Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Je li?

E,neka je vala.
Da konacno vidimo njegove trenerske kvalitete izvan Vucicevog domena.

P.S.cestitam na opstanku. Radnicki nikad ne bi ni trebao da dodje u situaciju da se cupa u poslednjih 90 minuta.
Ma zezam se za Lalata...[emoji847]

Nema šta da se čestita, sve su uradili drugi, ipak....hvala što mislite na mene i moju "trošnu srčku"....

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Opstade Radnički. Pratio 1/2 u multiprenosu, 2/2 batalio, niti sam imao nerava i snage da gledam. 

 

Ipak je zasluženo ostao. Glavni problem je bio nedostatak pravog špica i trenerska vrteška. 

A ključan potez je bilo teranje Kojića i Đuranovića na polusezoni, kao i Stoiljkovića koji je zabio sa pozicije krila 3 komada. Odbrana je 4ta u ligi , manje golova od Radničkog su primili samo tri prvoplasirane ekipe. Ali davanje golova je bila misterija. Ovaj tim po imenima je trebao da bude u top 6 i da se bori za Evropu. Ništa slabiji od lanjskog tima, ali tada su mnogo golova dali Čumić i Mihajlović. 

 

Rad je za mene senzacionalno ispao. Ali eto i Radnički je protiv Zlatibora mašio 10 šansi , to je fudbal. Ali ipak neočekivanih 1 1 u Subotici. 

Mada i Voždovac nije dobio Javor.

Link to comment
Share on other sites

Ma nema govora o širenju lige. Fss bi na taj način predstavio sebe kao cirkuzantsku organizaciju u očima Uefe i celog sveta. Mada i sada je naša liga takva kakva jeste, ali širenje lige znači direktno kršenje propisa, bez valjanog razloga. 

 

FK Rad zakonski i po propisima može da ostane samo ako kupi od Kolubare mesto. Oni odustanu, kao Grafičar lani, a FSS donese odluku da Rad ostane. To je u skladu sa pravilima FSSa i pravno je ispravno.

 

Samo tako mogu da ostanu u ligi. 

I nejasna mi je ta vaša opterećenost Radom. Klub koji svake sezone je pri dnu lige, najednom postao centar domaće lige i kamen temeljac fudbala u Srbiji, pa će sad FSS radi njih da menja pravila. 

Nerealno zaista. 

 

Ispadali su iz lige i OFK Beograd i Radnički Niš, Jagodina i Pazar i Smederevo i Spartak itd itd, pa se igrao fudbal i nakon toga. 

 

Ispao je River Plate u argentinsku 2 ligu, pa se vratili. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2021 at 9:55 AM, Kooineeperk said:

Nista ovde nije kvarno, vrlo je transparentno, nemoj opet da ulazis u pricu da imputiras ljudima nesto, molim te.

 

Ja se samo salim sa @Čvarkov koji je izneo jos jedan interesantan podatak o "preporodu" Rada. Ono o cemu sam i ja pricao. Pa se salim sa "skretanjem" teme... 😉 opusti se. 

 

Napisao si, malo umivenije "e, ali ona budala tvrdi da su Crvena zvezda i Partizan problem, a Rad nista".

 

Naravno da cu da reagujem na to.

 

On 5/17/2021 at 9:55 AM, Kooineeperk said:

 

///

Inace, sto se tice ostatka tvog posta, necu vise da diskutujem sa tobom. Ti nisi u stanju ni da priznas da si pogresio i da je neko drugi u pravu. Nisi u stanju da vodis fokusiranu diskusiju. Da procitas ono sto drugi napise. Da zaista procitas. 

 

Zapravo, ovim si opisao sebe.

 

Ja uopste nemam problem da napisem da sam negde pogresio ili nisam dobro procitao, poslednji primer toga imas kad je pricano o nizovima pobeda.

 

On 5/17/2021 at 9:55 AM, Kooineeperk said:

Kad to budes naucio, mozda onda bude vredno diskutovati sa tobom. Jer stvarno ne mogu opet da ulazem toliko vremena da 3x "porodim" temu, da ti objasnim npr. osnovne matematicke stvari, pa cak i kad ih na kraju razumes ti neces to da prihvatis kao cinjenicu. U fazonu "Hteo sam da ti kazem da si upravu, ali je to krajnje irelevantno..." 😄 A veoma je relevantno. 

