Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Nista nisam vidio na onom tvome postu (mozda i ne umijem), ali objasni mi zasto su mnogi ovdje protiv CG? Sta je to drukcije u CG u odnosu na Srbiju ( izuzev broja stanovnika)? Milo kriminalac na celu drzave. Ko je na celu Srbije.Obogatili se tajkuni u CG. Jadnicci siromasni u Srbiji, svi puka sirotinja??? I na kraju jedno malo pitanje koga ugrozavaju crnogorci (sila od naroda) a koga mala srbijica ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Nista nisam vidio na onom tvome postu (mozda i ne umijem), ali objasni mi zasto su mnogi ovdje protiv CG? Sta je to drukcije u CG u odnosu na Srbiju ( izuzev broja stanovnika)? Milo kriminalac na celu drzave. Ko je na celu Srbije.Obogatili se tajkuni u CG. Jadnicci siromasni u Srbiji, svi puka sirotinja??? I na kraju jedno malo pitanje koga ugrozavaju crnogorci (sila od naroda) a koga mala srbijica ?

 

Vidi Kočo...da ti objasni neko zašto je protiv Crne Gore, mora neko ko se tako izjašnjava. Ja nisam ta adresa, naprotiv. Mislim da ima puno više stvari koje nas spajaju, a zanemarljivo malo koje nas razdvajaju.

 

Na čelu CG je kriminalac, na čelu Srbije, isto...eto čak nam je i to zajedničko. To je moje mišljenje, koje naravno ne mora da bude tačno....dozvoljavam.

 

 

 

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Avda Zekić said:

 

 

 

 

 

Vidi Kočo...da ti objasni neko zašto je protiv Crne Gore, mora neko ko se tako izjašnjava. Ja nisam ta adresa, naprotiv. Mislim da ima puno više stvari koje nas spajaju, a zanemarljivo malo koje nas razdvajaju.

 

Na čelu CG je kriminalac, na čelu Srbije, isto...eto čak nam je i to zajedničko. To je moje mišljenje, koje naravno ne mora da bude tačno....dozvoljavam.

 

 

 

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

Nisam se dobro izrazio ( nije ovo neko izvinjenje), ovo sto sam rekao bilo je generalno. Ja sam i te kako protiv kriminalaca. Ali mi bode oci Milo i sam Milo. Ni blizu nisam vidio takve ocjene kad je u pitanju na primjer onaj buzdovan....... I da, ovo nije da svi lopovi  isti. Ali logicno je da je najveci lopov na drugom mjestu. E sad gdje je najpametniji lopov to je druga prica . Mozda se to mnogima ne dopada ( nemoj molim te da ne shvtis da je ovo na tvoj racun). Ima mnogo onih koji zaboravljaju neke osnovne cinjenice.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Nisam se dobro izrazio ( nije ovo neko izvinjenje), ovo sto sam rekao bilo je generalno. Ja sam i te kako protiv kriminalaca. Ali mi bode oci Milo i sam Milo. Ni blizu nisam vidio takve ocjene kad je u pitanju na primjer onaj buzdovan....... I da, ovo nije da svi lopovi  isti. Ali logicno je da je najveci lopov na drugom mjestu. E sad gdje je najpametniji lopov to je druga prica . Mozda se to mnogima ne dopada ( nemoj molim te da ne shvtis da je ovo na tvoj racun). Ima mnogo onih koji zaboravljaju neke osnovne cinjenice.

 

Ono što ja znam, je to da su Milo i Alexander bili svojevremeno u ljubavi. Poznanstva Žvalavog sa Arapima, Bin Zajedima, je zahvaljujući Milu....nije to mnogo bitno, damo eto da znamo gde im je štek.

 

Ja se Mila sećam, u onom džemperu, još iz doba Marka Orlandića...izlišno je dalje pričati. Tako i o ovom našem ne treba trošiti posebno reči.....

 

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Avda Zekić said:


 

 


Ono što ja znam, je to da su Milo i Alexander bili svojevremeno u ljubavi. Poznanstva Žvalavog sa Arapima, Bin Zajedima, je zahvaljujući Milu....nije to mnogo bitno, damo eto da znamo gde im je štek.

Ja se Mila sećam još doba Marka Orlandića...izlišno je dalje pričati. Tako i o ovom našem ne treba trošiti posebno reči.....
 

