Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

On 7/20/2022 at 6:04 PM, Avda Zekić said:

Meni je Knežević duhovit čovek

da je još malo duhovitiji u'lebio bi se u kursadžije.

 

Bio bi rođak đura palice koji je preko radikala upao na mjesto direktora studentskog doma Patrice Lumumba, pa pravi rang listu po tome koliko mu ko loze donese.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Beonegro said:

To je neki ljuti debil i Milov uđiguz.

Nije samo to, nego i najobičniji rasista.

37 minutes ago, Beonegro said:

da je još malo duhovitiji u'lebio bi se u kursadžije.

 

Bio bi rođak đura palice koji je preko radikala upao na mjesto direktora studentskog doma Patrice Lumumba, pa pravi rang listu po tome koliko mu ko loze donese.

Kakvi li su ostali "duhovitiji"?

Ne znam sav njegov opus, ali ovo što je prostom pretragom na YT dostupno, ne samo da je duhovito, nego poprilično realno. Na žalost to i jeste moja Crna Gora. 

Edited by Avda Zekić
Link to comment
Share on other sites

Pipun ili dinja ali on je trn u oku milove mafijaske hobotnice. Hapsili gq i maltretirali mu porodicu ali ga utišali nisu. Od mene sasvim dovoljno za pristojan respekt. Dajko je cirkuzant koji je ipak u vreme litija imao sasvim zapaženu ulogu po drustvenim mrezama međutim kasnije se sam zakopao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovi što su uhapšeni u proteklom periodu svi zaslužuju da budu uhapšeni. Da li to Dritan diktira i tajmira? Ne znam, ne bi valjalo da je tako, ali treba motivisati te ljude da krenu sa čišćenjem. Znamo svi koliko ima materijala za rad. Nekako je i logično da u državu kao što je Crna Gora bude svake nedelje po neko veliko hapšenje, nema to veze sa Dritanom. Oni dok su bili na vlast nijesu mogli sami sebe da hapse. Novovića treba da podrži svaki dostojanstveni i slobodni građanin Crne Gore. Bojim se samo da ne ubace neke krtice, Milo svuda ima ljude. Treba oprezno pratiti svako imenovanje u tužilačkom i sudskom sistemu. 

 

Ovi suverenisti što plaču nad mučeničkom sudbinom crnogorske korumpirane elite su ozbiljna ljudska tragedija, ne bih se začudio da stave DPS mafiju u kakvu guslarsku pjesmu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2022 at 9:41 PM, Constantin said:

Ne znam sav njegov opus, ali ovo što je prostom pretragom na YT dostupno, ne samo da je duhovito, nego poprilično realno.

Evo je opet bio duhovit, na račun predsjednice skupštine. Uživaj.

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2022 at 8:14 PM, Sjećaš li se Rum kasato said:

https://www.vijesti.me/amp/614208/ckm-kampanja-romska-nosnja-je-radna-uniforma

 

Zvuči kao neslana šala, ali su stvarno Rome obukli u komunalnu uniformu. Još se ova institucija kao bavi kulturom, kakvi jebeni idioti i ološ.

 

Zasto su za sve narodnosti stavili muskarca i zenu, samo za rome dva muskarca?

 

Inace, koje su ovo narodnje nosnje, sa leva ka desnom? Ovi u centru su verovatno Crnogorac i Crnogorka, ovi levo dole Srbin i Srpkinja, ovi desno Bosnjak i Bosnjakinja, krajnje desno Albanac i Albanka? Da li sam u pravu i koji su ovi iznad, Hrvat i Hrvatica?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goldberg said:

 

Zasto su za sve narodnosti stavili muskarca i zenu, samo za rome dva muskarca?

 

Inace, koje su ovo narodnje nosnje, sa leva ka desnom? Ovi u centru su verovatno Crnogorac i Crnogorka, ovi levo dole Srbin i Srpkinja, ovi desno Bosnjak i Bosnjakinja, krajnje desno Albanac i Albanka? Da li sam u pravu i koji su ovi iznad, Hrvat i Hrvatica?

Nije im očigledno bilo dovoljno što su ih stavili u komunalne prsluke. 

 

Da, sve si pogodio. Samo što Srbi u CG nikad u istoriji nijesu nosili ovu nošnju. Možda je bilo nekih sitnih izuzetaka, ali generalno su Srbi iz CG uvijek nosili klasičnu crnogorsku narodnju nošnju. Tako je i danas na svim folklornim, kulturnim, crkvenim i ostalim manifestacijama. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ruski investitor kupio dio nikšićke kompanije

 

Iako su u Crnoj Gori uvedene sankcije Rusiji zbog vojne agresije na Ukrajinu, ruski proizvođač alkohola Beluga grupa je kupila dio nikšićke kompanije Neksan uz najavu da će investirati oko 50 miliona eura.

 

Vlasnik kompanije koja dolazi iz Rusije nije na spisku ruskih državljana prema kojima se primjenjuju sankcije uvedene toj zemlji, saopštili su iz Ministarstva finansija (MF) za RSE.

 

link u naslovu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...