 

Pa ovako mozes da razgovaras sa svojim ukucanima, pa da onda javis kako si prosao i da li i dalje pricaju sa tobom ili ne.

 

Nisi ti ovde neki odrasli cika koji objasnjava nekom detetu neke osnovne stvari, nego diskutant na forumu koji nevesto zastupa neku tezu u nadi da ce da dobije naklon drugih diskutanata koji imaju isto misljenje, odnosno navijaju za isti klub i ne mogu da vide nista lose u tom klubu.

 

On 5/17/2021 at 9:55 AM, Kooineeperk said:

Ne treba meni nikakvo priznanje od tebe da sam u pravu (ja to znam, inace ti ne bih ni objasnjavao), treba mi (nama) da ne unistavas svaku temu sa jednom istom pricom. Da ih razvodnjavas do besvesti. Eto, samo toliko. 

///

 

Super, zato moze da se pise o namestanju meceva Rada ili Napretka?

 

Svako ovde ima pravo da napise svoje misljenje, ukljucujuci i ono koje nije bas popularno - da Crvenoj zvezdi i Partizanu u ovoj sezoni niko ne moze i ne zeli da izadje na crtu i bori se za bod ili pobedu i da je potvrda toga cak 25 uzastopnih pobeda Partizana (za sta su sanse samo oko 7%, ako se uzme da Partizan ima 90% sanse da dobije pojedinacni mec) ili poslednjih nekoliko sezona Crvene zvezde. Sa druge strane, Rad je ispao u drugu ligu - mozda je vreme da se skrene paznja da se prestane sa smaranjem kako skoro svi drugi namestaju meceve osim Crvene zvezde i Partizana jer ako kazes da ovi namestaju to dira u osecanja dobrom delu ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Ti si neverovatan. Odgovaram ti iz par razloga - jer imputiras vredjanje, jer mi uzimas ukucane u usta, i zato sto opet nesto izmisljas a tice se direktno mene. Na ostalo ti necu odgovarati, ma koliko smisleno to bilo. 

 

21 minutes ago, goldberg said:

Napisao si, malo umivenije "e, ali ona budala tvrdi da su Crvena zvezda i Partizan problem, a Rad nista".

 

Naravno da cu da reagujem na to.

OPET imputiras vredjanje! Ovo je stvarno previse. Banujte me ako je ono bilo vredjanje ili mi se skini sa grbace. Ili prestani to da radis. 

 

23 minutes ago, goldberg said:

Zapravo, ovim si opisao sebe.

 

Ne, to si ti, i to je cinjenica. Lupis glupost (to nije vredjanje, lupio si da je lakse ostvariti niz u kracoj ligi), a sve zato sto ne citas pazljivo sta ti drugi pisu, pa kada ti je i matematicki dokazano, nema te 3 dana, pa se vratis sa "rekao bih ti da si u pravo, ali...". Trebalo bi da znas da je "ali" u recenici svojevrsna negacija svega onoga sto je pre toga napisano. Rekoh vec, meni ne treba da mi kazes da sam u pravu (nekada i nisam, ali za ovo 100% jesam), samo nam svima ovde treba da prestanes da u vise tema vrtis jednu istu pricu koja nije tacna (dokazano ti je, matematicki). 

 

26 minutes ago, goldberg said:

Pa ovako mozes da razgovaras sa svojim ukucanima, pa da onda javis kako si prosao i da li i dalje pricaju sa tobom ili ne.

 

Ukucane si mi sada uzeo u usta i da ti se to vise ne ponovi, iskreno bih te zamolio. Da li je to OK? Ni u kakvom kontekstu, molicu lepo. Jer sam na njih izuzetno osetljiv iz svojih razloga. Eto, ljubazno te molim. 

