Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Uzasan je trend u modernom fudbalu da se igraci prodaju i oglasavaju o novom klubu, dok jos uvek imaju polusezonu ili sezonu u tekucem klubu. A evo sad i treneri. Klopara je car, gotivim ga jos od Dortmunda, ali brt ili idi odmah ako nesto nije u redu, ili sacekaj kraj ciklusa, a interno saopsti odluku. Kao da je nateran da izadje sa ovakvom objavom.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije bilo teorije da ode odmah, mnogo bi to sumnjivo bilo… plus mislim da je ovo sada objavljeno da ne bi bio neki leak pa da krenu suskanja sta ce biti i hoce li biti.
 

 

Btw, pre 4-5 dana je izasla vest da je Liverpul u pregovorima za neki “all or nothing” tip dokumentarca i tad mi je bas bilo dosta cudno jer je Jurgen davno rekao da ako bude morao da radi dokumentarac koji ce traziti da kamere budu u svlacionici, da sigurno nece vise biti menadzer kluba.

Nekoliko dana kasnije, postaje jasnije zasto je Liverpul u pregovorima oko dokumentarca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Ocigledno da u skorije vreme nisi bacio pogled na tabelu PL.

Po tabeli se i Aston Vila bori za titulu pa znamo da nije tako. Dva random poraza (poput nasih) i vi se borite za cetvrto mesto.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, McLeod said:

Po tabeli se i Aston Vila bori za titulu pa znamo da nije tako. Dva random poraza (poput nasih) i vi se borite za cetvrto mesto.

Po toj tvojoj teoriji ako Arsenal veze 2 poraza se bori za Ligu konferencija.

 

I dalje radije biram ovu nasu po tebi losu poziciju radije nego poziciju Arsenala ili bilo kog drugog tima iz PL.

Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2024 at 4:58 AM, Darth Steva said:

 

 

Xabi it is... btw, sad kad se setim kad smo pre 4-5 godina pricali o Jurgenovom nasledniku... neki smo vec tada predlagali Xabija kao legit naslednika kad dodje vreme dok su naivni (setice se oni sami :P) pisali o nekom Gerradu jer je ovaj na skotskim pasnjacima imao dobre rezultate

Murinjo je slobodan.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2024 at 8:53 AM, diego said:

Uzasan je trend u modernom fudbalu da se igraci prodaju i oglasavaju o novom klubu, dok jos uvek imaju polusezonu ili sezonu u tekucem klubu. A evo sad i treneri. Klopara je car, gotivim ga jos od Dortmunda, ali brt ili idi odmah ako nesto nije u redu, ili sacekaj kraj ciklusa, a interno saopsti odluku. Kao da je nateran da izadje sa ovakvom objavom.

Pa treneri se rotiraju brze nego igraci, Klop je vise izuzetak nego neki trend u modernom fudbalu. Mislim da mu je dosadilo u Liverpulu, plus taj ce tim na leto morati totalno da se obnovi, odlazi Sala, za njega nema adekvatne zamene, pojacanja koja su doveli su vise razocaranje nego pojacanje. Ima mozda 2-3 tima u Evropi gde bi mogao da zavrsi, sam je rekao da nece nastaviti u Premijer ligi, znaci ostaju mu PSG, Bayern, eventualno Juventus. 

Imam utisak da Tuhil nece sastaviti dugo u Bajernu i da bi Klop bio zamena po meri.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DJORDJE said:

Pa treneri se rotiraju brze nego igraci, Klop je vise izuzetak nego neki trend u modernom fudbalu. Mislim da mu je dosadilo u Liverpulu, plus taj ce tim na leto morati totalno da se obnovi, odlazi Sala, za njega nema adekvatne zamene, pojacanja koja su doveli su vise razocaranje nego pojacanje. Ima mozda 2-3 tima u Evropi gde bi mogao da zavrsi, sam je rekao da nece nastaviti u Premijer ligi, znaci ostaju mu PSG, Bayern, eventualno Juventus. 

Imam utisak da Tuhil nece sastaviti dugo u Bajernu i da bi Klop bio zamena po meri.

On pravi neku kucu u Wiesbadenu, znaci samo Eintracht, u Bayern normalan covek ne ide da trenerise jer posle Bayerna

samo ludnica.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da je Bog podario zavrsnicu Darvinu covek bi bio ubedljivo najbolji napadac na svetu i jedan od najboljih svih vremena. Neverovatno koliko dobrih stvari radi u svakoj utakmici i koliko je kljucan za ovakvu nasu igru ali kad treba da je sutne ………….

Link to comment
Share on other sites

Cuti, dobro je… da ima i zavrsnicu ne bi bio u Liverpulu.

Odlican mec, to je taj Klopov Liverpul kad das 3-4 gola a utisak je da nisi iskoristio ni polovinu sansi.


Nadam se da ce se neko u klubi setiti da vise zabrani napadacima sa sutiraju penale… generalno, treba u fudbalu da se uvede pravilo da samo igraci sredine terena mogu da izvedu penal.

 

p.s. Tierney sudio domacinski, komotno je mogao svirati dva penala za Celsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2024 at 11:39 PM, Nele said:

Da je Bog podario zavrsnicu Darvinu covek bi bio ubedljivo najbolji napadac na svetu i jedan od najboljih svih vremena. Neverovatno koliko dobrih stvari radi u svakoj utakmici i koliko je kljucan za ovakvu nasu igru ali kad treba da je sutne ………….

Pa i biće najbolji napadač na Svetu, već mozda sledece godine. Mada moze da ga omete potencijalna kriza Liverpool-a zbog odlaska Klopp-a.

 

Da biram špica za narednih 7,8 godina, pre bih se odlučio za Darwina nego za Haaland-a.

Meni je Darwin baš paklen igrač. Srediće se taj shooting, vidi se da zna da šutne loptu, ima mehaniku. Jos to nije namesteno, ali ne sutira lose. 

Mene tu plase potencijalne povrede. Mnogo je veliki, jurca, širok i visok V torzo… mogu da se stradaju tu loze, prepone.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...