Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Ako vec neko nije pitao: kako se  menja zaboravljenu lozinka, kada se dobije poruka "Your password reset request was successful. We have sent you an email with further instructions to recover your account. Check your email within the next few minutes including any junk or spam folders.",  a pri tom ne stize nikakav email?  Hvala!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Prije 2 dana sam pokušao ući na forum i nisam uspio nego zaobilaznim putem. Javila mi se poruka - “a configuration or server error has occured”. Onda sam kliknuo na “All activity” koji je bio izlistan i mogao sam ući samo na temu iz koje sam odabrao post. Ako je to npr. tema kafana, ne mogu se vratiti na pdf košarka nego mi izbacuje ono početno “error” i jedini način da uđem na forumsku temu koja me zanima a da nisam ulogiran je da kliknem na “all activity” i nadam se da je nedavno netko nešto odgovorio na toj temi. Nije bilo teško povezati da je problem nastao paralelno sa objavom vijesti o dolasku Kalinića u Zvezdu ali problem do sada nije riješen, barem u mome slučaju (ne vidim da je itko drugi to spominjao) pa reko’ da priupitam. Probao sam i sa fona i sa kompjutera, jedini način da se normalno “krećem” kroz forum je da uđem u all activity i ulogiram se nakon što sam kliknuo na neki od postova. Od trenutka kad sam ulogiran, problema nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Isti problem imam, s tim da ja ulazim preko kafane i topika nba na kosarci, jer iz nekog razloga samo ta dva topika su ''normalna'' i preko telefona i preko kompa. Cistio sam cookies i brisao history ali slaba vajda.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bistru vodu mutim said:

Prije 2 dana sam pokušao ući na forum i nisam uspio nego zaobilaznim putem. Javila mi se poruka - “a configuration or server error has occured”. Onda sam kliknuo na “All activity” koji je bio izlistan i mogao sam ući samo na temu iz koje sam odabrao post. Ako je to npr. tema kafana, ne mogu se vratiti na pdf košarka nego mi izbacuje ono početno “error” i jedini način da uđem na forumsku temu koja me zanima a da nisam ulogiran je da kliknem na “all activity” i nadam se da je nedavno netko nešto odgovorio na toj temi. Nije bilo teško povezati da je problem nastao paralelno sa objavom vijesti o dolasku Kalinića u Zvezdu ali problem do sada nije riješen, barem u mome slučaju (ne vidim da je itko drugi to spominjao) pa reko’ da priupitam. Probao sam i sa fona i sa kompjutera, jedini način da se normalno “krećem” kroz forum je da uđem u all activity i ulogiram se nakon što sam kliknuo na neki od postova. Od trenutka kad sam ulogiran, problema nema.

 

4 hours ago, Ryu said:

Isti problem imam, s tim da ja ulazim preko kafane i topika nba na kosarci, jer iz nekog razloga samo ta dva topika su ''normalna'' i preko telefona i preko kompa. Cistio sam cookies i brisao history ali slaba vajda.

Da li se ovo jos uvek desava ili je bio problem samo tada kada je forum bio opterecen? 

 

Pristupate direktno ili preko tapatalk ili nesto trece? 

 

Dajte screenshot poruke/greske... 

Link to comment
Share on other sites

Imam isti problem kada udjem kao gost na glavnoj strani i samo mogu da udjem na teme preko all activity i tu vidim svakog forumasa koji je postovao u nekoj temi. Malo je vise nepreglednije, jer se ne vide samo poslednji postovi u temi i jednu temu vidim vise od 10 puta. Cim se ulogujem, svi ti problemi nestanu i ko da se nista nije desilo. Bukmarkovana mi je glavna strana voxa.

 

Na telefonu sve normalno.

 

jdOy0IW.png

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MetalHead said:

 

Da li se ovo jos uvek desava ili je bio problem samo tada kada je forum bio opterecen? 

 

Pristupate direktno ili preko tapatalk ili nesto trece? 

 

Dajte screenshot poruke/greske... 

 

Pojavljuje mi se upravo ovakva poruka kao što je okačio @Ta'veren, i kad sam na mobitelu i kad sam na kompjuteru. I tako otkako je Kalinić potpisao. Pristupam direktno. Problem se "riješi" tek kad se ulogiram, a ulogiram se kad kliknem na "all activity".

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MetalHead said:

 

Da li se ovo jos uvek desava ili je bio problem samo tada kada je forum bio opterecen? 

 

Pristupate direktno ili preko tapatalk ili nesto trece? 

 

Dajte screenshot poruke/greske... 

Kad navale ovi s Malog Kalemegdana da se raduju zbog Kaline i magacini okolo gore - ne brini.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MetalHead said:

Da li se ovo jos uvek desava ili je bio problem samo tada kada je forum bio opterecen? 

 

Pristupate direktno ili preko tapatalk ili nesto trece? 

 

Meni i dalje isto sve : ) kliknem na NBA i onda imam opciju da se ulogujem, kada kliknem na bilo koji drugi forum ili topik pojavljuje se identicna situacija kao u skrinsotu kolege Taverena. I na dnu strane ova poruka Error code: EX1032

Link to comment
Share on other sites

Pocnem da kucam post i zazvoni mi telefon, ponekad razgovor traje,

vratim se na post, kad ono - vise nisam ulogovana...znaci ako na trenutak, dobro ne bas trenutak, recimo par trenutaka,

ne gledam u forum - on misli da sam otisla i izbaci me sam...

 

ne kazem da je veliki problem, samo onako...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mama_mia said:

Pocnem da kucam post i zazvoni mi telefon, ponekad razgovor traje,

vratim se na post, kad ono - vise nisam ulogovana...znaci ako na trenutak, dobro ne bas trenutak, recimo par trenutaka,

ne gledam u forum - on misli da sam otisla i izbaci me sam...

 

ne kazem da je veliki problem, samo onako...

 

 

Za po sata price i antivirus reaguje. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...