Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Majka samo izvucena oca jos uvek traze. Ne znam sta ljudi tamo traze a mogu da zive bilo gde na svetu. Sticajem okolnosti imam nekoliko prijateljica 😁 kolumbijki  pricale mi da ne postoji osoba koja bi ostala da zivi tamo a da ne mora.

Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2023 at 2:30 PM, Nele said:

Majka samo izvucena oca jos uvek traze. Ne znam sta ljudi tamo traze a mogu da zive bilo gde na svetu. Sticajem okolnosti imam nekoliko prijateljica 😁 kolumbijki  pricale mi da ne postoji osoba koja bi ostala da zivi tamo a da ne mora.

Kad kažeš tamo, misliš na Kolumbiju, određeni grad u istoj, ili na neki kvart u kojem su živjeli? Ako se radi o kvartu, pa i gradu razumijem, nema smisla da ostaju tamo. Ali ako se radi o samoj Kolumbiji, nije baš tako jednostavno.

Link to comment
Share on other sites

Vec sam 3 godina u Spaniji i upoznao sam mnogo ljudi iz cele juzne amerike jer pogotovo ovde na jugu ih je mnogo od mladih pa do starijih ozbiljnijih.

I svi su slozni za ovo sto sam rekao, niko generalno ne zeli pohotovu od mladjih da ostane u juznoj americi jer je beda ogromna a prostor za neki napredak minimalan. Bukvalno mi pricali ljudi da sve sto se vidi na filmovima/serijama je tako, mozda malo uvelicano ali otprilike tako.

Pa i ova situacija pokazuje to, nisu ih slucajno kidnapovali vec su sasvim sigurno kidnapovani zbog bogatstva Diaza i kako bi se uzeo otkup.

Sad mozda sam ja naisao na njih 50 koji tako misle a da ostali ne, vec su dosli jer ne znaju sta ce sa parama ovde ali cisto sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
23 minutes ago, ras kass said:

Njega je trebalo prodati i pre dve sezone. Redovno propusta 80% sezone zbog povreda.

 

To je trebalo uraditi sa Spearingom... to mi je verovatno jedan od najgorih transfera u istoriji Liverpula.

Kad se podvuce crta, Charlie Adam ima veci legacy od njega.

Link to comment
Share on other sites

Fali ovom timu bas malo da bude jako dominantan pre svega vrhunska 6ica a ne da to glumi Mac Allister i jedno WC krilo. 
Mislim da smo se zajebali sa zadrzavanjem Salaha ima on periode kada podseti da je bio jedan od najboljih na svetu ali generalno igra kao senka tog igraca i ako ne postigne gol ili ne asistira uglavnom nista korisno ne napravi.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nele said:

Fali ovom timu bas malo da bude jako dominantan pre svega vrhunska 6ica a ne da to glumi Mac Allister i jedno WC krilo. 
Mislim da smo se zajebali sa zadrzavanjem Salaha ima on periode kada podseti da je bio jedan od najboljih na svetu ali generalno igra kao senka tog igraca i ako ne postigne gol ili ne asistira uglavnom nista korisno ne napravi.


S tim da je dao 10 golova i ima 6 asista na 15 utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

Od 6 asistencija 3 su na jednom mecu i to treba videti kakve su bile, smejanje, plus asistencija za Enda vs Fulama. Najjace sto bi mu se pisala i ona asistencija kad je sutirao glavom, al posto nume lopta otisla do Darvina na drugu stativu a ovaj promasio. Za taj promasaj ga razvlace po internetu, a isto to je promasio i jedan od najboljih igraca na svetu vs koga vec bese (u petercu, golman lezi, ali on prebacuje ceo gol) al se on ne proziva.

Izvodi sve penale i pored toga sto je jasno da se oslanja na srecu i da nema pojma. Uz to, zna da sutne samo na jedan nacin. U principu, ima srecu sto je igrao u timu kakav je Liverpul bio prethodnih godina i sa igracima kvaliteta Manea i Firmina gde je u napadackom fudbalu bio prva opcija a promasaji nista posebno jer ce biti jos hiljadu sansi na mecu pa zakon velikih brojeva.

 

Krs fudbaler, a u prilog tome ide i interesovanje drugih timova i pored njegove statistike i plate koja mu nije bila velika.

Edited by Miskooo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miskooo said:

Sta je tacno preterivanje?

 

Mogu da se slozim sa tim da sezonama ima bolju statistiku nego igra na terenu.

Pa da je krs igrac i kako je on bio dobar iskljucivo zbog Firmina i Mane-a.

Za ovo si i delimicno u pravu, ta sinergija koju su imali njih trojica ne znam da li je ikad imao neki trio u sportu. Bukvalno su sva trojica izgledali  10x bolje nego sto zapravo jesu ali to nije zasluga jednog ili dva od ta tri igraca vec svih ukljucujuci i Klopa koji je sve to poslozio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...