Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Još da prikupe nazad sve svoje krimose kako one sa ulice tako i one u policijskoj uniformi koji vitlaju po Srbiji onda bi stvarno bili prava braća
Ah...kakav bi to bio egzodus...[emoji23]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

Još da prikupe nazad sve svoje krimose kako one sa ulice tako i one u policijskoj uniformi koji vitlaju po Srbiji onda bi stvarno bili prava braća

Postoji li bilo koja statistika  koja bi potvrdila tvoju insinuaciju da su Crnogorci ukljuceni u kriminalne radnje u vecem procentu nego pripadnici drugih naroda? 

 

I evo odmah edit ovog posta: Zavod za Statistiku ima podatke o nacionalnoj pripadnosti punoljetnih osudjenih ucinilaca krivicnih djela  lica u Srbiji (https://publikacije.stat.gov.rs/G2018/Pdf/G20185643.pdf) , i 2017 godine je situacija sljedeca: 

 

            

Ukupno osudjenih:    31759 

Srbin:                         12638

Crnogorac:                        8

Albanac:                        315

Madjar:                            59

Musliman:                       61

Rom:                              517

Rumun:                            26

Ostali:                           334

Nisu se izjasnili:              16

Nepoznato:              17785

 

Pa ti sam pronadji najmanji broj u ovom nizu... I onda se mozes i uputiti izvinjenje Crnogorcima sato sto si ih optuzio bez osnova.

 

2018 je situacija slicna:

Ukupno     29750

Srbin          11310

Crnogorac      25

Albanac         231

Madjar             58

Musliman         39

Rom                444

Rumun              11

 

 

 

 

Edited by ters
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

Ja nisam napisao da su kriminalci po naciji Crnogorci vec da dolaze iz Crne Gore 

 

Da ostane zabiljezeno. Jer ja sam pricao o Crnoj Gori koja je sacuvala obraz Srbiji juce i poklonila joj nezavisnost  2006 - a to sigurno nisu uradili Knezevic, Mandic i Dajkovic...

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites



Postoji li bilo koja statistika  koja bi potvrdila tvoju insinuaciju da su Crnogorci ukljuceni u kriminalne radnje u vecem procentu nego pripadnici drugih naroda? 
 
I evo odmah edit ovog posta: Zavod za Statistiku ima podatke o nacionalnoj pripadnosti punoljetnih osudjenih ucinilaca krivicnih djela  lica u Srbiji (https://publikacije.stat.gov.rs/G2018/Pdf/G20185643.pdf) , i 2017 godine je situacija sljedeca: 
 
            
Ukupno osudjenih:    31759 
Srbin:                         12638
Crnogorac:                        8
Albanac:                        315
Madjar:                            59
Musliman:                       61
Rom:                              517
Rumun:                            26
Ostali:                           334
Nisu se izjasnili:              16
Nepoznato:              17785
 
Pa ti sam pronadji najmanji broj u ovom nizu... I onda se mozes i uputiti izvinjenje Crnogorcima sato sto si ih optuzio bez osnova.
 
2018 je situacija slicna:
Ukupno     29750
Srbin          11310
Crnogorac      25
Albanac         231
Madjar             58
Musliman         39
Rom                444
Rumun              11
 
 
 
 


Pošto teraš u "sitna crevca" i stavljaš statistiku od pre pet godina, da ti kažem da nije ni izbliza ista statistika ovih izabranih godina...i ovo ne služi ničemu, totalno bezvredna statistika.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Avda Zekić said:


 

 


Pošto teraš u "sitna crevca" i stavljaš statistiku od pre pet godina, da ti kažem da nije ni izbliza ista statistika ovih izabranih godina...i ovo ne služi ničemu, totalno bezvredna statistika.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

 

Statistika od prije 4 i 5 godina - kada bude objavljena novija, postavicu. 

 

Mozda i ne sluzi nicemu, osim da pokaze da je za DVIJE godine osudjeno ukupno 33 (TRIDESET TRI) punoljetna Crnogorca za izvrsenje krivicnih djela u Srbiji. Od 60,000 osudjenih. 

 

0.055% kriminala u Srbiji uvoze "Milovi" - po pricama i medijskoj paznji, ocekivao sam daleko veci broj...

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

 
Statistika od prije 4 i 5 godina - kada bude objavljena novija, postavicu. 
 
Mozda i ne sluzi nicemu, osim da pokaze da je za DVIJE godine osudjeno ukupno 33 (TRIDESET TRI) punoljetna Crnogorca za izvrsenje krivicnih djela u Srbiji. Od 60,000 osudjenih. 
 
0.055% kriminala u Srbiji uvoze "Milovi" - po pricama i medijskoj paznji, ocekivao sam daleko veci broj...
 
Koliko ima onih koji se nisu izjasnili o nacionalnosti...i jedne i druge godine?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Avda Zekić said:

Koliko ima onih koji se nisu izjasnili o nacionalnosti...i jedne i druge godine?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Pa pise lijepo 2017 - 16 se nisu izjasnili. 2018 - opet 16... 