Marko Orlandic - njega se sjecam  jer smo u JNA morali zapisivati vijesti uvece u "Lipa" blokic, ako te prozovu za "dnevno informisanje" na smotri...

Marko Orlandic je bio vazna faca  u Crnoj Gori kada sam ja bio u vojsci...

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Avda Zekić said:

Koju je Milo Djukanović, tada velikosrbin, sa Momom Bulatovićem poslao u istoriju.

Ama sve se slazem u vezi Mila. Poenta je da je on kriminalac, ali ima daleko vecu paznju od nekih drugih kriminalaca  sa nekog drugog mjesta, konkretno iz Srbije. Hajde neka mi neko objasni, zasto je Milo toliko vazan za Srbiju kao kriminalac sada a ne prije 2006?

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, koca popovic said:

Ama sve se slazem u vezi Mila. Poenta je da je on kriminalac, ali ima daleko vecu paznju od nekih drugih kriminalaca  sa nekog drugog mjesta, konkretno iz Srbije. Hajde neka mi neko objasni, zasto je Milo toliko vazan za Srbiju kao kriminalac sada a ne prije 2006?

 

Pa sad...ne znam zašto 2006. ? Misliš oko referenduma.....nemam pojima. O njegovom lopovluku je, koliko me sećanje služi, priča krenula iznutra, iz Crne Gore...kad su krenuli gliseri, ali bih rekao da je išla i priča o šleperima, sa istom robom koje je organizovao Marko Milošević....izgledalo je tada da mu se više isplati Marlboro nego nošenje gajbica...Bilo je i onoh TV duela sa Momom i priča o nekim avionima...do skorašnjih banana. Nije to srpska služba izmislila...nije mu smestila sudjenje u Italiji, koje je arhivirano jer se Milo pozvao na diplomatski imunitet kao šef strane države. Ne znam kakav je epilog taj proces dobio ili je na stand by. 

 

O kriminalcima iz Srbije nije da nismo pisali i da nam je Britva opsesija...eno tamo na Vox-u i na starom forumu....citirali smo Mariniku, pisali o Jovanjici, raznim aferama, izgubljenoj ličnoj karti Andreja i puno toga.....

 

Ja za sebe lično, a mislim da većina nije to stavila ni na kakav "kantar" i vagala u gram ko je veća bitanga. Ja se, kao ateista, molim Bogu samo da ovaj "naš" ne vlada toliko dugo kao taj "vaš", ništa više...

Link to comment
Share on other sites

Djukanovic krsti unuka kod carigradskog patrijarha :s_w: da li to znaci da je pustio Mirasa i CPC niz vodu :smiley33:

Blam ga da to ucini kod kuce u SPC, a zna da je CPC fake, ili bi to mozda i uradio, jer on veruje samo u pare, ali pita se tu i njegov sin, a pogotovu snajka :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Pa rekli smo, ja li grmi jal se zemlja trese, bla bla bla, to ti guzi Kristoferu Hile... [emoji38]_2:
Šta je tebi s to guženje ?
To je zato što je Dritan simpatičan...ti se samo nadaš da guze Žvalu, ko stigne [emoji23]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ne samo njega, sve komplet tu. Za bolje nisu. Svima njima od najglavatijeg gospodina do onog poslednjeg dripca koji jede iz kontejnera treba silom nametati sve ono sto nece, i sve sto je njima neprirodno, i nema greske.

 

Eno, ima ona jedna recenica u postu od Jezabel na temi zajebancija, koja nije zajebancija, ono od onoga sto je bio u Barseloni, pa video kako svi voze bicikle ili idu peske, boli ih milokliz kako su obuceni, a jos manje sta ko misli o njima, i ponajmanje da se dokazuju nepoznatim ljudima, i kako su ovakvi kao svi ovde komplet za njih po stepenu civilizacijskog razvoja kao majmuni i ramapitekusi. Sto je tacno. 

 

To je isto jedan rek'o jos pre 5, 6 godina kad smo isli biciklima negde, pa su prosli neki, pretpostavljali smo da su otac i dve cerke, isto biciklima, sa celom opremom. I ovaj je rekao kao, znas kad ce ovde biti civilizacija? Kad ovako kao ovi pocnu masovno da porodicno idu na izlete biciklima. E posto to nikad nece biti ako se oni prepuste sami sebi, onda guziti to treba, i silom civilizovati.

