Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

Evo i tebi isto pitanje.

 

Kad smo mi tako paranoični, kako to da nam se osipa tim nakon tri trofeja, a njima ne nakon nula trofeja?

 

Ajde da je otišao Dobrić u Mornar, pa da možemo pričati o osipanju tima i paničiti.

 

Igrači Crvene Zvezde su posle dobre sezone uvek bili meta financijski jačih klubova. Uvek je tako bilo, a verovatno če uvek i biti.  Jednostavno se u takvim situacijama ne pitamo mnogo. Nažalost je tako. 

Važno je da se obezbedi solidan budget za sledeču sezonu, koji če nam omogučiti da dovedemo solidne zamene za igrače koji su otišli. A posle toga borba. Kao uvek

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Ajde da je otišao Dobrić u Mornar, pa da možemo pričati o osipanju tima i paničiti.

 

Igrači Crvene Zvezde su posle dobre sezone uvek bili meta financijski jačih klubova. Uvek je tako bilo, a verovatno če uvek i biti.  Jednostavno se u takvim situacijama ne pitamo mnogo. Nažalost je tako. 

Važno je da se obezbedi solidan budget za sledeču sezonu, koji če nam omogučiti da dovedemo solidne zamene za igrače koji su otišli. A posle toga borba. Kao uvek

Strani igrači dolaze i odlaze i to je bilo odvajkada i biće.

Problem je što će otići neki domaći igrači a nemamo adekvatne zamene za njih jer domaćih dobrih igrača generalno nema.

Projekat sa legijom stranaca smo imali prilike da vidimo kada je oBradović bio tu i videli smo na šta je to ličilo i generalno sam protiv toga.

Maximalno 3.4 strana igrača i to je to.

U Zvezdi treba da igraju košarkaši koji su svesni čiji dres nose i koji će dati 100% sebe ne samo profesionalno da odrađuju kao što to strani igrače rade.

Ne znam možda je ovo sve planski odrađeno videćemo mada meni to trenutno ne deluje tako ali možda se u međuvremenu nešto promenilo pa je psiho odvrnuo slavinu videćemo.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, daba said:

Maximalno 3.4 strana igrača i to je to.

U Zvezdi treba da igraju košarkaši koji su svesni čiji dres nose i koji će dati 100% sebe ne samo profesionalno da odrađuju kao što to strani igrače rade.

 

Lepo rečeno, slažem se u potpunosti. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

bome teska prica da se nece ici preko 4 stranca, 2 domaca vec otisla plus i najverovatnije kalina kao treci.. plus pefi  kojeg nasi ne bi zadrzavali itd itd..

 

a i ne podrzavam prelaske djenka, kuza i kuridze u fmp...

sve i da igraju za 100k, od ugovora dvojice da si dodao na hollinsovu platu, komotno bi ga zadrzali, tesko da ce imati preko 650k u makabiju..

a od treceg ovog, da si dodao na dedinu platu opet bi i njega zdrzao... ako nista dedu se isplati zadrzati samo zbog partizana..

mi moramo deset puta pametnije da koristimo sredstva, nemamo mi taj luksuz da kao neki i dok igraju ec placaju zbirno preko miliona eura za igrace koje ni ne koriste(kuruc+tristan)..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

OD tih 800k najvise pola je za ovu sezonu, a druga je +1, verovatno klub option. Najvise 400k, sto je za 130k vise od onog sto je imao kod nas, po onom sto se tvrdi.

За наше услове много је 400 дати деди.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

s obzirom da teska prica da ce biti ista od sistemske igre, trebali smo dovesti mccalluma pa na njegova "ludila" da dobijamo... ovako zavrsi covek u pinaru..

Just now, Урош19 said:

За наше услове много је 400 дати деди.

jos je vise bilo dati pefiju 350..

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas da smo mogli nesta da uradimo da ih zadrzimo.Otisao je Volters osle sjajne sezone i mislim da za njega ima mesta u Top 8 EL klubu, Holins za 600k, nama je to previse, Deda za 400k isto tako za nas previse. Da smo njih dvojicu platili milion, to bi bilo priblizno 1/4 naseg budzeta za plate igraca i strucnog staba. Mi toliko mozemo da platimo nosioce ekipe. Prosto da bismo mogli da pariramo takvim ponudama trebalo bi nam 12+ miliona budzeta sto je sf za Srbiju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...