 

Ukupno 32.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ters said:

Pa pise lijepo 2017 - 16 se nisu izjasnili. 2018 - opet 16... 

 

Ukupno 32.

Ali je zato nepoznato više od pola... 17785 se nije izjasnilo  od 31759, a za narednu godinu ili nema ili si ispustio da naznačiš.

Ovo su brojke osudjenih, odnosno kojima je postupak završen, je li tako ?

Link to comment
Share on other sites

Crnogorci se izjasnjavaju i kao Srbi i kao Crnogorci, kako kad i kako gdje. Nekima to nista ne znaci i mogu da se izjasnjavaju razlicito u razlicitim trenutcima.

I sam se u bivsoj drzavi izjasnjavao i kao Srbin i kao Jugosloven, to mi nista nije znacilo, (valjda sto je to bila Srboslavija :classic_biggrin: sto bi rekli oni zlonamjerni ) tako uzimati ovakvu statistiku je besmisleno i ne znam uopste kakvo je to insistiranje da se dokaze da Crnogorci manje kradu od ostalih ex-yu naroda, kada se zna da se u Crnoj Gori krade isto kao i bilo gdje drugo u Regionu, pocevsi od PreCednika licno, ponosnog vlasnika kolekcije najskupljih satova :59: koje su uredno platili gradjani Crne Gore bez obzira na nacionalnost . :cigar:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avda Zekić said:

Ali je zato nepoznato više od pola... 17785 se nije izjasnilo  od 31759, a za narednu godinu ili nema ili si ispustio da naznačiš.

Ovo su brojke osudjenih, odnosno kojima je postupak završen, je li tako ?

 

Nepoznato znaci upravo to - da je nepoznato, i vjerovatno je slicna distribucija kao i kod onih kod kojih je poznato, ili im mozda nacija nije bitna. 

 

Nisam imao zivaca da prekucavam sve, ali brojevi su slicni  i u drugoj godini. Otkucao sam nekoliko brojeva koji dovode u sumnju ono sto ste ti i Perkos napisali, - da bi odlaskom kriminalaca za Crnu Goru nastao pravi egzodus iz Srbije... A onda su mi brojevi pokazali da je siri narativ o uvozu "Milovog" kriminala u Srbiju veoma supalj... 

 

Uostalom, zasto se bavis bezvrijednim statistikama ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ters said:

 

0.055%

Upravo to ti i pričam, da ne budeš slep kod očiju. Ovo je statistika osudjenih lica. To su znači pravosnažne presude za neka krivična dela koja su učinjena 1995...2002...2012...2014. Postupak može da traje mesec dana, što je retko, pa do nekoliko godina,7-8-15...za neka KD postupak nije još ni počeo. Ne vezano za "milovce" da te citiram...možda su to Bugari, Jermeni, Sirijsci, Bosanci, Srbi ili Marsovci, ovo ne može ništa da ti dokaže. Ustvari može....kad ono kažu, kad oćeš nešto da uradiš (dokažeš) ti nadješ način...

 

Dovoljno je samo pomenuti škaljarce i kavčane i da ovu statistiku pretvoriš u Perfex....više je žrtvi palo od beogradski ispostava ovih "privrednih društva" nego što je prisutno u statistici. O količini para da ne pričamo, životi su ipak najvažniji.....

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Avda Zekić said:

Upravo to ti i pričam, da ne budeš slep kod očiju. Ovo je statistika osudjenih lica. To su znači pravosnažne presude za neka krivična dela koja su učinjena 1995...2002...2012...2014. Postupak može da traje mesec dana, što je retko, pa do nekoliko godina,7-8-15...za neka KD postupak nije još ni počeo.

 

Osudite ih i sacekajte da se nacionalno izjasne pa ce statistika biti drugacija. Citava vertikala koja ih moze hapsiti i tuziti nema ni jednog Crnogorca: Vucic / Brnabic / Vulin / Dolovac 

 

29 minutes ago, Avda Zekić said:

.možda su to Bugari, Jermeni, Sirijsci, Bosanci, Srbi ili Marsovci, ovo ne može ništa da ti dokaže. Ustvari može....kad ono kažu, kad oćeš nešto da uradiš (dokažeš) ti nadješ način...

 

A mozda su u sumi ? 

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

 
A mozda su u sumi ? 
 
Statistika za pravosuđe koja ne može biti iskorišćena u svrhe u koje si ti ovo promuljao...a tek o Policiji, jer i to je pomenuo Perkos...na kraju, svejedno je da li su Crnogorci, Srbi, Bosanci...sve je to na neki način....pa isto. U smislu doseljenih lica u jednu prestonicu, kakav je Beograd...metropola. Nismo pričali o Zavidovićima, Danilovgradu ili Despotovcu...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Avda Zekić said:

.na kraju, svejedno je da li su Crnogorci, Srbi, Bosanci...sve je to na neki način....pa isto. 

