Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Anbilibabl, što bi rekao Rafa...

 

 

4 hours ago, Instinkt said:

@DameTime

 

Mora se dodati i Leo Messi u ovo odabrano društvo 💪🏼

 

Uhhh pristrasna sam jer nisam preveliki Mesijev fan (mada respect za njega svakako). Iz kog puta je osvojio SP? Poštovanje za LŠ, ali kakve timove je imao iza sebe (pogledati samo pod duo Xavi-Iniesta)? 

M. Ali i Novak su iz individualnog sporta, gde ni u jednom trenutku nemaš saigrače iza kojih možeš da se "sakriješ", sve i da hoćeš. Dok je MJ jednostavno MJ, maksimalan učinak u finalima, FMVP, vraćao se iz penzije i osvajao 3peat... Iako je iz ekipnog sporta, toliko je dominirao i uticao na isti i da će se to osećati i narednih 100 godina. I, možda najbitnije od svega, sva trojica su na neki način promenila sport u kom se takmiče. Tako ja to gledam otprilike :)) 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

Anbilibabl, što bi rekao Rafa...

 

Uhhh pristrasna sam jer nisam preveliki Mesijev fan (mada respect za njega svakako). Iz kog puta je osvojio SP? Poštovanje za LŠ, ali kakve timove je imao iza sebe (pogledati samo pod duo Xavi-Iniesta)? 

M. Ali i Novak su iz individualnog sporta, gde ni u jednom trenutku nemaš saigrače iza kojih možeš da se "sakriješ", sve i da hoćeš. Dok je MJ jednostavno MJ, maksimalan učinak u finalima, FMVP, vraćao se iz penzije i osvajao 3peat... Iako je iz ekipnog sporta, toliko je dominirao i uticao na isti i da će se to osećati i narednih 100 godina. I, možda najbitnije od svega, sva trojica su na neki način promenila sport u kom se takmiče. Tako ja to gledam otprilike :)) 

Znala sam da ovo neće proći tek tako :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja se zato smorih ziv zbog toga sto ce najvrv propustiti IW i Majami 😞 Ko ce taj Dubai da doceka 😄

 

Znam, više sam ciljala to da tokom GS-ova najviše nas "dođoša" bude na ovom PDF-u 😄 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li imate nalog na TW a znam da ste pristojan svet.Da li moze neko da mi objasni odakle ova esencijalna mrznja prema Novaku?

Da se razumemo:

Nisam antivaxer

Ne Srbujem

Njegov otac je takav kakav jeste,ne znam kakav bi moj bio.Sto mozete da prekopirate i na moju zenu.

Za ovo sa piramidama mislim da je glupost.

Ne veruj u idole jer i oni su ljudi.

Novace svaka cast.😇👌

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Placebo Lone star said:

Ne znam da li imate nalog na TW a znam da ste pristojan svet.Da li moze neko da mi objasni odakle ova esencijalna mrznja prema Novaku?

 

Imam nalog na TW ali mogu da bacim svoja dva dinara na temu i bez njega. Kao i svaka mržnja (ili drugo snažna negativna emocija) može nastati kao projekcija sopstvenih frustracija te nemogućnosti da se prihvati da ono što mi volimo nije nužno najbolje (dakleM neka emotivna nezrelost).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Imam nalog na TW ali mogu da bacim svoja dva dinara na temu i bez njega. Kao i svaka mržnja (ili drugo snažna negativna emocija) može nastati kao projekcija sopstvenih frustracija te nemogućnosti da se prihvati da ono što mi volimo nije nužno najbolje (dakleM neka emotivna nezrelost).

Jeste infantilno i jeste sigurno neki oblik frustracije.Ali ovo je patolgija i fenomen.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Placebo Lone star said:

Ne znam da li imate nalog na TW a znam da ste pristojan svet.Da li moze neko da mi objasni odakle ova esencijalna mrznja prema Novaku?

Da se razumemo:

Nisam antivaxer

Ne Srbujem

Njegov otac je takav kakav jeste,ne znam kakav bi moj bio.Sto mozete da prekopirate i na moju zenu.

Za ovo sa piramidama mislim da je glupost.

Ne veruj u idole jer i oni su ljudi.

Novace svaka cast.😇👌

To nema veza sa Novakom, mrznja je esencija Tvitera.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Placebo Lone star said:

Ne znam da li imate nalog na TW a znam da ste pristojan svet.Da li moze neko da mi objasni odakle ova esencijalna mrznja prema Novaku?

Da se razumemo:

Nisam antivaxer

Ne Srbujem

Njegov otac je takav kakav jeste,ne znam kakav bi moj bio.Sto mozete da prekopirate i na moju zenu.

Za ovo sa piramidama mislim da je glupost.

Ne veruj u idole jer i oni su ljudi.

Novace svaka cast.😇👌

Srz problema je da je kasnije upao na zurku, kada su Federer i kasnije Nadal bili dominantni i vec stekli bazu navijaca koja se opredelila za jednog od njih, pa krenuo da ih pobedjuje obojicu.

Uz to na terenu ponekad deluje arogantno, psuje, izbacuje rodbinu iz loze itd, sto bi i meni da sam neutralan verovatno bolo oci.

Ali najvaznije stvar je sto ima svoje ja, cim neko ima misljenje kontra od generalne agende koja se gura, postaje trn u oku i neko koga bi se valjalo resiti.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milko Miller said:

To nema veza sa Novakom, mrznja je esencija Tvitera.

Mislim da je i u ovome mnogo istine, Tviter je od svih društvenih mreža možda najpogodniji za ispoljavanje najnižih nagona pod zaštitom anonimnosti, u svim oblastima života. Mada istini za volju mnogi to rade i pod svojim imenom i prezimenom. To nije reprezentativan uzorak svetske populacije, ili se bar nadam da nije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Cavani said:

Srz problema je da je kasnije upao na zurku, kada su Federer i kasnije Nadal bili dominantni i vec stekli bazu navijaca koja se opredelila za jednog od njih, pa krenuo da ih pobedjuje obojicu.

Uz to na terenu ponekad deluje arogantno, psuje, izbacuje rodbinu iz loze itd, sto bi i meni da sam neutralan verovatno bolo oci.

Ali najvaznije stvar je sto ima svoje ja, cim neko ima misljenje kontra od generalne agende koja se gura, postaje trn u oku i neko koga bi se valjalo resiti.

 

Ma njegovo misljenje za druge stvari nije ili je manje relevatno u odnosu na ljude koji se bave vakcinama.Vecina ljudi palamudi da izvines na izrazu u privatnom zivotu,pogotovo na drustvenim mrezama.Ja sam ateista,vakcinisan sam,ne derem se na rodbinu i ne isterujem je iz loze😂.Sve ono ezotericno u sta on veruje mi je totalna glupost.Znaci ja sam po dosta stvari njegov protivnik.Cak za protivnike vakcine mislim da su primitivni,evo sad ja palamudim.Ali ta kolicina mrznje kod mene postoji za one Nemce koji su streljali decu u KG.To mi prvo pada na pamet.

Poenta:on igra tenis i hebeno je dobar u tome.

Edited by Placebo Lone star
Link to comment
Share on other sites

Za mene je ovo tek prvi od cetiri GS koji mogu da se osvoje ove sezone.

 

Ne znam kakva je situacija sa US Openom ove sezone, ali ako je Novak mogao da bude dominantan ovako u AUS, zasto ne bi bio i na RG (pod uslovom da se Nadal ne oporavi do tada u potpunosti), Wimb je njegov turnir i onda ostaje taj poslednji GS da se ispravi ono sto nije uradjeno 2021. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...