore od ova tri ološa. 

 

Imamo šanse u četvrtoj. Ubeđen sam da rešavamo ovo u ponedeljak. Mora i nas da krene šut. Tri utakmice se mučimo, mora jednom da se otvori.

 

I da, ne dirajte Luku. Oba kolena je ostavio u Zvezdi. Igra za drugu ekipu i normalno je da se raduje pobedama. Nije provocirao pa da mu se nešto spočitava nego je normalno, ljudski reagovao.

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Cavani said:

Pa tu je problem onda u ocekivanjima koja su pogresna na toliko osnova, a ne u Lojdu. Ko ocekuje vise od 19p i smatra da je to nesto sto se podrazumeva jer je najplaceniji igrac, ne znam sta bih mu rekao osim da nam je Lojd najmanji problem.

 

Ja nikad i nisam pisao da je problem Lojd ali je navijački da se najboljem igraču broji svaki promašaj a vodonošama slavi svaki dobar potez. Tako je od kad se igra košarka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

 

Ima prava da se raduje, kao sto ljudi imaju pravo da ga vredjaju, kao i bilo kog drugog protivnickog igraca. I to je to.

Ne lupetaj, imaju ljudi pravo da rade svašta ali to ne znači da je i ispravno. Hajde da se ispišamo svi po Mitroviću jer je stisnuo pesnice, još bolje da ga presretne neko i gadja pišaćom, ima pravo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dl91 said:

Isto i ja mislim, tesi me nada da cemo makar jedan od naredna dva meca pogadjati za tri u boljem procentu jer je ovo bas slabo. 

Kako smo do sad sutirali nisam bas siguran. Svaki put mislim, moze samo biti bolje, ali avaj. Sve slicno lose.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Markoss said:

 

U Hemofarmu je ponikao, u Zvezdi postao igrac.

 

Ima prava da se raduje, kao sto ljudi imaju pravo da ga vredjaju, kao i bilo kog drugog protivnickog igraca. I to je to.

Naravno da nemaju pravo da ga vredjaju, koje su to gluposti, zamisli decko stisnuo pesnicu aj da mu jebemo majku.

Svako daje sebi danas za pravo nekog da vredja kad mu se digne tuki.

Najsmesnije je sto mu radovanje zbog pobede prebacuju oni koji bi kukali do besvesti da je potpisao za nas.

Edited by Cavani
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

 

Da, da, znam. Logika i ti ste stari drugari. 😂

 

Prijavljen si za vredjanje, pa posle slobodno kmeci ako budes banovan.

 

Sa mnom tako razgovarati neces.

 

1 hour ago, Redstar0356 said:

Ali goldberg sto verovatno izvlaci one meceve gde se bukvalno igrala hack-a-bobby odbrana i kao e'o vidite gle ahahhahaha. Ovo je haos

 

1 hour ago, Hugo Punch said:

@goldberg Ne postoji nikakva, bas nikakva logika za ovoliku razliku u slobodnim bacanjima. Bas nikakva. Ova razlika u bacanjima bukvalno znaci da je jedna odbrana igrala jaku odbranu a druga puter odbranu. A svi znamo da to NIKAD nije slucaj u utakmicama za trofej. Tu se igraju jake odbrane obostrano.

 

Da, da, sve je to isto, jedni igraju presing u svakom napadu od pocetka, a drugi cekaju na svojoj polovini terena. U bukvalno svakom napadu Buducnosti se stvore trojica igraca Crvene zvezde odmah na pocetku i krene jak pritisak na loptu, jedno udvajanje, pa drugo udvajanje, pa utrajanje, pa zaletanje na igraca. Ne znam da li neko moze da se seti kada je Buducnost igrala presing - pa naravno da ce drugaciji inteziteti odbrane da proizvedu razliku izmedju slobodnih bacanja, pa naravno da ce ekipa koja se fizicki potrosi da lose sutira sa distance.

 

Ja ne znam gledamo li mi iste utakmice - ta mnogo agresivnija odbrana je narocito predstavljena u onom faulu Lazica koji je slobodno mogao da pusti da dodje lopta do njih i istekao bi napad. 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manu said:

@drakon1 nisi komentarisao nastup ove trojice ili ja nisam video? Mene je hvatao transfer blama u njihovo ime, stvarno preozibljno brukanje.

vruce su glave. Ja se cuvam komentarisanja koliko mogu dok god sam frustriran u prvom redu nasom igrom. ne zbog toga da to "opravdava" lose sudjenje, nego zbog cinjenice da tada nisam objektivan. Kad nam kola idu nizbrdo, sklon sam da trazim i dlaku u jajetu sudijama i kad je ev. nadjem onda to preuvelicam, pa teorija zavere jer su svi urotili protiv nas i tako to krene... 🙂

 

Omer sl. bacanja je jedno, po faulovima smo imali "samo" 5 vise cini mi se. Bilo je par odluka da li bacanja za nas ili lopta sa strane, bilo je ev. i evidentnijih gresaka, ali... ne znam. mislim da smo utakmicu izgubili prvenstveno mi sami i da nas je Buducnost prelomila kad je trebalo. Recimo da njima sudjenje sigurno nije odmoglo. Ali, nije ni nama u Beogradu. Pa?

 

Dajte snimke nekih odluka pa da diskutujemo. Ili je sud vec donesen? Mislim "epska kradja" i tako to. Ovo veceras meni nije ni izbliza za usporediti sta su nam sudije radile u Alimpijevicevom Play off dole... Ali, to su samo mojih 2 cents.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...