 

@Avda ZekićOvo je vec razmisljanje u dobrom pravcu... Jesi li bas siguran da si ti mene edukovao?

 

  @Perkos2 Zasto onda smetaju samo oni iz Crne Gore? Koji su spasili obraz Srbiji juce? 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ters said:

 

@Avda ZekićOvo je vec razmisljanje u dobrom pravcu... Jesi li bas siguran da si ti mene edukovao?

 

  @Perkos2 Zasto onda smetaju samo oni iz Crne Gore? Koji su spasili obraz Srbiji juce? 

Sad da li je bilo spašavanje obraza ili guzice...sve zavisi od ugla gledanja.....moram da istrolujem i da ti ispričam jedan vic, i nadam se da nećeš zameriti, nisam ga ja izmislio....u glavnim ulogama Mujo, Haso i Fata....

 

Haso i Fata su bili muž i žena...Fata zgodna, a Haso vazda po terenu. Bacio Mujo, prvi komšija, oko na Fatu...i bi što bi. Dok je Haso na terenu, Mujo je bio na Fati......jednog dana se Haso iznenada vrati kući sa terena, Fata ko prava domaćica postavi da se ruča, a Muja nikakao nije želeo da ostane suva....znaš već. Obilazio Mujo oko kuće, ovamo-onamo..i u jednom momentu stane ispod prozora i viknu "Hasooooo" "Mujo ti kreše Fatu"....Prebledela Fata, a Haso skoči sa stola pa trk na prozor da vidi ko ga to zajebava, ali Mujo zbrisa iza kuće....i tako jedno 4-5 puta...

Na posletku, reši Haso da istrči iz kuće i uhvati bitangu koja ga zajebava...

Za to vreme Mujo uleti sa druge strane, udje u sobu gde je bila Fata i reče joj.."Ja ne mogu da izdržim...da j...il da umrem"...pa rastera tanjire sa stola i u tu zaskoči Fatu i....znaš već...bije i ne pušta...:smiley2:

Vrti se Haso oko kuće, na tamo, na ovamo, ali nikoga nema...kad u jednom momentu, proviri kroz prozor, a tamo ima šta da vidi...Mujo kreše Fatu..

Gleda Haso, ćuti, pa naposletku reče.....Majku mu, odavde stvarno tako izgleda...

 

Znači...sve zavisi od ugla gledanja...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Avda Zekić said:

Sad da li je bilo spašavanje obraza ili guzice...sve zavisi od ugla gledanja.....moram da istrolujem i da ti ispričam jedan vic, i nadam se da nećeš zameriti, nisam ga ja izmislio....u glavnim ulogama Mujo, Haso i Fata....

 

Haso i Fata su bili muž i žena...Fata zgodna, a Haso vazda po terenu. Bacio Mujo, prvi komšija, oko na Fatu...i bi što bi. Dok je Haso na terenu, Mujo je bio na Fati......jednog dana se Haso iznenada vrati kući sa terena, Fata ko prava domaćica postavi da se ruča, a Muja nikakao nije želeo da ostane suva....znaš već. Obilazio Mujo oko kuće, ovamo-onamo..i u jednom momentu stane ispod prozora i viknu "Hasooooo" "Mujo ti kreše Fatu"....Prebledela Fata, a Haso skoči sa stola pa trk na prozor da vidi ko ga to zajebava, ali Mujo zbrisa iza kuće....i tako jedno 4-5 puta...

Na posletku, reši Haso da istrči iz kuće i uhvati bitangu koja ga zajebava...

Za to vreme Mujo uleti sa druge strane, udje u sobu gde je bila Fata i reče joj.."Ja ne mogu da izdržim...da j...il da umrem"...pa rastera tanjire sa stola i u tu zaskoči Fatu i....znaš već...bije i ne pušta...:smiley2:

Vrti se Haso oko kuće, na tamo, na ovamo, ali nikoga nema...kad u jednom momentu, proviri kroz prozor, a tamo ima šta da vidi...Mujo kreše Fatu..

Gleda Haso, ćuti, pa naposletku reče.....Majku mu, odavde stvarno tako izgleda...

 

Znači...sve zavisi od ugla gledanja...

 

 

 

Nema tu mnogo razlike u uglu gledanja  - Crnogorci su Srbiji sacuvali i obraz i guzicu... Opet.

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2022 at 12:54 PM, koca popovic said:

Nije daleko. Cestitam. 

 

34 minutes ago, ters said:

 

Nema tu mnogo razlike u uglu gledanja  - Crnogorci su Srbiji sacuvali i obraz i guzicu... Opet.

Srbija bi procvjetala kad bi Crnogorci bili protjerani nazad u CG. A mozda bi CG crkla od gladi kad bi im prestala Srbija izvoziti hranu (koju i sami uvoze) isto kao i Slovenija 1991.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...