 

27 minutes ago, goldberg said:

Nisi ti ovde neki odrasli cika koji objasnjava nekom detetu neke osnovne stvari, nego diskutant na forumu koji nevesto zastupa neku tezu u nadi da ce da dobije naklon drugih diskutanata koji imaju isto misljenje, odnosno navijaju za isti klub i ne mogu da vide nista lose u tom klubu.

 

B1: veruj mi, tako zaista deluje. Ne bih ti dao vise od srednje skole. 

B2: bukvalno sam morao da ti nacrtam da bi ti shvatio. 😄 i ti mi kazes da je "nevesto". 

B3: opet ti o klubastvu a matematika je ista ma za koga navijali. 

 

30 minutes ago, goldberg said:

Super, zato moze da se pise o namestanju meceva Rada ili Napretka?

 

O tome (Radu i Napretku) se diskutovalo cini mi se samo u ovoj temi, a ti si o nizovima pisao u 3 teme ako se ne varam. Nemam nista protiv da pises o nizovima, samo nemoj covece svuda o tome da pises i gde mu je mesto i gde nije. Zato sam rekao: 

Quote

treba mi (nama) da ne unistavas svaku temu sa jednom istom pricom. Da ih razvodnjavas do besvesti. Eto, samo toliko. 

 

///

 

33 minutes ago, goldberg said:

Svako ovde ima pravo da napise svoje misljenje, ...

Apsolutno se slazem! Naravno, ako je u skladu sa pravilima foruma, da nije trolovanje/flodovanje, vredjanje, itd...

 

O ostatku tog dela tvog odgovora, o Zvezdi, Partizanu, Radu, Napretku - rekoh ti - necu o tome pricati sa tobom i to je moje pravo. Jednostavno nema smisla. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, threepwood said:

Dosadni ste

 

Znam 😞 vise mu ne odgovaram na stvari koje pise ni o jednoj forumskoj temi, a i na to kao sto se vidi iz poslednjeg posta potrosio je tek mozda 15% prostora, a ostatak udara po meni - e na to mu necu cutati. Nikada. Nikome. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Joki said:

Meni ovo zadnje kolo izgleda kao da je neko sa strane rekao dosta je bilo, sramno je bilo ovo sa Radom gledati u poslednjim kolima.

Digla se prasina i po internetima, poceli da pisu i mediji o tome koliko smeju...

Na kraju imase Kaludjerovic penal na 10 min do kraja i promasi ga, al po vidjenom pre je Spartak zasluzio 3 boda tj pobedu nego zahuhtali Rad do sinoc.

Link to comment
Share on other sites

@Ljubitelj baklave Slabo ti pratiš domaći fudbal :lol_2:

 

Quote

Predsednik Zajednice klubova Super i Prve lige, ujedno čelnik Javora, Dragomir Lazović, poručio je da će klub iz Ivanjice podneti inicijativu Izvršnom odboru FSS da iz elitnog ranga ispadnu samo četiri ekipe. Ukoliko se to i izglasa, Ivanjičani i “građevinari” će da zadrži status superligaša.

 

 

Mi ćemo danas podneti inicijativu kao FK Javor za sednicu Izvršnog odbora FSS koja je planirana za ponedeljak, da se preispita takmičenje i da se promeni format takmičenja. Mislimo da treba da ispadnu četiri kluba ove sezone, te četiri kluba sledeće sezone. To je jedini princip koji bi bio pravedan i sportski, da pošteni klubovi ne ispaštaju. Uz nas, jedan od potpisnika inicijative je i FK Rad - rekao je Lazović za Kurir i dodao:



- Treba ispoštovati sve ljude dobre volje, pre svega u Srbiji, ali i Beogradu koji ulažu u fudbal. Moj lični stav je da liga u Srbiji treba da broji 16 klubova i da to treba da bude dugoročan format, najviše zbog manjih gradova i centara u Srbiji.

Edited by Knipex
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Javora ali ovo nema smisla da se dogodi. 

 

Sad su se setili kada su ispali, isto tako i Rad. Ovakve inicijative se podnose na pocetku sezone a nikako kasnije, a kamoli po zavrsetku. Smesno je uopste i podnositi ovakvu inicijativu a tek bi smejurija od lige bila da se i prihvati. 

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...