Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Plant said:

 

To me uopste i ne cudi ... jedini domaci trofeji, sto se njih tice, su prestali da se proizvode pre 30 i kusur godina, kao i njihova drzava. 

Taman toliko im je trebalo da do prvog i dodju.

 

 

Meni se čini da smo i mi potpali pod sličnu apataiju, s tim u vezi i digresija koju si ti citirao. Ja sam prosto zadovoljan sezonom, ishodom iste i načinom na koji se realizovala do kraja ( a da li je umjesto Markovića mogao doći neko drugi, mjesto Kuzmića nego treći, i jesmo li mogli ubaciti koji koš više- sigurno) 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Deda je sam tražio da ga stave na transfer listu. Nije on Gudura prospekt pa da se fajdimo na njegovom transferu. Nije nam ostao dužan a i klub ga je ispoštovao zadnjim ugovorom. Ako uspe da nabode EL tim obradovaću se jače nego kad je Simke u trijesdrugoj nabo Zenit za momačku cifru...a ipak manje nego kada nam je Bešiktaš pokupio Štimaru.

Tačnije sva tri Vladimirova odlaska slavio sam danima i bacao vodu ali redosled je zadnjih 15 godina zakucan:

1. Štimara

2. Lesi

3. Bumerang

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Deda je sam tražio da ga stave na transfer listu. Nije on Gudura prospekt pa da se fajdimo na tom transferu. Nije nam ostao dužan a i klub ga je ispoštovao sa zadnjim ugovorom. Ako uspe da nabode EL tim obradovaću se jače nego kad je Simke u trijesdrugoj nabo Zenit za momačku cifru...a ipak manje nego kada nam je Bešiktaš pokupio Štimaru.



Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 

Dal je baš tako, hm ... :smiley33:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Achtung! said:

Jarani što navijaju za Partizan potenciraju na tome kako su domaći trofeji irelevantni

 

Tako i zapadnim strucnjacima vise nije bitan broj GS trofeja odkako su Feda stigli Novak i Rafa. Sad je vazna elegancija.

 

Nego, kako to da se za nase raspale igrace toliko otimaju bogati klubovi a za komsijske megazvezde bas niko? Nije li Gobeljic scenario u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2022 at 8:47 PM, Luchifer89 said:

Davidovac i Dobrić kriptonit za kkP

 

On 5/27/2022 at 8:48 PM, uvrnuto said:

Ali DeDa klasika protiv nas. Doktor.

 

Čekam Lazić da da 2/2 za tri iz ćoška 

 

On 5/27/2022 at 8:51 PM, Son_of_a_gun said:


Rekoh ja neki dan, komše se napržile ko će čuvati Kalinića a nas uvijek napune Meca Dobrić i DeDa.

 

On 5/27/2022 at 9:02 PM, Son_of_a_gun said:

DeDa je jedini iz Zvezde u zadnjih deset godina za kim iskreno žalim što je sa pogrešne strane brda, čovjek je čista Partizanština jbg.

 

On 5/27/2022 at 9:21 PM, Luchifer89 said:

Dobrić izvadio pitona iz gaća i šamara po terenu...

 

Sakupio sam par postova komšija o Dedi i Kobri, ako nekom nije jasan njihov doprinos onda jbg. Mnoge postove sam verovatno prevideo. To ne menja zaključak, uz Radonju i Kalinu, njih dvojica su zdrav temelj za dalje uspehe.

  • Like 18
  • Love 2
  • Thanks 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Davidovac je jedan od onih igraca za koje mislis da tesko mogu da igraju EL van svoje zemlje, a i jeste tako, pa sam iznenadjen sto ima ponudu druge EL ekipe. Ali kad vec ima nisam iznenadjen da je to Trinchieri, neko ko je upoznat mnogo dublje sa njim od neke puke statistike i ko zna koje su Dedine vrednosti.

