Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

11 minutes ago, alcesta said:

Ne vidim kakvu bi razliku napravila jedna titula manje ili više. Ako ga ne poštuju ni posle 9, zašto bi se to promenilo posle desete.

Razlika je u izjavi jer ce u slucaju da ostane pri istoj i osvoji titulu konacno zacepiti usta pljuvacima, sakrice se u misju rupu jer je do sada milion pita okretao glavu i davao im prostora da udaraju sve jace i jace i mislili su da im Novak nece nikada odgovoriti. Ipak toliko je bio zeljan priznanja, ljubavi od strane tih istih da je sve to i dopustio. Ocigledno mu je doslo iz dupeta u glavu nakon proslogodisnjeg AO nesto sto je trebao da radi cijelu karijeru i vjeruj mi da bi ga postovali x5 vise.

Sa drige strane dace im materijala da jos jace udare po njemu ukoliko izgubi.

 

I ne, da ne mislite ovo nije nikakav napad na Nadala ili nekog kolegu tenisera vec je do Novaka doslo sta razni "novinari" pisu, sta je ES uradio itd itd.

Edited by Miki28
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Razlika je u izjavi jer ce u slucaju da ostane pri istoj i osvoji titulu konacno zacepiti usta pljuvacima.

Sa drige strane dace im materijala da jos jace udare po njemu ukoliko izgube.

Meni se čini da smo svih ovih godina mogli da vidimo da pljuvačima apsolutno ništa neće začepiti usta, ako im ne daš materijal naći će ga sami. To i Novak zna dosad dobro, zato nije ni trošio energiju na besmislena prepucavanja, ali eto, verovatno ga trigeruje dodatno sad štošta otkako je u Australiji pa mu se omaklo. Doduše ne vidim zašto ne bi ostao pri izjavi, u smislu da nema razloga da je poriče, ništa netačno nije rekao, samo se nadam da je neće ponavljati.

 

Edit: evo i kzš

 

Je li realno da je zaboravio Cicipasa :roflmao:

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Sto ne ostane dostojanstven do kraja? Do sada je vec morao da prihvati cinjenicu da,koliko god trofeja osvojio i rekorda oborio,nikada nece biti prihvacen poput Feda i Rafe. Guraj svoj tenis,osvajaj titule i kraj..i zasto je uopste morao da aludira na Nadala ovde? Sta ce mu to tacno doneti?

 

Omatorio NĐ. Bitno mu je da kaže (ako je Nadal mogao da priča šta je pričao pre godinu dana, može i NĐ sad).

 

Mislim da to nema veze sa dostojanstvom, već da (mentalnim) zdravljem, postoji granica dokle (možeš da) prećutkuješ.

 

Tkd nisam nešto posebno iznenađen (neprećutkivanjem od strane NĐa).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Vidim ja da na topiku dominira jedna jaca ili tvrdja navijacka struja,pa cu se u tom slucaju ja (dostojanstveno) povuci malo sa njega....

Daj ne zezaj, imas pravo na svoje misljenje kao i tzv. tvrdja struja koju pominjes ( mada sam po ovom pitanju blizi njihovom nego tvom stavu ), tu smo valjda da diskutujemo normalno o bilo cemu. Nekako, na stranu sto je imao svojih budalesanja, ono sto je preziveo prosle godine mu daje za pravo da bude malo ostriji na razna podmetanja. Ubedjen sam da on mesecima razmislja samo o ovom turniru i njegovom osvajanju, otuda i ova nervoza plus sto je pojacana sa nelagodom zbog zadnje loze u prvim kolima. Nik je tu bio u pravu, Novak deluje kao kiborg koji udara i vraca lopticu , ali i on je valjda neko ljudsko bice koje ima emocije, kicmu i granice.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Uh, ako je trigerovao Nila Mičela time što je istamburao ovog nemača pojma, još lepše.

 

Neka piše peticiju da ga deportuju (opet) ili makar neki transparent "not my 9x AO champion".

