Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Video sam danas ono sto je Milo Đukanović odgovorio popurdama, a naročito mi je drago što im je tako odgovorio zbog onog gada sa "deklarisani ateista" kao da je to nešto negativno, i kao da je uopste normalno tako govoriti u 21 veku.

 

Ne može ta sorta bez da odmah krene sa srbendskim nasilništvom, eto pored ostalog i takvim nekulturnim izjavama, koje da neko javno kaže u civilizovanom svetu, već decenijama bi se svi odmakli od njega i ne bi hteli ništa da imaju sa takvim nekulturnicima. Normalni, ne buzdovani, jer to i tako nisu ljudi, pa su nebitni, kao i njihova nekulturna buncanja, eto kao to koje je navedeno.

 

To je taj njihov "svet" gde je društveno prihvatljivo na kraju prve četvrtine 21 veka kenjati takvu nekulturu. Što takve neko samo da bi ih nervirao ponovo ne pita, je li bre, koliko koštaju mrtvaci, da se plati, pa da odjebete već jednom sa tim mrtvacima? Šta će raditi, ponovo pucati u parlamentu u tog nekog?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Stiletto said:

A nekada davno ljubav cvetala...

 

 

 

Bar je bila ljubav... A ne kao ovi dole... Ne sjecam se da sam vidio Mila daljubi ruke popu u klanjajucem polozaju - jesam nasao sliku gdje ljubi krst kao simbol vjere....

 

cms-image-000025994.jpg

 

dodik-i-porfirije1720221.jpgEftH-qOWoAYIkv6?format=jpg&name=360x360

 

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Perkos2 said:

https://www.vijesti.me/sport/fudbal/613307/mapa-crne-gore-i-provokativna-poruka-iz-pristine-vi-ste-sljedeci?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

 

mogu da zamislim reakcije celokupne demokratske javnosti da su neku ovakvu poruku poslali navijači iz Srbije

 

Da li ovo znaci da smatras da Pristina nije u Srbiji?  Valjda je i ova poruka, poruka navijaca iz Srbije.

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Beonegro said:

Zahvaljujući članstvu u NATO, CG na ove provokacije može da odgovori sa žiga me nešto između nogu, a nije primicač

Pa isto tako ako ne i lakše može da odgovori i na provokacije iz Srbije ali tad se digne kuka i motika ne samo u CG već i regionu da osudi tažnju za destabilizacijom CG.  Ovde se očito vidi da postoji još dovoljno fanatika koji bi da ćapnu još po koji deo od suverenih država u regionu i na to se ne treba gurati glava u pesak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Zahvaljujući članstvu u NATO, CG na ove provokacije može da odgovori sa žiga me nešto između nogu, a nije primicač

NATO je zakon za zemlje tipa CG, HR, MK, AL - da nisu u NATO-u, uvek bi postojala realna sansa i pretnja da ih neoradikalska Srbija napadne. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, FrediB said:

NATO je zakon za zemlje tipa CG, HR, MK, AL - da nisu u NATO-u, uvek bi postojala realna sansa i pretnja da ih neoradikalska Srbija napadne. 

Sve pomenute su mahom od pre godinu, dve u NATO (čini mi se izuzev HR), gde se neoradikalska Srbija ne seti da ih napadne dok ne uđoše 🤔...? Ispade da im je NATO samo zbog Srbije trebao... 

Edited by Azazelkg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ovakve majmune niko nije opleo zato što su Srbi, nego zato što su majmuni. Takvih ima svuda, samo ih tamo zovu neonacisti, huligani ili slično, i svi su popisani u policiji, i pod stalnom kontrolom su. A i ima ih tipa 200 na milion stanovnika. Mogu misliti, film im smeta. Kao da se ne zna da su plaćeni da im smeta, i to iz Beograda/putlera to je isto. Ovo su isti onakvi zbog kojih je Zarko Lausevic umesto ordena zaglavio zatvor.

 

JBG, svi smo se odusevljavali scenom iz filma Braća bluz kad oni nacisti imaju skup, a policija ih stiti od građana koji hoće d ih biju, zato sto su nacisti. Kad "na tim prostorima" bude slicna situacija, da ovi srbujući prave skup gde će se naci izdrkavati i podrzavati putlera i slicne, a policija mora da ih štiti od gomile normalnih pristojnih građana koji bi da ih linčuju, jer neće u svojoj zemlji takvu prljavštinu, tad ću braniti pravo naci onanista da prave skupove. Do tada, udri milicijo, satri izdajnike sa zemljom, sve je to ista bagra, udri, hapsi, gazi, hvataj...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2022 at 3:35 PM, FrediB said:

NATO je zakon za zemlje tipa CG, HR, MK, AL - da nisu u NATO-u, uvek bi postojala realna sansa i pretnja da ih neoradikalska Srbija napadne. 

Tacno, ali jos je vise cudno kako seseljoidi ne vide da je ulazak u NATO jedini nacin da ponovo opale po komsijama, a da im ne padne cigla na glavu, ili bar da umesto cigle bude neki kamencic.   Karikiram naravno, ali opet nije daleko od stvarnosti. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Avda Zekić said:

spacer.png

 

Пресмијешни су. Поготово Кнежевић, духовити лик, довитљиви, који ништа значајно урадио није, сем што лапрда. 

 

Чудно је што не отказује ДПС подршку, ипак се ради о угрожавању идентитета који се труде да свим столицама сачувају. 

 

Пих, ништа суме и с једне и с друге стране 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Knežević duhovit čovek, ja generalno volim takve ljude. Tako ti ga kaže, da se ne možeš osetiti uvredjenim. Vidim da se često javlja za diskusiju i uvej je zanimljiva. Kod nas u parlamentu, njegov pandan je Rističević....onda možeš da zamisliš taj nivo.

 

Efekte njihovih diskusija, zalaganja i delovanja gradjani Crve Gore iskazuju na glasačkim listićama....tako bi trebalo da bude ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...