Voleo bih da ostane jer je dobar domaci igrac, ima pobednicki mentalitet, svi smo ga zavoleli, uvek mozes da se oslonis na njega kad je bitno, itd. Ali uglavnom prespava jedan deo sezone, nema bas neki kontinuitet i mislim da nema racun da trazi neke vece pare od verovatno neke pristojne sume koju sad ima. Ako je uopste do para, a mozda se covek i zasitio, zeli da promeni sredinu i proba nesto novo.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

U suštini ako bi mogao da se rastera prošlogodišnji tim, koji je sinonim za nedostatak napadačkog talenta i limitiranosti glede iskoraka u EL; i ako bi istovremeno mogli da se zadrže svi ti igrači, jer nekakvu vrednost imaju i garant su stabilnosti i koherentnosti tima. Sveeeeeeee.

Edited by medobrundo
  • Like 10
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Davidovac jeste sigurica igrac, pogotovo kad je finis sezone, ali kontam da mu je bas izazovno da proba jos negde da pika basket, pogotovo u EL, kod trenera koji ga zna. Mada nisam siguran da ce to da bude happy end prica. 

 

Elem, ja sam za to da se Lazarevicu da malo veca sansa sledece sezone i to na PF. Nadam se da ce s njim da rade na sutu jos vise ovog leta. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Moguce da se i racunalo negde na ovakav razvoj situacije sa Dedom

Lazarevic koliko se secam tek od majstorice sa CedOli dobija sansu i od tada mu rapidno raste minutaza

DeDa i Dobrić su uvek u isto vreme imali ponudu za novi ugovor, prošlog leta Dobrić je tu ponudu dobio a DeDa ne ...

i to je odluka kluba.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 11:01 PM, Šarac said:

Prvo komsije ispaljuju bombe jer samo pre godinu dana na potpis Panthera odgovorili smo sa Lazarevicem, na pptpis Ledaya produzetak Dobrica.

 

Kod nas sprdnja i razocaranost, kod njih euforija, pa dodje Februar, pa Jun. 

 

ne bih rekao da su svi pricali tako, bilo je i onih koji su verovali u dobrica, dedu, luku, lazu i kuzmu. 

koji su pricali da bi pre dobrica nego pantera. verovali u domace igrace i tvrdili da uzimamo abu.

ne igraju pare. (vec kim dzong duh koji lebdi) ^^

 

nego nisi mi odgovorio za fmp? za regularnost abe i kls? ne smeta ti sto imamo svoj tim u oba takmicenja?

kako to resiti?

meni su to najjadnije tekme u sezoni.
 

On 6/23/2022 at 11:48 AM, bosMan_jr said:

Tako da najskuplji nas roster je upitno

 

najskuplji je 101%. pretrpan tim zvucnim imenima i strancima, darusafaka-makabi-himki-komsije stajl. mada ko zna kako bi se zavrsila ta sezona, mozda bi uzeli sve i usli top 8, ko zna?

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/teams/crvena-zvezda-mts-belgrade/roster/red/

na plate sigurno 5+ miliona te sezone.
 

On 6/23/2022 at 6:50 PM, Losmi17 said:

Naravno.

S druge strane se hezonje pominju.

E sto mi nemaml branka nordeusa....

 

imamo noleta :classic_smile:

 

On 6/24/2022 at 9:40 AM, nunilo said:

Odgledao, u principu jedan klasican Cokijev intervju, vise pljuvanja nego neka "korisna" informacija.

 

Sazeto, obavio razgovor sa Radonjom ali nije sa sobom 😃., kaze da je u dilemi da li da ostane a ako ostane da se napadne euroliga ali para nema ... i da je ovo do sada najteza sezona ....

 

znaci sve je pod kontrolom. svake sezone ista prica koju ovde i u javnosti 90% ljudi guta i onda kuka na sav glas i narice a u stvarnosti to je samo klasicni cova i sve ce biti ok i sve baze su nase! 

 

On 6/24/2022 at 10:37 AM, LightWeight said:

Ne znam dal smo gledali istog Djenku poslednji put kad je bio kod nas.

Jedino da preuzme ulogu LeBranka.

 

 

a plej of je tek sledio, a to je djenkino vreme sto je dokazao nebrojeno puta!

najbolji kradljivac el u poslednjoj deceniji lagano. ja ne znam za boljeg. 

da se ja pitam dao bi mu dozivotni ugovor. dozivotni!

nadam se de se planira prebacivanje u zvezdu kad se uhoda i duje u ritam.

garantujem da ce biti u 5 najboljih igraca aba!

