Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

@grati

Nije poenta u Davidovcu, on je ovde dugo, možda i sam hoće da ide.

 

Poenta je da ne možemo da pariramo čak ni za njega, bukvalno nas čerupaju, kao da je naredba stigla da se ništa ne radi i da se samo gleda kako nas razmontiravaju.

Zasto bi parirali? Evo ti primer

 

Dali smo 350k za Holinsa a Makabi ga uzima za 600k, sad se ti pitaj da li je pametno da damo 600k za Holinsa kad mozemo da uzmemo boljeg igraca za te pare?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

@grati

Nije poenta u Davidovcu, on je ovde dugo, možda i sam hoće da ide.

 

Poenta je da ne možemo da pariramo čak ni za njega, bukvalno nas čerupaju, kao da je naredba stigla da se ništa ne radi i da se samo gleda kako nas razmontiravaju.

Pa izgleda da je Vucicev masterplan da obezbedi Kuperov glas i zato mu nije dovoljno da mi budemo slabiji, nego zeli da pokaze dominaciju nad nama i da puzimo od 4. dana nakon sezone do oktobra (ima da se napuzimo bas)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, grati said:

Zasto bi parirali? Evo ti primer

 

Dali smo 350k za Holinsa a Makabi ga uzima za 600k, sad se ti pitaj da li je pametno da damo 600k za Holinsa kad mozemo da uzmemo boljeg igraca za te pare?

 

Misliš da Makabi ne bi uzeo boljeg za manje pare?

 

Gde je nama skauting pa da očekujemo tako nešto?

 

Tim koji pobeđuje se ne menja svojevoljno.

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ja ne vidim veliku stetu u rokadi Ilic-Davidovac.  

 

Ako uopšte dođe Ilić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Ja ne vidim veliku stetu u rokadi Ilic-Davidovac.  

Ne treba na taj nacin nikada govoriti o igracu kakav je Davidovac, koji je sebe ugradio u sve uspehe Zvezde u ovoj modernoj istoriji kluba, uz izuzetan doprinos u mnogo vaznih zavrsnica i meceva koji su zivot znacili.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

 

Misliš da Makabi ne bi uzeo boljeg za manje pare?

 

Gde je nama skauting pa da očekujemo tako nešto?

 

Tim koji pobeđuje se ne menja svojevoljno.

 

Ako uopšte dođe Ilić.

Tim koji pobedjuje 😆 pa mi smo stalno pobedili partizan i stalno smo menjali tim..Kalina bio kod nas 2 sezone a vidim i bez njega sve ostale sezone smo osvojili trofeje

 

eto ti Makabi usli u F8 EL i rasterali sve igrace pa dosli skroz novi. Opusti se vise i ne trazi neke razloge kako hoce neko da nas unisti itd. 

 

 

 

Bukvalno minimalni budzet ce biti 7 miliona, a za 7 miliona moze da se skocka jako kvalitetna ekipa..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Manoly said:

Ne treba na taj nacin nikada govoriti o igracu kakav je Davidovac, koji je sebe ugradio u sve uspehe Zvezde u ovoj modernoj istoriji kluba, uz izuzetan doprinos u mnogo vaznih zavrsnica i meceva koji su zivot znacili.

Pa dobro i? Sta sad? Sad ce doprinos davati Ilic ili neko drugi, nece valjda da igra kod nas  do kraja karijere jer eto, ima dosta vaznih zavrsnica. Covek se budi samo za zavrsnice sezone, da je malo konstantniji, znacio bi nam mnogo vise. Ovako, hvala za sve, srecno u Cska, nama su bitni Kalinic, Radonjic, Dobric donekle i Lazarevic. Za ostale mozemo nadji podjednako dobre zamene

Link to comment
Share on other sites

Da se ne zezamo, kod nas 800 000 ne bi dobio za 2 godine, tako da očekivan potez. Sretno Deda, hvala za sve klač momente, hvala za ona 2 poena na strani protiv Partizana u zadnjim sekundama čime smo obezbedili 1. mesto a, ispostaviće se, i  titulu.

 

 

  • Like 31
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...