 

Kakve gluposti, nije Novak mis univerzuma pa da mora da ima takav nivo komunikacije. Niti mora da daje komplimente protivnicima mediokritetima da ne povredi neku nežnu dušu. Nije kao da bi ga voleli više ti koji ga ionako ne podnose.

 

Ovo nije ni u top 50 Noletovih gafova, ustvari uopšte nije gaf.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pangea said:

Meni je baš drago što je rekao šta je rekao...

 

Naročito mi se svidelo kada su ga pitali što je toliko razbio Deminora... "Zato što sam tako hteo", lol... 

Spremao se i trpio Nole godinu dana za ovo.

E sada Rokaj - Smimaj, popišaj im se na teritoriju

Počeo je još onda na nekom turniru kada (kao sučajno) nije hteo da se rukuje sa sudijom iz Australije.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, double fault said:

ovo je izjava kad ti ono dodje preko glave ,dakle neka je rekao.sve ima svoju granicu.:bravo:

 

Tako je, ali najviše mi se svidja njegova odlučnost da osvoji još, da poobara sve rekorde što može, da "ispiše istoriju" u svakom pogledu... Čovek je na misiji i ako ga zaobiđu teže povrede ima tek da pravi lom u tenisu... Ufff još samo tri-četiri godine da ga gledamo...

E da, zaboravih da napišem... Svidja mi se naročito ta osvetnička nota koja provejava u izjavama, a po naški "ima da im se n.....m majke"...😀

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

Ne vidim zašto bih ovo čitala, dosta mi je naslov, a i bez njega mogu. Niti znam ko je Nil Mičel niti želim da znam :classic_smile:

Ima audio od nekih 40 secc baš sa tim delom gde bi ga deportovao- kao uz smeh..

Mislim da su zatečeni, jer nisu navikli, i meni je bilo čudno još kad sam ovde čitala...

Sećam se prošle godine one plavuše sa TV-a kad ga je nazvala arshole-  kao, zaboravili su kamere da isključe, a meni se čini da je to urađeno namerno...

 

Ali najgore po njih je da on govori istinu.

Link to comment
Share on other sites

Ovde ili ranije? Znam da je neko digao frku što mu je dozvoljeno da igra u Torinu pre nego što se kvalifikovao.

 

4 hours ago, Gojko said:

Počeo je još onda na nekom turniru kada (kao sučajno) nije hteo da se rukuje sa sudijom iz Australije.

Ovo se ne sećam ali verujem da je slučajno, nije tolika budala, a sumnjam i da vodi evidenciju koji sudija je iz koje tačno zemlje.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alcesta said:

 

 

Ovo se ne sećam ali verujem da je slučajno, nije tolika budala, a sumnjam i da vodi evidenciju koji sudija je iz koje tačno zemlje.

https://nova.rs/sport/tenis/video-sta-se-desilo-novak-djokovic-sudija-australija-rukovanje-miomir-kecmanovic-vimbldon/

Quote

 

Treći teniser sveta je slavio sa 3:0 u setovima i bez mnogo muka prošao dalje. Nakon poslednjeg poena u meču srdačno se pozdravio sa sunarodnikom, a trebalo je da usledi i rukovanje sa sudijom.

Kako to obično biva, prvo se rukovao poraženi teniser, u ovom slučaju Kecmanović, dok je Novak na veliko iznenađenje svih samo prošao pored mreže i sudije i spustio glavu.

 

 

 

 

"Zato me je on onako pogledao posle... Ja sam u tom trenutku samo pomislio da li sam mu pružio ruku ili nisam... Nama je preko godinu dana bilo zabranjeno da se rukujemo sa sudijama, pa je, možda, ostalo... Nemam nikakav drugi razlog. Izviniću mu se, nije ništa bilo lično. Možda je ostalo tih tragova i pravila koja smo imali u poslednje vreme", dodao je aktuelni šampion Vimbldona.

Edited by Gojko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...