 

On 6/24/2022 at 11:23 AM, Del Piero said:

Kuknjava kao i skoro svake godine. Da udjes na prelazni rok od prosle godine i krenes da citas sve je isto.

 

I to sve zbog toga sto je jedan ludak odlucio da da vise para Partizanu nego nama. Izgleda da mu je to najveci greh.

 

Radonjic je tu, sklopicemo verovatno fin roster za nase uslove, igracemo EL protiv najboljih klubova u Evropi i meni je to dovoljno da iscekujem narednu sezonu.

 

Sve to zavisi iskljucivo od jednog diktatora i nervirati se sto je on skrenuo tok novca je za mene suludo.

 

pa tako je oduvek, samo kukanje i mracenje, sledi nam raspad, apokalipsa, nemamo pare, zavrnuta slavina, blablatruc. 

i ne daje partizanu vise nego nama, to su budalastine. hard kor navijac zvezde kim dzong duh koji lebdi daje vise omrazenom klubu? oce to.

idi gledaj partizan ostoja :wink2: 

a i ako daje, mi imamo radonju, kobru i dedu i babu i dzaba im novci.

plus imamo i tetka vesnu, skrija i djoleta i noleta.

 

branko nordeus kazete? 

1127795_zvezdamaccabi-29_ls.jpg.c92c11f0307c27858a900f6e9d41221c.jpg

 

11 hours ago, Wingwalker said:

Ako nam sledi ozbiljan raspad sistema jer je Čoviću tu mač ,,da sad malo jaše Mujo" i reši da se odjavi iz priče...nadam se da to neće uraditi kao sisa bez da pršće na sve strane.

 

kao sto je jelte uradio svake sezone do sad i cemu nas istorija uci. 

covek koji ce zlatnim slovima biti upisan u anale kk crvena zvezda i koji nam je omogucio sve ove tofeje i uspehe, godine domiacije, koji sve oko kosarke i vodjenja kluba ima u malom prstu. on ce da bude sisa? 

 

10 hours ago, Plant said:

Izgleda da nam tamburanje rumenog i njegovih placenika nece biti oprosteno. 

U prilog tome i nekaznjena bezanija pomenutih, sta im ko moze ... bolje i to nego novo tamburanje.

Logican nastavak je ovakav pocetak prelaznog roka ... pusteni smo niz vodu definitivno.

Jedini problem tog naprdnjackog projekta je sto smo opet u EL i tu mora da nam se obezbedi minimalac.

To ih hebe ... sada moraju da puknu mnogo vise ne bi li gurali dalje svoje grbavo cedo.

A mi ... sta cemo, krvava kolena i borba ... pa gde stignemo.  Ako nas predvode Radonja i Kalina, verujem da ce milioneri krv da propisaju dok nas ne skinu.

I lepo bi bilo da se pickoustom pocnemo zahvaljivati na pravi nacin ...

 

Jos nesto ... sezonska pod obavezno 

 

a zasto su oni pobegli i zasto su uopste odustali? zasto bi pobegli? novo tamburanje kao 3:2 i sut protivnika za produzetak u majstorici?

ili pricas o onih 68 poena i -25 na poluvremenu? o 112 primljenih poena?

pocetak prelaznog roka govori da i drugi klubovi na planeti zemlji imaju novac, i to mnogo vise nego mi i da ne mozemo da se takmicimo sa makabijem ili barsom.

da bas ih to jebe.

nas hard kor navijac kim dzong duh koji lebdi nas je pustio niz vodu i unistio bi on nas ali zato sto smo usli u el on mora da nam obezbedi budzet. deluje realno. plus ce morati vise da da njima, nasim omrazenim neprijateljima, jer oni su njegov projekat i oni moraju da budu prvi i blablablatruc.

 

 

zar je potreban komentar. 

ali takav je zivot nekome kim dzong duh koji lebdi predsednika tretira kao kera a nekome ostaju samo krvava kolena i kalinic od milion. 

