Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

52 minutes ago, Constantin said:
19 hours ago, Valensija said:
Milovo smece.

Šta je za preporuku ...?

Vijesti.me su najozbiljnije. Ponekad preletim dan.me ili in4s

Cisto radi uporedbe…

Mada, kod nas se sve brzo sazna, ne trebaju portali.😃

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Srecna vam nova vlada. 🙂

Eto kako se postane predsjednik vlade sa nekoliko poslanika, niste trebali ni imati izbore :lol_2:

Dritan mi je bio dobar na pocetku, ali ovo je cisto izigravanje izborne volje. U normalnim drzavama nezamislivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma kakva diktatura, da nije ta partija, kakva je takva je, procivilizacijska je na tim prostorima, raznorazni sto bi da ispravljaju istorijske nepravde i prave kojekakve nove svetove bi ih skroz razbucali.

Jes Milenko....u govnima su, ne do guše, nego do iznad brade, ali dostojanstveno i civilizacijski, zahbaljujući Milu i njjegovoj partiji ? Lako je Britvi da pliva u toj septičkoj jami, ima ga preko dva metra, ali šta će siroti Dritan...

Pretvorio je Crnu Goru u Kosovo...msm po trgovini bananama....eno ih i Europol hvali, a Medenicu su odlikovali....

 

Da ne bude da sam nešto loše rekao....Crnogorce volim kao moje Nišlije I to ne može ništa da promeni...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, deez nuts. said:

Odlican je ovaj beogradsko informerski narativ: Dritan siptar prodaje drogu.

Samo sto dalje od Beograda i na konju su.

Vladu su sastavile partije koje su na izborima dobile 15 mandata.

Narode, hebite se i vi i vasi izbori.

 

Treba ovo sve govnjivom motkom rastjerati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, deez nuts. said:

Odlican je ovaj beogradsko informerski narativ: Dritan siptar prodaje drogu.

Samo sto dalje od Beograda i na konju su.

Aj ne tupi....još je pokojni Momo pričao da se "banane uvoze" a to nije ni do danas, iz priloženog vidimo, prestalo....Nije Dritan tata Medenici...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, deez nuts. said:

Samo videti likove koji napadaju Dritana odje i brane brata Putina onamo. Sve jasno.

Laku noc i prijatno.

Da sam nalik tebi, pozelio bih ti isto ovo sto ti zelis nama u CG. Da te  "jase" Vucic jos jedno 20 god. Da ga svrgnete na izborima, pa da ti se opet vrati uz pomoc nekog novog Dritana.

 Naravno da necu to raditii, takav covjek nisam. Ovo samo govori koliko si ti i ovi plusicari daleko od osnova demokratije. Miljama daleko!

Samo treba vidjeti likove koje su pozivaju na demokratske i civilizacijske norme odje, a brane Mila i mafiju isto odje.

Laka ti noc i odje i tamo.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...