 

Takvi se ne pustaju da se ponasaju prirodno, jer ubrzo sve useru i ubljuju, nego se drze u kavezima, i namece im se silom kako da se ponasaju, eto kao sad gos'n Hil sto im je zagondžija. To je dobro.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

Ne znam na šta će ispadne na kraj. Hil kaže Dobar Otvoreni Balkan, podržavam, Ljubičica fon Kramom kaže ne valja opasno. Nije im trebao nikakav zagondžija, pogotovu ovakav prokiseli, samo da su stali iza onoga što su potpisali. Nametnuli, potpisali, bili garant i zavukli nam cajper...pa ova sirotinjska naćva ima kraj na merak.....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Crnogorci su se podigli na jedan visi civilizacijski nivo u odnosu na ostale narode Balkana: juce, na utakmici Crna Gora - Bosna i Hercegovina, "provocirali" gostujuce navijace skandiranjem "Burek sa sirom"!!! OPET nam svima drze lekciju kakvi trebamo biti jedni prema drugima.

 

GENIJALCI!!!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ters said:

Crnogorci su se podigli na jedan visi civilizacijski nivo u odnosu na ostale narode Balkana: juce, na utakmici Crna Gora - Bosna i Hercegovina, "provocirali" gostujuce navijace skandiranjem "Burek sa sirom"!!! OPET nam svima drze lekciju kakvi trebamo biti jedni prema drugima.

 

GENIJALCI!!!

 

 

Bilo je bogami i kamenica i flaša a goreli su i neki kombiji. No valjda nije medijski zanimljivo da se o tome piše.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Perkos2 said:

Bilo je bogami i kamenica i flaša a goreli su i neki kombiji. No valjda nije medijski zanimljivo da se o tome piše.

 

 

Kao sto napisah - potpuno drugi civilizacijski nivo na utakmici Crna Gora - Bosna i Hercegovina. I jedan incident nepoznatih izvrsilaca, negdje van utakmice, kojima je ocito stalo da bace sjenu  na fenomenalno ponasanje navijaca. Tesko je  pomisliti da postoji neko kome nije stalo da se njeguju dobri crnogorsko-bosanskohercoegovacki odnosi. Bice da je  NATO taj koji muti jer Bosna i Hercegovina nije clanica.\

 

 

FVD6pd4XEAAeoop?format=jpg&name=medium

 

 

Edited by ters
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ufff. Postaje zamorno koristiti ama bas svaki dogadjaj za nekakvu politicku pricu.

 

Na samoj utakmici je bilo sve ok, prije toga bas i nije.

Bilo je carki po gradu, malo je preuredjen jedan kafic od strane bosanskih navijaca, zapaljen kombi BH tabilca…

Sve u svemu, relativno mirno uz odlican rad policije.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Perkos2 said:

Sve pet ali je zanimljivo kako se kad se nešto želi podržati nađe razlog za to a kad nekog želiš da ocrniš gledaš kakav je raspored stolova u studiju ali koja je boja šetalice na severu marakane.

Naravno - svako gleda i vidi ono sto zeli -neko vidi pozitivno navijanje, bez vrba, nozeva, zica i ekbera, neko paljenje kombija. 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ters said:

Naravno - svako gleda i vidi ono sto zeli -neko vidi pozitivno navijanje, bez vrba, nozeva, zica i ekbera, neko paljenje kombija. 

Naravno samo ovde se obično trazi ona negativnija priča da se nagrdi balkanska kuka i motika. Retko se ističe neki pozitivan primer ali ako je doslo do promene pozdravljam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ters said:

Naravno - svako gleda i vidi ono sto zeli -neko vidi pozitivno navijanje, bez vrba, nozeva, zica i ekbera, neko paljenje kombija. 

 

Jebiga kome je zapaljen kombi, bas ga briga za burek sa sirom, sto je postao vec svakako zamoran i istrosen stos.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ters said:

Naravno - svako gleda i vidi ono sto zeli -neko vidi pozitivno navijanje, bez vrba, nozeva, zica i ekbera, neko paljenje kombija. 

Bilo je nešto slično pre par meseci (15.03) na utakmici Budućnost - Dečić... Baš sam se začudio zbog čega je utakmica prekinuta, baš je malo bilo vređanja, međusobnog gađanja i lomljenja stolica 🤔... Divni, civilizovani navijači, za razliku od bilo kojih drugih na Balkanu... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...