 

sto se zahvaljivanja tice, zahvaljuju se dileje njemu stalno jer im je on dao poslove vredne stotine miliona i spremni su da ucine sve za duha i taj film neces gledati. 

plus ako nisi primetio milenium tim (dileje) je postao nas sponzor.

mada bilo bi to lepo, jos da arena upotpuni tako sto ce u pozadini da pusta navijanje grobara kao u aba plej ofu. 

 

dule bi vam pozavideo na kukanju i teorijama zavere. kao da njega slusam dok cuva vrata sudijske svlacionice, i dok tadic navija iz loze. 

aparthejd!

 

10 hours ago, Achtung! said:

Nije mi jasno šta većina vas želi i zbog čega apokaliptične pretpostavke, smrknuta lica i nepovjerenje u cijelokupan sistem? 

 

zato sto je to tm navijaca kk crvena zvezda.

od kad znam za sebe uvek je isto, jos im cova prodaje jednu te istu pricu iznova i iznova na koju se oni loze i tako ti je to. 

spasa nam nema. 

 

7 hours ago, Redstar0356 said:

Nije poenta u Smartu, poenta je da postoje ljudi kojima je novac sasvim sporedna stvae u zivotu. Zaradili su mnogo novca i ne smatraju ga statusnim simbolom i nije im nuzno potrebno da ga uvecavaju preko nekih granica za koje smatraju da je dosta.  

Kalina mi lici na takvog covega, kome je bitno da je sigurno obezbedio poroidicu i sad bi da se malo igra kosarke i uziva medju svojima radije nego da negde u Barsi juri jos par stotina hiljada da stavi na konto

 

tacno kako si rekao.

kalina je ortak iz kraja, lik koji bi mogao da prodaje na pijaci ili radi u fabrici ili apoteci za 50+ k i bio bi isti. 

pare nisu sreca i kalina nema iskrivljene sisteme vrednosti vec je jedan potpuno obican lik kome neke druge stvari vrede vise od novca.

 

2 hours ago, СтелаРоса said:

Eno Terzic se hvali kako je FK prihodovao 200 miliona evra u poslednjih 5 godina i da se ocekuju jos veci prihodi jer je realan plasman u LS i ove i sledece godine. Nije mi jasno da od tog novca nikako ne moze da se finansira KK i da Covic nije uspeo dok je bio predsednik SD da napravi model kakav imaju Barsa i Real gde fudbalski klubovi finansiraju kosarkaske. 2-3 miliona evra FK ne bi ni osetio, a KK bi znacilo mnogo. Naravno, znam da se u FK mulja i da tamo dug i dalje postoji, ali ipak je ova cifra od 200 miliona ogromna, a pritom bi potez da se deo novca prosledi u KK bio i populisticki sto Terza obozava. 

 

pa zato sto sve pare idu duhu koji lebdi i sns sekti.

a treba namiriti i tvorzu i ekipu koja obavlja posao. 

 

1 hour ago, Borky said:

 

Za pocetak natjerati Arenu sport da smanji ton.

 

ili da pusta grobaske pesme, to bi bilo top! :)

 

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Prvo ko prvo, kleptomanu i patološkom lažovu kao što je Terzić ne treba verovati ni reč. Drugo, 200 miliona prihoda za 5 godina ne znači ništa, ako ne znamo koliki su rashodi. A oni su izgleda bili veči od prihoda (barem neformalno), jer da su bili manji, ovi bi svaki dan spominjali kako su smanjili dug koji su nasledili, a o tome ni reč.

That being said, FK nemože da održava ni sebe, a kamoli ostale klubove u sportskom društvu, sve dok se radi kako se radi. Ma bilokoji model poslovanja bio zamišljen u teoriji.

 

takodje, mi koji simpatišemo KK malo jače, nerealni smo sa tim razmišljanjem "šta je 2-3m za FK...". Jer nije samo KK taj kojem bi dobro došla neka lova. Tako če VK reći, pa nama treba samo milijon da budemo prvaci evrope, RK 2m za ligu šampiona i tako dalje i tako dalje. Nije to održivo po mom mišljenju, a i ne vidim zašto bi FK bio dužan da to radi. Imaju oni svoje probleme, i ako imaju neku zaradu, treba da imaju slobodu da to ulože dalje u bolji tim, ili infrastrukturu, ili bilošta. U idealnom svetu...

