Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Ako se Birca ne produzava zbog para razumeo bih. Ali ako je zato sto se racuna na Stefona to mi je ludilo. Verujem da je Birca imao jak ugovor, a pod tim mislim 300k+. Ipak je dosao kao reprezentativac. Ovo moze i da ispadne dobro, ako se taj novac ustedi za mitsku zver na petici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Alek The Great said:

Verujem da je Birca imao jak ugovor, a pod tim mislim 300k+.

Ako je toliko za ono sto pruza, vi se bas rasipate... apsolutno ne verujem da je toliko mogao da dobije. 

 

Pa valjda bi kupio bolji traktor da je tako? Ili ona prica - skroman decko, sve pare salje kevi i vozi Yugo kabriolet 🙂  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bircha vs Jankela

 

Nijedan nije moja solja caja. Po igrackim kvalitetima Birca nesto bolji. Verujem da je i toliko skuplji.

Sa druge strane, Jankela je neopevani saban. Tako da ko god ostane od njih dvojice, mi gubimo 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Ako se Birca ne produzava zbog para razumeo bih. Ali ako je zato sto se racuna na Stefona to mi je ludilo. Verujem da je Birca imao jak ugovor, a pod tim mislim 300k+. Ipak je dosao kao reprezentativac. Ovo moze i da ispadne dobro, ako se taj novac ustedi za mitsku zver na petici.

 

Dinara?  😄

 

Bez zaebancije, on je kod nas došao kao bekap četvorka ekipe iz sredine tabele nemačke lige. 

 

 

Ja sam ga prvi branio kada je došao, ali on nije uspeo sebe da nađe čak ni u onoj timskoj igri koju smo imali prošle sezone, sa vrhunskim protokom lopte. Plus je imao za njega nekarakteristične ludačke serije uzetih loših šuteva.

 

Svejedno, to nije razlog da to jednostavno rešimo povećanjem očekivanja od Novice, što po meni može biti pogubno, te oslanjanje na Jankoviće. Ali ok, ako se već ide sa jeftinijom varijantom, onda bi svakako pre pokušao da izguram Nikolu na toj poziciji.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi biti nezadovoljni Bircom, ali bolju realnu domacu cetvorku necemo naci. Pogotovo sto je specifican, dosta razlicit igrac od Tomasa. Pretpostavljam da nismo produzili jer je u toj drugoj godini trebao da dobije vise para. Mislim da cemo se uklopiti u taj budzet sto je Ostoja pomenuo.
Cenim da nam je ostalo za mitsku zver nekih 300-400k. Dosta li je to za Devina? Naravno, da dodamo na to busplus karticu i stan u Rasinoj zgradi.[emoji4]

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ma kakav Stefan Jankovic do sto picaka materinih !!!

 

Ja glupljeg košarkaša u životu nisam video, a video sam ih bas dosta za ovih 20 godina sto aktivno pratim. 

Mnogo, mnogo, mnogo glup igrac. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alek The Great said:

Ume da udje u seriju, dok ne znam sta bi rekao za Stefona.

 

I Stefon ulazi u razne serije, faulova (neretko nesportskih), izgubljenih lopti...

 

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Gangula.

 

Tacno, Gagic je gluplji, a ovaj ludji, tacno bi ih trebalo upariti... U Igokei po mogucnosti

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Ja glupljeg košarkaša u životu nisam video, a video sam ih bas dosta za ovih 20 godina sto aktivno pratim. 

Mnogo, mnogo, mnogo glup igrac. 

Cenim da si zmurio svaki put kad Lessort primi loptu😆

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...