Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

53 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Sad se lako može desiti da DPS dobije izbore u Podgorici.

Otkako je oborena Krivokapićeva vlada ishod izbora u Podgorici je potpuno jasan, neizvjesno je samo kakve koalicije i kompromise će morati da pravi DPS.

 

On a different note, Pipun je kalibar taman za gradonačelnika Golubovaca.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Jesu li prebjegli u URU?😀

Vrlo moguce.

Ne znam kako se ostali kotiraju, samo sam cuo ovo za dps. Nije me nesto posebno interesovalo pa nisam zapitkivao.😃

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Sad se lako može desiti da DPS dobije izbore u Podgorici. Zeta je uvijek bila pretežno prosrpski orijentisana. Sad se gubi veliki broj tih glasova. 

 

Dajković je Milačić za sirotinju. Slabije obrazovan i elokventan, veća budala i još više cringe lik od Milače. Njegov rođak je Danilo Dajković, bivši mitropolit crnogorsko-primorski. Gleda Dajko i sa strane da se ogrebe za koji glas.

Autentično i originalno....ovde ja vidim da on sprda ove Milove jajare. Ove kojima je bitno da zasednu u fotelju, a problemi će se rešiti sami od sebe.

Znači dobar momak.....a moje pitanje je bilo čisto, lakmus.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Knežević je rođen 20 godina kasnije. On je predodređen da bude poslanik Narodne stranke. Uklapa se savršeno fizički i ideološki u tu grupu ćelavaca( Dragan Šoć, Predrag Popović, Predrag Drecun).

To su neuporedivo pametniji i ozbiljniji ljudi od njega.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Knežević je rođen 20 godina kasnije. On je predodređen da bude poslanik Narodne stranke. Uklapa se savršeno fizički i ideološki u tu grupu ćelavaca( Dragan Šoć, Predrag Popović, Predrag Drecun).

Ovaj Knežević....???

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Dobar momak, sprda Milove jajare i druži se sa kapetanom draganom

....i s amnom, pa ti je eto razlog više da ga ne podnosiš. Milo se druži s Interpolom, Europolom, DEA-om pa nije načelnik policije, a voli banane. Ništa to ne znači. Dobar momak, jašta.....pusti sliku od pre dve godine, a i možda nije išao zbog Vasiljkovića, nego zbog vuka. To je budući Gradonačelnik Podgorice....navijam za njega....za sada.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Avda Zekić said:

....i s amnom, pa ti je eto razlog više da ga ne podnosiš. Milo se druži s Interpolom, Europolom, DEA-om pa nije načelnik policije, a voli banane. Ništa to ne znači. Dobar momak, jašta.....pusti sliku od pre dve godine, a i možda nije išao zbog Vasiljkovića, nego zbog vuka. To je budući Gradonačelnik Podgorice....navijam za njega....za sada.

Pa ako si osuđeni ratni zločinac, onda zaista jeste razlog više. A ako si samo budala nije, to nije kažnjivo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Avda Zekić said:

Na žalost, ja sam samo budala...hvala.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Nema na čemu, i drugi put, kad god ponovo pokušaš da relativizuješ minglovanje sa ratnim zločincima.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Nema na čemu, i drugi put, kad god ponovo pokušaš da relativizuješ minglovanje sa ratnim zločincima.
A ti nemoj da učitavaš bezvezne stvari....ne znam šta glumiš osim impotentnu qrtchevitost....to nije dobro. Kažem ti za tvoje dobro.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Avda Zekić said:

A ti nemoj da učitavaš bezvezne stvari....
 

 

56 minutes ago, Avda Zekić said:

....i s amnom, pa ti je eto razlog više da ga ne podnosiš.

Ništa ja nisam učitavao, nego se ti zalijećeš u nekošeno, pa se ljutiš kad zgaziš na grabulju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa ja nisam učitavao, nego se ti zalijećeš u nekošeno, pa se ljutiš kad zgaziš na grabulju...
Nemoj da porediš grabulju i filozofiju šušanjskog prodavca krofni na plaži.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Uvatio se na DB bucku. Svaka cast.

Čučuk Sprivel...kodža si vrljav da se kačiš s mene.

Nikog ne beše na temu, al se trojka ualila, pa će me stalkuje....lajničiki jedni. Bratstvo i Jedisntvo....

Ajde troskoci...i onako vas ima trojica...tri po tri, sve mi se vrti....kuš.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo ne vjerujem da raspravljate o najnebitinijem liku CG političke scene, Dajku prslom.

 

Ja sam čuo da je DPS na 27% i to po njihovim optimističnim istraživanjima, dok sam gledao neka istraživanja bosanske neke agencije gdje je DPS na 23%. Ukratko...DPS propo.

 

Idu im glasači ka URA i SDPu masovno, ali i prema ES.

 

Pa evo Cetinje i Ulcinj, sredine u kojima jedan DF nema šta da traži jer ne mogu cenzus da pređu, a Demokrate su nisko jednocifrene ali iznad cenzusa, DPS ne može da formira vlast, već se preselio u opoziciju. Na CT SDP nosilac vlasti sa liberalima, u UL URA sa koalicijom.

 

Ako to nije pokazatelj, onda ne znam šta je.

 

Sa druge strane u Beranama sve su prilike da će ponovo izbori jer DF i Demokrate ne mogu da se dogovore. Tamo DF traži mjesto predsjednika opštine a Dem insistiraju na rotaciji 2+2. Dem može da zovne SNP da umjesto DFa uđe u vlast, ali odbijaju da pričaju sa SNPom iako bi Berane mogle biti prva opština bez DPSa i DFa na vlasti (ako ne računamo ove gdje DF nema cenzus poput UL i CT).

 

Slična situacija je i u Budvi gdje je zbog nemogućnosti dogovora DFa i Demokrata uvedena prinudna uprava.

 

Kakvu poruku to šalju DF i Demokrate pred lokalne u Podgorici, glasajte nas da ponavljamo izbore jer se ne možemo međusobno dogovoriti.

 

Moj lični stav je da su URA i Evropa Sad možda jedine skroz progresivne snage u Crnoj Gori, a ovo ostalo je sve nužno zlo.

 

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2022 at 8:33 PM, Beonegro said:

Pa ako si osuđeni ratni zločinac, onda zaista jeste razlog više. A ako si samo budala nije, to nije kažnjivo.

 

Ko je osudjeni ratni zločinac? Ne bih rekao po nicku da si iz Hrvatske, pa da te se dotiču presude njihovih objektivnih sudova.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Mendoca
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Mendoca said:

 

Ko je osudjeni ratni zločinac? Ne bih rekao po nicku da si iz Hrvatske, pa da te se dotiču presude njihovih objektivnih sudova.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A što ak i jesam iz Hrvatske?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crna Gora se opet zrtvuje za dobrobit Srbije - od odbrane odstupnice srpskoj vojsci na Mojkovcu, preko nezavisnosti koju su podarili Srbiji 2006, pa do jucerasnjeg cuvanja obraza Srbiji zabranom dolaska Sergeja Lavrova.

 

I za to sada dobijaju samo gnjev i uvrede, ali su se pokazali da jesu prava braca Srbiji, i da ce uraditi sve sto treba da se bratu pomogne kada izgubi put.

 

Edited by ters
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...