To što KK na ovom nivou nemože da preživi bez pomoči je samo njegov problem. I kad država odluči da ne želi više da pomaže profesionalne klubove, pokriti se koliko ti je dugačko ćebe i to je to...

 

naravno da fk nema vece rashode, to je smesno i pomisliti. 

na desetine miliona smo u plusu svake sezone, a sve pare odlaze kod duha.

i sa tim parama lagano moze celo sd da se pomaze i odrzava. 

ali to su sve neprofitabilni sportovi, iz njih se ne mogu izvlaciti na destine miliona kao iz fk i sta tu ima za ljude koje samo novac zanima?
 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde da i ja progovorim koju o sadašnjoj situaciji u klubu i generalno.

Košarka je kao što svi dobro znate neprofitabilan sport u Svetu, i to je nebrojeno puta dokazano.

Kod nas u Srbiji gde je xxx puta dokazano da smo mi banana država košarka bez države ne može da opstane.

Da smo normalna država kao mnoge u svetu onda bi život jednog kluba zavisio od sposobnosti uprave i marketinga koliko bi oni mogli da navuku sponzora u klub.

Pošto ovde kako državne tako i privatne firme zavise od amina jednog psihopate koji vedri i oblači Srbijom deset godina, mada ni njegov prethodnik nije bio ništa bolji ali je ovaj sadašnji preuzeo neke metode od prethodnika i usavršio ih do nevidjenih granica.

I jednom i drugom klubu (Zvezda i Partizan) su vezane ruke, tako da zavise od milosti i raspoloženja jednog psihopate.

Zvezdina nesreća je ta što njene navijače jedno 90% zanima više fudbal i dok im psihopata ne dira u fudbal sve je ok i on je miran. Posto je kod komsija prvenstveno u fudbalu uprava na nivou kao kod nas u kosarci od neke 2005-06 do 2011 godine pa oni prvenstveno zbog svog neznanja i idiotskih poteza ne mogu da uzmu titulu psihopata želi da namiri i ove druge pa više novca gura u KK Partizan, iako to njihovi navijači ne žele da priznaju ali opet to je njihova stvar.

Ovo ne pišem da bih se sada mačevao sa nekime već je to tako, nije postavljen za džabe sns limar na čelo kluba.

Pokušali su u jednom trenutku to i u Zvezdi ali su bili odbijeni.

Psihopata ide logikom mrcvarenja dok nekome ne dopizdi i podigne sidro i ode a onda će te videti šta će uslediti ne smem ni da zamislim iskreno.

Sada da se vratim na našu upravu i govoriću konkretno i samo isključivo o sportskim rezultatima i organizaciji kluba.

Hteli mi to da priznamo ili ne voleli ga ili ne voleli Nebojša Čović je najuspešniji predsednik KK Crvena zvezda u njenoj istoriji. 20 trofeja za 11 godina. Do 2011 smo osvojili za 65 godina postojanja 21 trofej u svim takmičenjima i te godine bili 12 miliona u dugu i na korak od gašenja.

Gde smo danas vidite i sami.

Kakav je on kao čovek to ostavljam svima vama da susite ponaosob, ja ovde isključivo govorim o sportskim uspesima i organizaciji gde je sada Zvezda.

Da li je bilo grešaka i dal je moglo bolje, da bilo je grešaka i verovatno je moglo bolje ali s obzirom vraćam se na početak priče sa kim imamo posla dobro je da smo i ovo ostvarili.

Svake godine je ista priča obećane su neke pare , biće, biće, samo što nisu stigle i tako iznova i iznova.

I onda neke pare stignu ali kada prodje voz kada igrači odu, kada potencijalna pojačanja odu pa ti ona pravi pitu od govana.

Tako je i sada i ako se ne reši nešto u relativno kratkom periodu bojim se da nam se ne piše ništa dobro, to je neko moje mišljenje nemam informacije.

A jednog dana kada prođe sve ovo ispričaču vam neke stvari koje su nam nametane od strane psiha pa smo ih nekako volšebno izbegli verujte mi neće vam biti dobro, ali to jednoga dana kada sve ovo bude bilo juče.

Bojim se da smo sada žrtvovani zbog mira u kući, daj bože da grešim vrreme će pokazati ko je u pravu.

