Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Constantin said:

Kako se ceni onaj momak Dajković?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Mislim da ga niko ne shvata za ozbiljno. Inace, u pitanju je kum Marka Milacica, sa kojim se razisao. Mozda hoce kumu da preotme glasove.😃

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ga niko ne shvata za ozbiljno. Inace, u pitanju je kum Marka Milacica, sa kojim se razisao. Mozda hoce kumu da preotme glasove.[emoji2]
 
Deluje poprilično elokventno...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Deluje poprilično elokventno...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Jeste. Simpatican mu je i PR.

Ne znam, mislim da nece imati nekog uspjeha na lokalnim izborima.

Kad smo vec kod izbora, nova vlast se ubi da nekako da Zeti status opstine. Svim silama se trude da ih sprijece da glasaju na lokalnim za Podgoricu.

Vidjecemo sta ce biti…

Link to comment
Share on other sites

Jeste. Simpatican mu je i PR.
Ne znam, mislim da nece imati nekog uspjeha na lokalnim izborima.
Kad smo vec kod izbora, nova vlast se ubi da nekako da Zeti status opstine. Svim silama se trude da ih sprijece da glasaju na lokalnim za Podgoricu.
Vidjecemo sta ce biti…
Ako će sedište Opštine biti Donjim Kokotima, svašta će bude [emoji2958]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Valensija said:

Jeste. Simpatican mu je i PR.

Ne znam, mislim da nece imati nekog uspjeha na lokalnim izborima.

Kad smo vec kod izbora, nova vlast se ubi da nekako da Zeti status opstine. Svim silama se trude da ih sprijece da glasaju na lokalnim za Podgoricu.

Vidjecemo sta ce biti…

Ma budala klasična, ide sa pričom za koju zna pogoduje ljudima i to je to, inače nikakvu vještinu i sposobnost nema.

Što se tiče Zete, s obzirom kakve su sve neke zabiti dobijale status Opštine, poput Petnjice, dje ne znam ima li 1000 stanovnika, ako i toliko, Zeta odavno to zaslužuje, e sad kad vidiš ko je pogurao tu inicijativu, sve ti je jasno koji je krajnji cilj.

Ali džabe dps-u svakakve malverzacije i kombinatorika, donji su kako god da okreneš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Meni osoba koja negira i realtivizira zlocine ne moze biti simpaticna al hajde. 
Jbg kad si opterećen politikom...opusti se.... [emoji4]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Dajkovic je cest gost Pinka i Hepija, to je sve sto treba da znate. DB SNS SPC isprdak. Ako je to nekom simpaticno, sve cestitke iskreno.

Idemo dalje…
Nisam znao da pratiš, a ja nisam znao da je toliko aktivan. Pomenuo čovek pa pitam relevantne Crnogorce, ali se oni najmanje javiše. Susret je bio privatne prirode....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad se lako može desiti da DPS dobije izbore u Podgorici. Zeta je uvijek bila pretežno prosrpski orijentisana. Sad se gubi veliki broj tih glasova. 

 

Dajković je Milačić za sirotinju. Slabije obrazovan i elokventan, veća budala i još više cringe lik od Milače. Njegov rođak je Danilo Dajković, bivši mitropolit crnogorsko-primorski. Gleda Dajko i sa strane da se ogrebe za koji glas.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...