Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

4 minutes ago, ras kass said:

Nakon 4 nova vezna igraca stigla letos, opet se prica da fali veznjak. Ne verujem da ce Klop dovoditi tu nekoga, mozda Gravenberch nesto i nauci.

Moze da se dovede i milion, ali dzaba ako nemaju kvalitet. To je kolicini kvaliteta najtanji deo Liverpula.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Endo fenomenalan mnogo bolji nego Mac Allister kao zadnji vezni, danas mi je bio jedan od boljih. 
Moglo bi da se proba sa njim, Endom i Szobom mislim da bi odlicno funkcionisalo.

Prioritet i ja mislim da bi trebalo da budu levi bek i jedno world class krilo.

Link to comment
Share on other sites

Sramotna poslednja dva rezultata na Enfildu… samo 2 boda protiv redovnih musterija.

Ako se za Junajted i moze naci neko objasnjenje za prosute bodove, za ovo danas nema nikakvog opravdanja… “embarrassing, it’s an absolute disgrace, that’s what it is: a disgrace”

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/23/2023 at 10:19 PM, Darth Steva said:

Sramotna poslednja dva rezultata na Enfildu… samo 2 boda protiv redovnih musterija.

Ako se za Junajted i moze naci neko objasnjenje za prosute bodove, za ovo danas nema nikakvog opravdanja… “embarrassing, it’s an absolute disgrace, that’s what it is: a disgrace”

 

 

 

Spasao vas Arteta ziheras, da je isao na pobedu, pobedili bi vas rutinski.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

 

Spasao vas Arteta ziheras, da je isao na pobedu, pobedili bi vas rutinski.

 
Umesto i ti, poput igraca Arsenala, da slavis taj bod kao veliko dostignuce ti zivis u nekoj zabludi o rutinskoj pobedi… svasta.

 

Bili ste zreli za standardnih 3+ komada ali jbg, fudbal je to.

 

 

Inace, deluje da ce vise da nam fali Endo nego Mo kad krenu sad ova odvratna reprezentativna takmicenja

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ono sto obozavam kod ovog kluba je sto nikad ne igra ziheraski fudbal, nebitno je sa kim igra, sto i pokazuje njegovu velicinu. A to mi je bitnije od rezultata tekmi (pobedi/poraza).

 

Salah pokazao zasto je najbolji igrac PL godinama. Kerol nastavlja sa losom formom i realizacijom. A najvise bih pohvalio Endoa koji suri poslednjih par tekmi i objasnjava kako treba da igra zadnji vezni. Do skoro sam ga kritikovao i pisao da nema kvalitet za LFC, a on me u poslednje vreme demantuje i drago mi je zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

Salah je morao da asistira Zoti u poslednjem napadu ali je bio euforican i nestrpljiv. Inace igra je bilo dosta komplikovanija sa puno nedorecenih lopti na bok, narocito dok je Luiz Diaz bio u igri a o Nunjezu ne vredi trositi reci. Sobo igra jako lose u ovom periodu. Dzons je veoma taktican i lako resava mnoge duele.

 

Njukasl je igrao otvoreno i dugo drzao neki prikljucak, mada posle prvog poluvremena vodjstvo od 2-0 bilo je mnogo realnije od 0-0.

 

Srecna Reds godina! YNWA

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2023 at 5:00 PM, Nele said:

Sa kakvim smo mi ekipama igrali nereseno, kakvi kiksevi 😕


Bukvalno -_-

Prosuti bodovi kuci protiv Junajteda i Arsenala izgledaju kao veci fail nego X protiv Lutona.

 

 

Veceras onaj mec gde je sve mirisalo da ce opet bodovi da se poklanjaju… srecom da je jednom sudija pogubljen i na nasu stranu.
Jota nerealan lik, jeste ga golman minimalno kacio ali da padnes posle 3 metra umesto da ubacis loptu u mrezu je bas neki kejnovski momenat.


Salahu svaka cast ali da on i dalje bude primarni izvodjac penala je bas sramotna odluka Klopa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno nikad ne bi svirao onaj penal nad Jotom ne znam sta mu je u glavi bilo.

Pod hitno nam treba neki surovi golgeter odustao sam od urugvajskog Kerola, dzaba mu sto sve drugo dobro radi kad ne moze da postigne gol, podseca me na zvezdinog Serifa. Ajde necu Halanda ali i Solanke bi danas iz onakvih situacija dao jedno 3 gola.
Bice zajebano pregurati ovih mesec dana. Mene iskreno vise brine odsustvo Enda nego Salaha kad se on ustalio u tim mi smo proigrali ovako dobro. Mora da se dovede minimum jedan igrac vidim pominju Hwanga iz Vulvsa ali ni on nece tu da bude do februara.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...