 

 

Edited by daba
  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Eno Terzic se hvali kako je FK prihodovao 200 miliona evra u poslednjih 5 godina i da se ocekuju jos veci prihodi jer je realan plasman u LS i ove i sledece godine. Nije mi jasno da od tog novca nikako ne moze da se finansira KK i da Covic nije uspeo dok je bio predsednik SD da napravi model kakav imaju Barsa i Real gde fudbalski klubovi finansiraju kosarkaske. 2-3 miliona evra FK ne bi ni osetio, a KK bi znacilo mnogo. Naravno, znam da se u FK mulja i da tamo dug i dalje postoji, ali ipak je ova cifra od 200 miliona ogromna, a pritom bi potez da se deo novca prosledi u KK bio i populisticki sto Terza obozava. 

Neće se nikada desiti da neki Terzić iz FK prebaci milione evra nekom Čoviću u KK na slobodno raspolaganje bez podnošenja računa. Pominjao je Terza preuzimanje košarkaškog kluba pre par godina kada je Čović pominjao povlačenje po prvi put i jedino tako bi to moglo da funkcioniše, ali Čović je odlučio da ostane. Čović je neprikosnoveni gazda KKCZ i ne pušta unutra ni Andreja ni Terzu, a naravno da oni neće da doniraju pare Čoviću i gledaju na TVu kako ih je potrošio. On je izvukao klub iz totalnog kanala još za vreme DSa, obezbedio svoju infrastrukturu i ima veliko znanje i iskustvo u košarci, uz to je i apsolutista i dok je on tu nema ništa od para iz FKa. Tako nešto je je jedino moguće ako se na čelo KK postavi neko iz vlasti kome se unapred objasni da je u hijerarhiji ispod predsednika FK-a ili da se i formalno KK definiše kao sekcija FK-a pa da postoji neki podpredsenik za košarku.  

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Eno Terzic se hvali kako je FK prihodovao 200 miliona evra u poslednjih 5 godina i da se ocekuju jos veci prihodi jer je realan plasman u LS i ove i sledece godine. Nije mi jasno da od tog novca nikako ne moze da se finansira KK i da Covic nije uspeo dok je bio predsednik SD da napravi model kakav imaju Barsa i Real gde fudbalski klubovi finansiraju kosarkaske. 2-3 miliona evra FK ne bi ni osetio, a KK bi znacilo mnogo. Naravno, znam da se u FK mulja i da tamo dug i dalje postoji, ali ipak je ova cifra od 200 miliona ogromna, a pritom bi potez da se deo novca prosledi u KK bio i populisticki sto Terza obozava. 

 

Terza NIJE Robin Hud.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Heaviside said:

Neće se nikada desiti da neki Terzić iz FK prebaci milione evra nekom Čoviću u KK na slobodno raspolaganje bez podnošenja računa. Pominjao je Terza preuzimanje košarkaškog kluba pre par godina kada je Čović pominjao povlačenje po prvi put i jedino tako bi to moglo da funkcioniše, ali Čović je odlučio da ostane. Čović je neprikosnoveni gazda KKCZ i ne pušta unutra ni Andreja ni Terzu, a naravno da oni neće da doniraju pare Čoviću i gledaju na TVu kako ih je potrošio. On je izvukao klub iz totalnog kanala još za vreme DSa, obezbedio svoju infrastrukturu i ima veliko znanje i iskustvo u košarci, uz to je i apsolutista i dok je on tu nema ništa od para iz FKa. Tako nešto je je jedino moguće ako se na čelo KK postavi neko iz vlasti kome se unapred objasni da je u hijerarhiji ispod predsednika FK-a ili da se i formalno KK definiše kao sekcija FK-a pa da postoji neki podpredsenik za košarku.  

 

 

Terza i FK neće dati pare nikome i to nema veze koje na čelu KK-a.

Da je hteo da pomogne pomogao bi on na primer odbojkaškom ili rukometnom klubu.

Ne on gleda svoju guzicu da zasiti a videćemo mi koliki je minus u FK kad on ode, neće mnogima biti dobro u koja nas je govna uvalio.

Samo polako.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...